Skip to content

Tajemnice Piramid – Psychotroniczna WYPRAWA SAFARI do najbardziej tajemniczych miejsc starożytnego Egiptu listopad 2024

Wyrusz z nami na przygodę życia!

(Ci, którzy ze mną jeździli, wiedzą, że to nie przenośnia…)

Dołącz do naszej psychotronicznej WYPRAWY SAFARI do najbardziej tajemniczych miejsc starożytnego Egiptu.

Zapraszam na niezwykłą wyprawę do Egiptu, połączoną z warsztatem na którym podzielę się z Wami psychotroniczną, hermetyczną i tantryczną wiedzą o niezwykłych umiejętnościach Twojego ciała, umysłu i energetyki Ducha.
Jak ładując swoje ciało fizyczne KHAT, energetyzować swoje ciało energetyczne KA, by osiągnąć superświadomość BA (ciało gwiezdne, ciało duszy)

06.11-13.11 2024 

 

A co powiedzielibyście, żeby zrobić psychotroniczny trening świadomości w komorze deprywacji sensorycznej… w Wielkiej Piramidzie?

Kiedy zobaczyłam, że mamy termin wynajęcia Wielkiej Piramidy w środku nocy, myślałam że to jakaś pomyłka – ale nie, okazuje się, że jedyny wolny termin dostałam na 03:00 w nocy(!)
I nagle „KLIK!”
O 03:30 zaczyna się naturalna, samoistna w cyklu dobowym aktywizacja gruczołu SZYSZYNKI, a neuroprzekaźnik o wdzięcznym skrócie DMT wkrapla nam się do centralnego układu nerwowego.
To kto chętny na medytację aktywizacji naszych szyszeczek mocy – na nocny psychotroniczny trening w samym sercu Wielkiej Piramidy – komnacie Króla, którą sobie zaadaptujemy na komorę deprywacji sensorycznej.

TAJEMNICE PIRAMID

Tym razem zapraszam Cię na prawdziwe egipskie safari.
Odwiedzimy większość ważnych piramid w górnym Egipcie – piramidy na płaskowyżu Gizy, kompleks piramid w Sakkarze i w Dahshour. 
Będziemy mogli ich dotknąć, wejść do środka i pomedytować, żeby doładować się Mocą Piramid.
Dla mnie ta wiedza już dawno przestała być teorią. Wiem doskonale, że konstrukcja w formie piramidy (o ile zrobiona zgodnie ze świętą geometrią) będzie doładowywać i regenerować ciało fizyczne, astralne i duchowe.
Po medytacji w piramidzie czujesz się jak nowonarodzony, nie ma znaczenia jak wyczerpany wszedłeś do środka.
Na własnej skórze będziesz mógł przekonać się jak ten efekt działa w polach energetycznych różnych piramid.

Czytaj także:  Uleczyć ranę ODRZUCENIA - ONLINE

Dołącz do nas w tej niezapomnianej podróży samopoznania i transformacji.

PROGRAM

Dzień 1 Przylot na lotnisko w Kairze, transfer do hotelu, zameldowanie w Cairo Pyramids Hotel Giza.
Dzień 2 Wizyta w Starym Koptyjskim Kairze, Narodowym Muzeum Cywilizacji, obiad, kolacja w hotelowej restauracji
Dzień 3 Śniadanie w hotelu, 7:00 wizyta w Tahrir Musuem, wizyta w alabastrowym meczecie Mohameda Alego. Obiad. Rejs statkiem wycieczkowym po Nilu, Kolacja w hotelu.
Dzień 4 Śniadanie 07:00 Wizyta w kompleksie piramid Sakkara i piramidach Dahshour, lunch, kolacja w hotelu.
Dzień 5 02:30 wyjazd. hotelu. Prywatna wizyta z medytacją w WIELKIEJ PIRAMIDZIE CHEOPSA od 03:05. O 5:00 powrót do hotelu (odpoczynek) śniadanie, powrót na płaskowyż w Gizie w celu normalnej wizyty, od 10:11 prywatna wizyta i medytacja przy SFINKSIE i dalsze zwiedzanie, wejście do piramidy Khefrena (dodatkowa przejażdżka na wielbłądzie 10 USD), powrót do hotelu, kolacja w hotelu.
Dzień 6 Śniadanie w hotelu, 7:00 Przejazd do Osis Baharya, lunch, zwiedzanie, kemping, kolacja, nocleg na białej pustyni.
Dzień 7 Śniadanie u Beduinów na Białej Pustyni, przejazd i zwiedzanie, lunch, powrót do Kairu, kolacja w hotelu
Dzień 8 Śniadanie w hotelu, wykwaterowanie, transfer na lotnisko w Kairze i wylot.

