Skip to content

19 stycznia – Dzień Wody – Umyj swoje kryształy

arete33 Create a visually striking super editorial photo that e 7339ef3e a4fe 4175 9c21 76ca19f1c33f
Korzystając z kosmicznego błogosławieństwa Dnia Zjednoczenia we Wszechświecie, kiedy energetyczny potok spływa na Ziemię przez całą planetarną wodę (łącznie z wodą w naszych kranach), warto umyć nasze kryształy – zarówno te, które mamy w domach, jak i te wewnątrz nas. Sama woda jest przecież ciekłym kryształem, ale wewnątrz nas również są kryształy tak na poziomie organicznym, jak i energetycznym. Intuicja mówi mi (tak naprawdę intuicja krzyczy mi od rana) – myj kryształy! Wszystkie…
Pozwólcie, że przypomnę procedurę – do umycia kryształów potrzebujesz:
  • kryształy (rzecz jasna)
  • misa (najlepiej szklana lub kryształowa, na równi z nimi naczynia gliniane, w drugiej kolejności jest plastik, misy metalowe jako ostateczność)
  • czysta woda – najlepiej z dni 19/20 stycznia (woda ta ma niezwykłe właściwości, o tym więcej tutaj)
  • sól
W procesie czyszczenia kryształów przez lata najlepiej służył mi stary szamański sposób. Kryształy zalewamy wodą i obsypujemy solą. Misę z kryształami zostawiamy na 24 godziny, ale… Misa ma być ustawiona w specyficzny sposób, tak aby lustro wody wyeksponować na światło Słońca, a potem na światło Księżyca. Nalewając wody do misy, należy z wodą porozmawiać, prosząc o oczyszczenie i dziękując za nie zarówno wodzie, jak i Bogu Stwórcy, który tę wodę stworzył. (to poważny błąd próba ignorowania pierwiastka boskiego w takich procesach) Jeżeli któryś kryształ pękł (od mycia się to nie zdarza, kryształ najczęściej pęka na skutek naprężeń wewnętrznych, wywołanych energetycznymi oddziaływaniami, jakie kryształ „wziął” na siebie) należy go zakopać, a przedtem podziękować mu za wszystko.
Kliknij i oceń
Czytaj także:  Jak DOBRZE wyjść za mąż - czyli sztuka wyboru partnera - wiedza wedyjska

Shopping cart