"Istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło - IGNOROWANIE WIEDZY".

- Sokrates

19 stycznia Dzień Wody - umyj swoje kryształy

Korzystając z kosmicznego błogosławieństwa Dnia Zjednoczenia we Wszechświecie, kiedy energetyczny potok spływa na Ziemię przez całą planetarną wodę (łącznie z wodą w naszych kranach), warto umyć nasze kryształy - zarówno te, które mamy w domach, jak i te wewnątrz nas.
Sama woda jest przecież ciekłym kryształem, ale wewnątrz nas również są kryształy tak na poziomie organicznym, jak i energetycznym.
Intuicja mówi mi (tak naprawdę intuicja krzyczy mi od rana) - myj kryształy! Wszystkie...Pozwólcie, że przypomnę procedurę - do umycia kryształów potrzebujesz:

  • kryształy (rzecz jasna)
  • misa (najlepiej szklana lub kryształowa, na równi z nimi naczynia gliniane, w drugiej kolejności jest plastik, misy metalowe jako ostateczność)
  • czysta woda - najlepiej z dni 19/20 stycznia (woda ta ma niezwykłe właściwości, o tym więcej tutaj)
  • sól

W procesie czyszczenia kryształów przez lata najlepiej służył mi stary szamański sposób.
Kryształy zalewamy wodą i obsypujemy solą. Misę z kryształami zostawiamy na 24 godziny, ale...
Misa ma być ustawiona w specyficzny sposób, tak aby lustro wody wyeksponować na światło Słońca, a potem na światło Księżyca.
Nalewając wody do misy, należy z wodą porozmawiać, prosząc o oczyszczenie i dziękując za nie zarówno wodzie, jak i Bogu Stwórcy, który tę wodę stworzył. (to poważny błąd próba ignorowania pierwiastka boskiego w takich procesach)

Jeżeli któryś kryształ pękł (od mycia się to nie zdarza, kryształ najczęściej pęka na skutek naprężeń wewnętrznych, wywołanych energetycznymi oddziaływaniami, jakie kryształ "wziął" na siebie) należy go zakopać, a przedtem podziękować mu za wszystko.