 

SAFARI w oazie Bahariya

Jedna noc i dwa dni obozowania na Białej Pustyni

Dzień 1

-wczesnym rankiem wyruszamy do oazy Bahariya, lunch zjemy w mieście Al-Bawaiti,
-pojedziemy Toyotą Land Criuser na Czarną Pustynię; odwiedzimy wioskę Beduinów El Hez , gdzie można się odświeżyć w chłodnym źródle,
-odwiedzimy Górę Kryształową; następnie kontynuujemy jazdę przez teren Agabat, który świetnie nadaje się do jazdy na desce po piasku;
-Stara Biała Pustynia (dolina grzybów, panorama Starej Białej Pustyni, kwiaty z kamienia)
-panorama Nowej Białej Białej Pustyni (skały mają kształty rozmaitych zwierząt, gór lodowych, morskich fal, głów olbrzymów)
-nocleg na campingu (kolacja-kurczak z grilla)
-wieczorna zabawa przy beduińskiej herbacie

Czytaj także:  OBRAZ ŻYCIA. Podstawy autoterapii w oparciu o psychologię tantryczną. CHICAGO 24-25 września 2022

Dzień 2 

-zdjęcia o wschodzie słońca , śniadanie,
-Las palmowy, lodowa pustynia,
-gorące źródło,
-powrót do oazy Beduinów,
-transfer do hotelu

W cenie oferty zawarte są: samochód terenowy 4×4, jazda na desce po piasku, obiad, kolacja, śniadanie, napoje bezalkoholowe (kawa, herbata, woda), przewodnik beduiński (będzie tłumaczenie na język polski), namioty, materace, śpiwory, camping

Egipt 11.23

OPŁATY:

1) Samolot (PL LOT Warszawa-Kair-Warszawa):  k. 2100-2600 zł , dokładna cena będzie znana pod koniec września, płatność bezpośrednio na konto przewoźnika. Ubezpieczenie turystyczne około 100 zł zł. Istnieje możliwość dla osób mieszkających w innych krajach dołączenia do naszej grupy bezpośrednio już w Kairze (pomożemy w transporcie  z lotniska do hotelu).

2) Zajęcia z Moniką Burzyńską: warsztat oraz medytacje w Piramidzie Cheopsa i bezpośrednio przy Sfinksie: 2400 zł. 
Uwaga: o udziale decyduje kolejność zgłoszeń i terminowa wpłata. Uwaga: ograniczona liczba max 26 osób.

3) Pakiet: 1700 usd (k. 6 700 zł) 
obejmuje: 7 noclegów w Kairze (5***** hotel Cairo Pyramids Hotel Giza) i 1 nocleg w oazie na białej pustyni; śniadania, obiady, kolacje w formie bufetu (woda, herbata, czarna kawa wliczone w cenę; napoje, soki dodatkowo płatne); zwiedzanie Kairu i Gizy (3 dni), rejs statkiem wycieczkowym po Nilu; bilety wstępów do zwiedzanych obiektów, licencjonowanego przewodnika w języku polskim, wszystkie przejazdy zgodnie z programem, opiekę naszego egipskiego kontrahenta (cały czas jest z naszą grupą i czuwa nad realizacją programu), całodobową opiekę nad grupą z mojej strony.

Cena pakietu dotyczy miejsca w pokoju dwuosobowym z łazienką; jedynka za dopłatą za cały pobyt 490 usd, jeżeli ktoś chciałby zarezerwować jedynkę to należy to zgłosić przy rezerwacji miejsca. Większość uczestników to osoby pojedyncze, więc przydzielamy współlokatorów/-lokatorki:). Osoby, które zgłoszą się jako ostatnie i nie będzie dla nich wolnego miejsca w pokoju dwuosobowym będą spały w jedynce za dopłatą lub w trójce (o ile wyrażą na to zgodę osoby z dwójki). Płatność w Egipcie gotówką w usd.

Czytaj także:  Odruchy PrzeŻycia

4) Oficjalne zezwolenia na prywatny pobyt i medytacje w Wielkiej Piramidzie Cheopsa oraz bezpośrednio przy Sfinksie udzielane przez Ministerstwo d/s Starożytności – płacimy jedną cenę za całą grupę (niezależnie od ilości osób) i ta kwota będzie podzielona przez ilość uczestników. Opłata zazwyczaj wynosi k. 900-1000 zł od osoby. Płatność w Egipcie gotówką w usd lub pln.

RAZEM: od 12 100 zł. Końcowa cena zależy m.in od kursu dolara oraz od ilości uczestników (dot. opłaty za Cheopsa i Sfinksa).

Ceny nie zawierają:
wizy egipskiej 25 usd płatnej na lotnisku w Egipcie,
indywidualnego transferu (lotnisko-hotel, hotel-lotnisko) k. 40 usd w jedną stronę dla osób przylatujących z innych krajów,
zwyczajowych napiwków  (1 usd) i innych wydatków osobistych.

UWAGA: !! paszport musi być ważny min. 6 miesięcy od daty wjazdu do Egiptu !!

Kontakt:

informacje odnośnie warsztatu:
 warsztaty@instytutarete.pl  

Zapisy oraz informacje organizacyjne:

mail: egipt-wyprawa@instytutarete.pl

telefon: 579 063 491

Cairo Pyramids – Steigenberger -Hotel
Cairo – Alexandria Desert Rd, Kafr Nassar, Pyramids, Giza Governorate 351501

Opinie o poprzednim wyjeździe:

Kliknij i oceń

Shopping cart