"Istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło - IGNOROWANIE WIEDZY".

- Sokrates

Medytacja spalania negatywów - uwolnij się od ciężaru.Pomyśl z czym chcesz się rozstać w życiu, czego (kogo, jakiej sytuacji) masz dość, co Ci naprawdę ciąży i naprawdę, ale to naprawdę chcesz już to pożegnać. Podkreślam - i masz w sobie głębokie przekonanie i gotowość, że czas powiedzieć temu "żegnaj". To jedno...

Drugi aspekt, jakim się zajmiemy, to pożegnanie kodu z podświadomości, który każe nam brać na siebie całe cierpienie świata i wszystkich czujących istot. Ten kod został nam głęboko wpojony zarówno przez Kościół Katolicki (apoteoza cierpienia Jezusa, co przekłada się na: "cierp tutaj, a Twoje będzie Królestwo Niebieskie"), jak i przez Buddyzm (różne rodzaje medytacji wymiany, w której bierze się na siebie cierpienia wszystkich czujących istot, wdychając je, a wydychając błogość (oddając w zamian swoją dobrą energię)), nawet Osho tego uczył w medytacji Atishy. Zobacz Uwalnianie od "medytacji wymiany"
Jaki skutek? Nie trzeba być profesorem logiki żeby to jasno widzieć - co się trochę uzbiera pozytywnej energii, to na skutek działania tego programu w podświadomości natychmiast "potrzebującym"  oddaje się wszystko, nawet "ostatnią kapotę" (a owych "potrzebujących" przyciągamy, żeby potwierdzić swoje przekonanie, że świat to morze cierpienia, a my to morze sobą uzdrawiamy i uzdrawiamy i uzdrawiamy i....się pogrążamy pogrążamy w odmętach nieskończonego oceanu iluzji naszego umysłu, bo umysł to morze nieszczęścia odtwarza wciąż i wciąż).
I mimo to, że świadomie bardzo chcemy się rozwijać, to jak w złym śnie, albo stoimy w miejscu, albo tempo poruszania się na przód jest smętnie wolne do wkładanych wysiłków.

 

spotykamy się w niedzielę (14.10godz.20.00)
Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego  (Warszawa , ul. Karowa 18)
Mapka dojazdu

Zarezerwuj miejsce na to spotkanie

Zbliżamy się powoli do szczytu tej wielkiej kosmicznej fali energii, która płynie do nas z centrum galaktyki, a jak wiadomo pik przewidziany jest na moment zimowego przesilenia, czyli 21.12.2012. Wtedy po raz pierwszy od tysięcy lat pojawi się szansa, by wspólna masa energii o biegunowości pozytywnej przeważyła na Ziemi. To wytworzy unikalne momentum pędu - efekt kuli śnieżnej - narastającej pozytywnej ludzkiej świadomości, która potężną elektromagnetyczną falą "zaraża" pozytywnie wszystkich i wszystko wokół. "You may say I'm a dreamer, but I'm not the only one" (Możesz mnie nazwać marzycielem, ale nie jestem w tym sam..., jak śpiewał J. Lenon w Imagine)

To były pozytywne wiadomości, ale rzecz jasna samo się nie zrobi, nie ma złudzeń. Nie chodzi mi o to, żeby teraz raptem nadrabiać zaległe lata yogi, czy aerobiku (chociaż trochę ruchu ZAWSZE się przyda w końcu po to masz ciało), czy medytacji. Ale to, co trzeba zrobić - to się dostroić do tej fali galaktycznej energii, bo niesie ona całą galaktyczną wikipedię informacji pod tytułem "know how" (wiedzieć jak) ze wszystkich dziedzin, nawet tych, o których teraz nie masz pojęcia, że takowe istnieją.
Póki się nie dostroimy - ta fala jest i owszem, ale "nadaje na innym kanale" niż my odbieramy, z tego powodu nie możemy usłyszeć, ani zobaczyć treści jakie ze sobą niesie. Dokładnie tak samo jak w przypadku oglądania kanałów radiowych lub telewizyjnych.
A to jaki kanał odbierasz wynika bezpośrednio i bardzo fizycznie z tego, na jakich falach nadajesz, tzn jaką wibracją emanujesz - jaki jest Twoje energetyczny podpis.
A na Twój energetyczny podpis składa się suma tego jak się czujesz, i co myślisz na temat świata i na swój temat, że KIM JESTEŚ, jaką masz wartość...w związku z tym jak siebie traktujesz i jak pozwalasz, żeby traktował Cię świat...

Najgorzej zaniżają Twoje wibracje uczucia wstydu i poczucia winy, serio, są gorsze nawet od nienawiści. No ale nie ma co tu kryć, największe spustoszenie sieje lęk i przekonanie o byciu ofiarą. Zobacz jak poszczególne emocje wpływają na Twoją wibrację elektromagnetyczną Skala naszych EMOCJI

Lęk jest Twoim największym wrogiem.

Jak wiadomo na tzw ubywającym Księżycu jest najlepszy czas by pożegnać się z tym, czego już w swoim życiu nie chcesz. Cykl, w którym ubywa światła energetycznie wzmacnia proces oczyszczenia z niechcianego. A czas totalnej ciemności podczas nowiu sprzyja głębokiej regeneracji.

Więc na tym ubywającym Księżycu proponuję by pozbyć się tego z czym gotowa/gotowy jesteś się pożegnać, jak i tego wszystkiego, co bierzemy na siebie od innych z takich czy innych powodów, a co wcale nie sprzyja rozwojowi ani naszemu, ani tych czujących istot, nawet jeśli to nasi najbliżsi.

Polecam również jako krótką lekturę filmową, kilka słów dobrej rady od Bashara O puszczaniu

I na koniec oczywiście Imagine :)

 


Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł - to wystarczy :)
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

Twoja inwestycja: 30zł

{rsform 18}

napisz do nasJeśli powyższy formularz nie działa właściwie, po prostu wyślij e-mail, z informacją, że będziesz ">wyślij e-mail

Cykl "Wieczory z Medytacją" to medytacje prowadzone - czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem - dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania - ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość - powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!


Mapka dojazdu na ul. Karową 18 w Warszawie (Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego - sala Klubu judo AZS UW‎)


Wyświetl większą mapę