"Istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło - IGNOROWANIE WIEDZY".

- Sokrates

Pozytywne Ładowanie Bałtyku

「愛・感謝」という文字を見せた水の結晶
THE WATER CRYSTAL FROM THE WATER
EXPOSED TO THE WORD "LOVE AND GRATITUDE"

Obrazek przedstawia kryształek zamrożonej wody, która była wystawiona na oddziaływanie słów "miłość i wdzięczność"

19 stycznia w Dniu Zjednoczenia we Wszechświecie Ziemia otrzymuje poprzez wodę nowy przepływ możliwości energetycznych.
Woda tego dnia niesie olbrzymie ilości energii, zdolne do głębokiego uzdrawiania i oczyszczania.

19 - 20 stycznia.
DZIEŃ ZJEDNOCZENIA WE WSZECHŚWIECIE **

19 stycznia (w dniu Zjednoczenia we Wszechświecie **) poprzez wodę Ziemia otrzymuje nowy przepływ możliwości energetycznych oraz ciągłość swojej żywotności w tym także aby wszystko rosło na Ziemi czyli roślinność. Wewnętrzne ziemskie kanały energetyczne, a także kanały wodne, wodne warstwy Ziemi otrzymują energetyczny pokarm. Energia ta pozwala rozmnażać się dobrym energiom życiodajnym, molekułom oraz transformacjom wewnątrz jądra atomu w skali całej ziemi (jest to kod Ziemi)

Więcej o Dniu zjednoczenia tutaj: 

Dzień Zjednoczenia we Wszechświecie 19-20 stycznia

Przeczytaj artykuł "Wiadomość od wody"

Zerknij też tutaj "19 stycznia - Dzień Wody - Umyj swoje kryształy"

to naprawdę proste - wystarczy WODĘ

od serca i szczerze POBŁOGOSŁAWIĆ

 

Add a comment

Zaproszenie miłości

W nocy z niedzieli (20 stycznia) na poniedziałek (21 stycznia) będziemy zaszczyceni spektaklem zjawiskowej Pełni Czerwonego Superksiężyca. Jakby tego było mało, pokrywa się ona z całkowitym zaćmieniem owego Superksiężyca.
Jak wiadomo pełnie są bardzo energetyczne ( o czym świetnie wiedzą pracownicy pogotowia i policji) - zaczyna się wtedy społeczny rollercoaster :) 
Z psychotronicznej wiedzy o energiach i astrologii wiem,  że to co się zadziewa na pełni ma swoje reperkusje przez ok miesiąc (do następnej pełni). Z pełniami i zaćmieniami sprawa jest dużo grubsza - ich efekty czuje się do 6 miesięcy po zaćmieniu.
Tym razem mamy pełnię w znaku ognistego Lwa, co z astrologicznego na ludzki tłumaczy się - że energetyka wszechświata przesmyra Cię falą po sercu. Zajrzy do środka i powie "sprawdzam".
Czym jest dla Ciebie Miłość? Czy kochasz siebie? Co to w zasadzie znaczy kochać? Czy Miłość to rzeczownik, czy czasownik? (wbrew pozorom pytanie głęboko życiowe, a nie gramatyczne).

Cytując Marysię Moonset:
"Pełnia w Lwie uczy nas miłości do samego siebie, która jest kluczem do przeżywania miłości z drugim człowiekiem, a także do własnej kreatywności, radości życia i spontaniczności

Pełnia w Lwie jest czasem celebracji miłości!

To idealny czas na rytuały miłosne, na świętowanie i dawanie sobie tego co wyjątkowe. Jeżeli szukasz partnera możesz teraz zaprosić go do swojego życia. Jeżeli już jest z Tobą – możecie celebrować Waszą miłość."

Energia bezwarunkowej miłości jest mocą odpo­wiedzialną za stworzenie. Nadaje ona kierunek wszyst­kim naturalnym prawom. Miłość tę można sobie wy­obrazić jako wibrację przenoszącą pomyślane formy w świat materii. W swojej najgłębszej naturze miłość jest siłą, którą rozpoznajemy jako wolę Boga. To al­chemia, którą obejmujemy, aby zrozumieć, w jaki spo­sób rzeczy się materializują ze świata duchowego.

Kiedyś myślałam, że to tylko taka metafora. Teraz po zagłębieniu się w tantrę i wiedzę wedyjską, uważam, że bardziej dosadnie i dosłownie nie można Miłości określić, tylko, że to nie wyczerpuje pełnego Jej opisu.
Jeśli masz ochotę dowiedzieć się o energii Miłości czegoś więcej, zapraszam Cię na wykład przed medytacją. Pogadamy trochę o tantrze, o seksie (jak zwykle - tu zawsze możecie na mnie liczyć), o Woli Boga, o Duchu Świętym i o nawiedzeniu. Niezłe zestawienie, co? Takie szamańsko-tantryczne - bardzo w moim stylu :)

Zapraszam Cię na medytację z energią Miłości

spotykamy się w niedzielę (20.01 godz.20.00)
    w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) Mapka dojazdu

Add a comment

warsztat tradycyjnej medycyny chinskiej

Gdzie mieszka Qi?

