"Istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło - IGNOROWANIE WIEDZY".

- Sokrates

Wyjście z umysłu w Przestrzeń Sercaczyli zupełnie Nowy Wymiar Wizualizacyjnej Kreacji

Medytacja wyjścia z Umysłu w Przestrzeń Serca na księżycowej pełni

spotykamy się we wtorek (03.07 godz.21.00)
w Mikroklimacie (Warszawa , ul. Tarczyńska 9 - na tyłach hotelu Sobieski)

Zarezerwuj miejsce na to spotkanie

Przed nami kolejna księżycowa pełnia i już jesteśmy po gwiezdnym "półmetku" czyli letnim przesileniu - zatem do przesilenia zimowego - tego, na które od tylu tysięcy lat wszyscy czekamy, już bliżej jak dalej...
A jeśli trapią Cię wątpliwości, czy będzie ten domniemany koniec świata, czy nie, to koniecznie obejrzyj film - wykład Drunvalo Melchizedeka Majowie Wiecznego Czasu. Drunvalo został upoważniony w 2010r do przekazania tej wiedzy przez prawdziwego, żyjącego króla Majów i Radę Starszyzny wszystkich majańskich plemion i wiedza ta, nie ma za wiele wspólnego z katastroficznymi wizjami apokalipsy sprzedawanymi obecnie niemal na każdym "rogu", a które opierają swoje przesłanie na słynnym kalendarzu Majów i jego końcu 21 grudnia 2012.
Wiedza Majów to plemienna pamięć ich przodków przekazywana z pokolenia na pokolenie ( i na inne sposoby też), a mówi o tym, że Majowie już raz coś takiego przeżyli - potężną zmianę na planecie, która czeka również nas - teraz - i zmiana ta występuje bardzo cyklicznie, jak przypływy i odpływy, tyle, że jej pora przychodzi raz na ok 26 tysięcy lat - jest to w przybliżeniu okres wielkiej precesji, czyli wielkiego roku platońskiego.

Dostałam od Was wiele listów z prośbą o powtórzenie praktyki wchodzenia w Przestrzeń Serca, co bezpośrednio związane jest z umiejętnością dosłownego poruszania się po swoim ciele  wewnątrz i zastosowania pewnej szczególnej techniki oddechowej zwanej Jednoczącym Oddechem

I całkowicie rozumiem czemu to takie ważne, ponieważ w praktyce tej wchodzi się do miejsca Świętego Świętych w naszym ciele - miejsca, w którym ukryta jest jedna z największych tajemnic Wszechświata - tajemnica o Nas samych i o naszej Mocy.
Wielu moich Nauczycieli już dawno temu mówiło mi o tym Miejscu, mówiąc, że to droga na skróty, że nie trzeba nigdzie indziej iść, nie trzeba niczego więcej szukać, bo TAM znajdziemy WSZYSTKIE odpowiedzi - ja jednak ich nie rozumiałam. Szukałam mocy w umyśle i owszem znalazłam ją....
Dopiero teraz zrozumiałam , że niezależnie od tego jak wielka i zachwycająca jest moc umysłu, to ma się ona tak, do tego co jest w Sercu jak pchełka do wszechświata ( z grubsza rzecz ujmując, tak wyglądają proporcje).

I zrozumiałam również, że rzeczywiście jest to droga na skróty, dla której nie potrzebne są lata poszukiwań, ponieważ doświadcza się tego od razu i od razu już się jest w kwintesencji wszechrzeczy - w sensu stricto tajemnicy naszej Mocy.
W miejscu Świętym Świętych dotyka się bezpośrednio Boskiego Pierwiastka - Boskości, która zamieszkuje każdego z nas i będąc TAM nie da się tego już dłużej ukryć, ani przed sobą samym, ani przed światem.
Wchodząc w Świętą Przestrzeń Serca zostawiasz za sobą wszystkie ograniczenia swojego umysłu i stajesz twarzą w twarz ze swoją Prawdziwą Naturą, Nieskończoną Naturą, pierwotną formą Twego Istnienia, która leży u podstawy Twojej obecnej postaci.

No i to jest droga na skróty, której w 2012 jak najbardziej nam potrzeba.

to jest "miś" na miarę naszych możliwości i na miarę naszych czasów i na miarę naszych potrzeb w dodatku....
Oczywiście pozwalam sobie na odrobinę żartu, choć sprawa żartobliwa wcale nie jest, trzeba się streszczać z tym rozwijaniem duchowym, bo kleszcze zaciskają się co raz bardziej.

Nasz tak zwany premier właśnie przepycha ustawę przez sejm o masowym i PRZYMUSOWYM szczepieniu WSZYSTKICH Polaków, zrobił to podczas Euro, żeby Polacy nie zauważyli.
Sanepid zamieniany na coś al'a bojówki, będzie mógł wejść do Twojego domu i siłą Ci wstrzyknąć truciznę (tak nazywajmy rzeczy po imieniu), bo chodzi o podanie zastraszających dawek rtęci do Twojego organizmu - rtęci, która jest straszliwie neurotoksyczna, i po takiej szczepionce nie będziesz już tym samym człowiekiem, a na pewno już nie tak inteligentnym jak wcześniej...

więcej na ten temat znajdziesz tutaj: Śmiertelne szczepionki obowiązkowe. Polka ujawnia światowy przekręt farmaceutyczny; i tutaj: Przymusowe szczepienia dla wszystkich!!!!

 


Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł - to wystarczy :)
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

Twoja inwestycja: 30zł

{rsform 18}

napisz do nasJeśli powyższy formularz nie działa właściwie, po prostu wyślij e-mail, z informacją, że będziesz ">wyślij e-mail

Cykl "Wieczory z Medytacją" to medytacje prowadzone - czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem - dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania - ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość - powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!