"Istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło - IGNOROWANIE WIEDZY".

- Sokrates

Zaproszenie miłości

W nocy z niedzieli (20 stycznia) na poniedziałek (21 stycznia) będziemy zaszczyceni spektaklem zjawiskowej Pełni Czerwonego Superksiężyca. Jakby tego było mało, pokrywa się ona z całkowitym zaćmieniem owego Superksiężyca.
Jak wiadomo pełnie są bardzo energetyczne ( o czym świetnie wiedzą pracownicy pogotowia i policji) - zaczyna się wtedy społeczny rollercoaster :) 
Z psychotronicznej wiedzy o energiach i astrologii wiem,  że to co się zadziewa na pełni ma swoje reperkusje przez ok miesiąc (do następnej pełni). Z pełniami i zaćmieniami sprawa jest dużo grubsza - ich efekty czuje się do 6 miesięcy po zaćmieniu.
Tym razem mamy pełnię w znaku ognistego Lwa, co z astrologicznego na ludzki tłumaczy się - że energetyka wszechświata przesmyra Cię falą po sercu. Zajrzy do środka i powie "sprawdzam".
Czym jest dla Ciebie Miłość? Czy kochasz siebie? Co to w zasadzie znaczy kochać? Czy Miłość to rzeczownik, czy czasownik? (wbrew pozorom pytanie głęboko życiowe, a nie gramatyczne).

Cytując Marysię Moonset:
"Pełnia w Lwie uczy nas miłości do samego siebie, która jest kluczem do przeżywania miłości z drugim człowiekiem, a także do własnej kreatywności, radości życia i spontaniczności

Pełnia w Lwie jest czasem celebracji miłości!

To idealny czas na rytuały miłosne, na świętowanie i dawanie sobie tego co wyjątkowe. Jeżeli szukasz partnera możesz teraz zaprosić go do swojego życia. Jeżeli już jest z Tobą – możecie celebrować Waszą miłość."

Energia bezwarunkowej miłości jest mocą odpo­wiedzialną za stworzenie. Nadaje ona kierunek wszyst­kim naturalnym prawom. Miłość tę można sobie wy­obrazić jako wibrację przenoszącą pomyślane formy w świat materii. W swojej najgłębszej naturze miłość jest siłą, którą rozpoznajemy jako wolę Boga. To al­chemia, którą obejmujemy, aby zrozumieć, w jaki spo­sób rzeczy się materializują ze świata duchowego.

Kiedyś myślałam, że to tylko taka metafora. Teraz po zagłębieniu się w tantrę i wiedzę wedyjską, uważam, że bardziej dosadnie i dosłownie nie można Miłości określić, tylko, że to nie wyczerpuje pełnego Jej opisu.
Jeśli masz ochotę dowiedzieć się o energii Miłości czegoś więcej, zapraszam Cię na wykład przed medytacją. Pogadamy trochę o tantrze, o seksie (jak zwykle - tu zawsze możecie na mnie liczyć), o Woli Boga, o Duchu Świętym i o nawiedzeniu. Niezłe zestawienie, co? Takie szamańsko-tantryczne - bardzo w moim stylu :)

Zapraszam Cię na medytację z energią Miłości

spotykamy się w niedzielę (20.01 godz.20.00)
    w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) Mapka dojazdu

Add a comment

Medytacja Wewnętrznego Uśmiechu

Aby osiągnąć stan głębokiego i trwałego relaksu, musimy rozwinąć uczucie pokoju wewnątrz naszych najgłębszych części. Dopiero, gdy nasze narządy wewnętrzne, takie jak serce, płuca, wątroba, nerki i żołądek, układ nerwowy i krążenie są rozluźnione, możemy odczuć to samo w sferze psychicznej. Aby sięgnąć do tych narządów, starożytni Taoiści wynaleźli prosty sekret, „wewnętrzny uśmiech".