Krótki wstęp poruszający terminologię czyli o różnicach między medycyną zachodnią a wschodnią.

Jedna Droga, dwa bieguny, pięć przemian.

Podstawowe związki, znaczenia i funkcje fizjologiczne narządów w TCM.

Ogień w oczach i brzoskwiniowa cera.

Elementy budujące zdrowy i piękny wygląd. Jak rozpoznać dysfunkcje, jak prostymi metodami wspomóc swój organizm w przywracaniu naturalnego stanu harmonii i jak utrzymać swoje zdrowie jak najdłużej. O diecie słów kilka, o emocjach, śnie i ruchu.

spotykamy się w sobotę (09.02 w godz.10.00 - 18.00)

Add a comment

wykład z tradycyjnej medycyny chińskiej - Czy kaczka w pięciu smakach śpiewa żółtemu cesarzowi?


Czyli krótki wstęp do Tradycyjnej Medycyny Chińskiej z naciskiem na kwestie dietetyczne.

WSTĘP WOLNY

Podczas krótkiego wykładu zostaną poruszone takie tematy:

  • Starożytna wiedza czy coś nowego? -kwestia historii i obecnej sytuacji TMC
  • Czemu Wątroba nie jest wątrobą? - terminologia i związane z nią trudności
  • Pięć Smaków i Pięć Przemian – podstawy filozofii i fizjologii
  • Owsianka dobra na wszystko – czyli o tym jak i kiedy jeść (składniki, procesy i sprzyjające warunki)

spotykamy się w niedzielę (20.01 godz.18.00)
    w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) Mapka dojazdu

Wykład przeznaczony nie tylko dla wielbicieli krajów dalekiego wschodu ale dla każdego kto chciałby świadomie zacząć zajmować się własnym zdrowiem od kuchni, tzn. poprzez dietę a dokładniej codzienny styl odżywiania. Mimo dawnych korzeni jest to wiedza którą może zastosować każdy wciąż używając rodzimych składników kulinarnych (oczywiście wzbogacanie kilkoma ziołami z Państwa Środka może mieć jeszcze lepsze efekty). Jest to wiedza o tyle niezwykła, że uwzględnia zależności składników spożywczych w jedzeniu i konkretnych potrzeb jedzącego. Dlatego wiele potraw może być dobra dla jednej osoby a szkodliwa dla drugiej, a o tym jak rozróżnić i jak dobrać elementy tej  układanki postaram się opowiedzieć.

Add a comment

warsztat eksploracje kobiecości

 

Warsztat dla kobiet, które pragną powrócić do rdzenia swojej kobiecości.

Zapraszam Cię na warsztat, w trakcie którego zrobimy sobie psychologiczno – tantryczną podróż przez nasze główne ośrodki energetyczne (tak zwane czakry). Symultanicznie będzie to podróż przez sfery naszego życia. Omówimy różnice pomiędzy kobietami i mężczyznami na poziomie każdej z czakr, główny akcent kładąc na zachowania mające szczególnie modelujący wpływ na daną czakrę i strefę życia jednocześnie.
Wiedza ta, to szczególny mariaż współczesnej psychologii klinicznej, psychologii Jungowskiej, psychologii pola kwantowego (bardzo ciekawy nowy nurt) z subtelnymi, energetycznymi aspektami ludzkiej natury, które opisuje starożytna tantra.
Na warsztacie pójdziemy jeszcze o krok dalej, ponieważ opowiem również o biologicznych aspektach naszej żeńskości i męskości – jak poszczególne zachowania wpływają na zmiany poziomu stężenia hormonów płciowych we krwi.

spotykamy się w sobotę 26.01 godz.10.00-18.00
    w Fararara  (Lublin, Plac po Farze 6) Mapka dojazdu

Warsztat da Ci wiedzę o Twojej
-biologii (ciało)
-psychologii (umysł)
-i energetyce (duch)
Co na tych trzech poziomach czyni Cię bardziej kobiecą, a co bardziej męską.
Warsztat nie jest oceną moralną tego co jest słuszne, a co nie jest i tego jak masz żyć.
Warsztat da Ci wiedzę o tym, co się z Tobą dzieje kiedy chcesz eksplorować biegun kobiecości, a kiedy męskości - ta wiedza daje Ci możliwość świadomego, wolnego wyboru.

Dostaniesz proste, konkretne wskazówki do wykorzystania na co dzień - jak rozwijać i pielęgnować swoją kobiecość i jak nie zatracić się w swojej męskości.

Czeka nas dawka przyjemnych medytacji ( w tym cudownie pobudzająca naszą żeńskość - taoistyczna medytacja Oddechu Jajników) oraz ćwiczeń energetyczno oddechowych :)

Add a comment