 

spotykamy się w niedzielę (13.01 godz.20.00)
    w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) Mapka dojazdu

by pouśmiechać się trochę do swoich narządów, wykonując jednocześnie na nich głęboką, energetyczną operację samouzdrawiania 

W starożytnych Chinach Taoiści uczyli, że stałe utrzymywanie wewnętrznego uśmiechu, uśmiechu do samego siebie, zapewnia zdrowie, szczęście i długowieczność. Dlaczego? Uśmiechanie się do siebie samego jest jak pławienie się w miłości: stajesz się swoim najlepszym przyjacielem. Życie z wewnętrznym uśmiechem jest życiem w harmonii z samym sobą,

Add a comment

Medytacja z noworocznymi marzeniami i planami - szamański taniec kreacji

Marzenia zasiane w żyznej glebie naszej podświadomości stają się integralną częścią naszego losu, wręcz bywa, że rzeczy dzieją się same...
W najbliższą niedzielę zajmiemy się stworzeniem właśnie takiej DOBREJ WIZJI na Nowy Rok w formie nasion z dobrych i mocnych myślokształtów.
Użyjemy koncentracji, woli i intencji, rzecz jasna w odpowiednim połączeniu z doenergetyzowującym oddechem - by napełnić mocą nasze noworoczne marzenia i plany.

Zapraszam Cię na Medytację z Noworocznymi Marzeniami i Planami. Tym razem będzie to wizualizacyjna podróż w szamańskim tańcu kreacji.
Będziemy obtańcowywać :) Siebie, Życie i Los w 2019 roku, zasiewając psychoenergetyczne ziarna pomyślności i obfitości, tańcząc wizją po spiralnie rozszerzających się kręgach - symbolizujących poszczególne przestrzenie w naszym życiu i w nas.
Zaczniemy od naszego ciała. psyche i ducha - zasiewając ziarna zdrowia, piękna i siły w kręgach symbolizujących naszą cielesność, umysł i duszę.
Przejdziemy przez krąg relacji, rodziny, domu, przestrzeń naszych pasji i tworzenia, krąg dotyczący naszej pracy i zarabiania.
Zasiejemy też dobre wizje dla naszego Miasta, Kraju i Planety -

Niech Los w 2019 roku sprzyja Tobie i wszystkim Istotom, które czują.

spotykamy się w niedzielę (30.12 godz.20.00)
    w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) Mapka dojazdu

 

Poniżej, żeby 2019 rok był prawdziwie szczęśliwy i spełniony -

30 kroków do szczęścia:

  1. Eksperymentuj, by odnaleźć to, co czyni Cię szczęśliwym. Różne rzeczy cieszą różnych ludzi. Jeśli nie jesteś pewien, co to takiego w Twoim przypadku - eksperymentuj. Wypróbuj różne rzeczy. Odnajdź to co najbardziej Cię uszczęśliwia. Odpowiedzi naprawdę mogą Cię zdziwić :)
  1. Otaczaj się ludźmi, którzy są szczęśliwi. Jeśli otaczają Cię złośliwi, smutni, czy pesymistyczni ludzie, ich nastrój szybko udzieli się Tobie. Nic na to nie pomożesz. ale jeśli otaczasz się szczęśliwymi osobami, ich nastrój również udzieli się Tobie. Nauczysz się także ich nawyków i sposobu, jak reagują, gdy stanie się coś złego. To powoli wyruguje negatywne nawyki z Twojego życia i zastąpi pozytywnymi.
Add a comment


Medytacja z zasiewaniem obrazu siebie

W nocy 6 stycznia o 2:27 dojdzie do zaćmienia Słońca w 16° znaku Koziorożca połączonego z nowiem Księżyca. 
To święty punkt na kole Mandali Czasu.
Karmiczne skutki działań wzrasta w niezliczoną liczbę razy.

Pierwszy noworoczny nów jest czasem zamykania starego i witania nowego, na cichą podróż poprzez czas pomiędzy i zasiewanie ziaren myśli na przyszłość.
Dodatkowo mamy częściowe zaćmienie Słońca, a zaćmienia pomagają puścić coś starego, co nam nie służy i otworzyć się na zupełnie nowe. 

Okres zaćmienia to okres świętego czasu, kiedy możemy łatwo odkryć naszą prawdziwą naturę, naturę Buddy, naturę samantabhadry, wymaga to tylko trochę relaksu i chwili wolności od negatywnych myśli o przeszłości, teraźniejszości czy przyszłości. Skoncentruj spojrzenie na swoim wnętrzu i zadaj pytanie: "Kim jestem? Kto to myśli? Kto we mnie patrzy/obserwuje?".
Odpowiedzi mogą Cię niesamowicie przybliżyć do świadomości swojej prawdziwej natury.
To czas, w którym możesz się sobie przyjrzeć, czas na naprawdę głęboką introspekcję.
Zaćmienia przynoszą nowe początki, podobnie jak nowie, tylko nowie działają nieco bardziej krótkoterminowo. W przypadku zaćmień mówimy o zasiewaniu czasu na następne pół roku czas, w przypadku nowiu - do miesiąca.

Dlatego zapraszam Cię na totalnie magiczną medytację w niezwykłym czasie kumulacji kosmicznej energetyki zaćmienia i nowiu -
Medytację Zasiewanie Obrazu Siebie

spotykamy się w niedzielę (06.01 godz.20.00)
    w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) Mapka dojazdu


Najpierw posprzątamy balast naszego psychicznego mentalno-emocjonalnego bałaganu - przy użyciu tybetańskiej wizualizacji pięciu świateł; a potem podniesiemy w sobie energię "nieco" wyżej, a jak dobrze wiecie, nie ma lepszego sposobu na podniesienie wibracji niż...
...błogość i radość :)

Add a comment

Medytacja Zimowego Przesilenia

Zbliża się data zimnego Stania Słońca – to będzie w nocy z 21 na 22 grudnia. 19-24 grudnia – zimowego Stania Słońca – to najbardziej magiczne dni w roku. Trzy dni do daty stania słońca i trzy dni po, uważane są jako jedne z najbardziej magicznych. Przez kilka dni do 21-22 grudnia na Ziemię schodzą bardzo mocne potoki energii, dzięki którym mogą zachodzić silne zmiany w świadomości. Wszyscy wiedzą, że 21 i 22 grudnia to najkrótsze dni w roku, a noc z 21 na 22 grudnia – przeciwnie, najdłuższa. Nasi przodkowie w te dni zaznaczali święto KOLĘDY, zaznaczali następny obrót koła roku, radowali się powrotem siły. To najlepszy czas, kiedy można i trzeba analizować swoje osiągnięcia w ciągu mijającego roku, pozbywać się starego, niepotrzebnego, transformować energię – w okresie od 19 po 24 grudnia sam Wszechświat pomaga każdemu na tej drodze! Właśnie teraz nastaje najbardziej sprzyjający czas do tego, żeby zmienić swój los, odrzuciwszy wszystko niepotrzebne i dawszy początek nowemu! Ale najciekawsze i magiczne jest to, że właśnie w tym czasie trzeba zagadywać [wypowiadać] życzenia, planować sprawy i cele na przyszły rok! Mało kto wie, że w nowy rok energie już nie są tak silne, jak w te dni.

Zapraszam Cię na Magiczną Medytację z Marzeniami w święto zimowego Słońca Stania - czas, kiedy marzenia spełniają się spontanicznie

spotykamy się w sobotę (22.12 godz.20.00)
    w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) Mapka dojazdu

Przesilenie jest w naszych czasach wyjątkowym momentem mocy, tym bardziej w połączeniu z pełnią Księżyca – kiedy w jednej linii ustawią się nie tylko Słońce, Ziemia i Księżyc, ale także Centrum Galaktyki!
Tworzy się prawdziwy portal do zasiewania marzeń...

Niech Wam się Błogo- DARZY na ścieżkach Żyć Waszych!

Więcej o święcie i magicznych dniach zimowego Słońca Stania Święto Stania Słońca - Szczodre Gody

Jak świętować najlepiej ZIMOWE SŁOŃCASTANIE - świętowanie

A jak niekoniecznie PRAWDZIWE ŚWIĘTO - TO MIŁOŚĆ

Dorzucam jeszcze jedną opcję - Rytuał Przesileniowy Rytuał zimowego przesilenia

Czas zimowego Słońca Stania, Szczodre Gody poprzedzał czas oczyszczania, w chrześcijaństwie nazywany jest Adwentem (łac. adventus – przyjście), a w tradycji słowiańskiej Karaczun

Add a comment