"Istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło - IGNOROWANIE WIEDZY".

- Sokrates

Jak podnieść swoje wibracje

Masz wysłać ważnego maila, napisać artykuł, czy ofertę do klienta, wykonać telefon, czy iść na istotne spotkanie? Zrób to tylko i wyłącznie w najwyższym możliwym dla Ciebie stanie wibracji, a efekty przekroczą Twoje najśmielsze oczekiwania.
Jeżeli chcesz, żeby coś się Tobie udało, rób to tylko w świetnym nastroju i na wysokich wibracjach. To jedna z najlepszych, skutecznych rad, jakie kiedykolwiek usłyszałam.

Wszyscy chcemy żyć pięknie. Mieć obok nas ukochaną osobę. Łatwo osiągać sukcesy.

Jeśli tego chcemy, dlaczego tego nie mamy ?
Gdzie się ograniczamy?
Dlaczego nie udaje nam się łatwo osiągnąć rzeczy?
Jak przyciągnąć pieniądze w naszym życiu i jak podnieść poziom seksu?
I... nie żartuję
Jak mieć wszystko, czego chcesz? (Chociaż dowcip polega na tym, że kiedy podwyższysz swoje wibracje, będziesz chcieć zupełnie innych rzeczy, niż te, których chcesz, będąc w niskim stanie wibracji. Tak, czy siak, myśli zaczynają się spełniać samoistnie - i to jest fakt)

Zapraszam na wykład i medytację  - jak podnieść swoje wibracje

spotykamy się w niedzielę (13.10 godz.20.00)
    w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) Mapka dojazdu

 

 Dobrze, ale co to takie są te wibracje...
Posługując się definicją fizyczną: Wibracje (łac. vibratio "drganie")

Szczególnymi rodzajami drgań rozpatrywanymi w fizyce są:

  • drgania mechaniczne: np. okresowe zmiany położeń wahadła matematycznego czy fizycznego, masy na sprężynie, struny, membrany czy cząsteczek powietrza w instrumencie muzycznym itp.
  • drgania elektromagnetyczne: np. zmiany pól elektrycznych i magnetycznych fali elektromagnetycznej przemieszczającej się np. w powietrzu lub zamkniętej w rezonatorze lasera
  • drgania elektryczne: np. drgania kryształu, drgania cząsteczek gazu, tj. cykliczne zmiany odległości między jonami, tworzącymi cząsteczki, drgania jonów ciał stałych (w tym np. drgania sieci krystalicznych, tj. cykliczne zmianach położeń jonów sieci, określane np. względem punktów węzłowych sieci), drgania jonów plazmy w polu magnetycznym lub elektrycznym, powodujące np. zjawisko zorzy polarnej, okresowe zmiany położeń nośników ładunków elektrycznych, np. elektronów w układzie kondensatora i cewki czy w antenie nadawczej stacji radiowej, telefonii komórkowej itp.
  • drgania magnetyczne: np. jąder atomów pod wpływem fali elektromagnetycznej.

Na potrzeby naszego wykładu i medytacji szczególną uwagę skupimy na na drganiach elektromagnetycznych, ponieważ to dokładnie te drgania, które powiązane są z naszymi myślami ( wielkim skrócie). Bioelektryczną aktywność naszych neuronów bada się między innymi za pomocą badania EEG, czyli encefalografii.  Chociaż jeśli chodzi o całość naszych wibracji, to równie istotne są drgania wszystkich cząstek, z których zbudowane jest nasze ciało.

David R. Hawkins - psychiatra i nauczyciel duchowy na podstawie testu kinezjologicznego opracował mapę świadomości. Konkretnym stanom świadomości (emocjonalnym) przypisał określone wartości wibracji. Mapa ta została opublikowana w 2001 w jego książce "The Eye of the I" (polski tytuł " Oko w oko z jaźnią")

Skala poziomu wibracji Hawkinsa wynosi od 1 (bardzo niska) do 1000 (bardzo wysoka). Od wstydu 20+, przez strach (100), Pożądanie (125), Miłość (500) i Oświecenie (700+).

Aby manifestować rzeczy, potrzebujesz mieć wibrację na poziomie ponad 500+. Trudno jest coś zamanifestować, gdy jesteś w stanie wstydu (20), ponieważ wstyd oznacza „nie jestem wystarczający”. Podczas gdy pożądanie jest głównym czynnikiem motywującym wiele osób do zmiany, wadą jest to, że może prowadzić do uzależnienia od rzeczy takich jak seks, pieniądze, prestiż lub władza. Manifestacja przychodzi wtedy z ogromnym wysiłkiem. Istnieją też inne problemy, które uniemożliwiają bezproblemowe manifestowanie się na poziomach przed 500. Kiedy dojdziesz do wibracji 500 lub wyższej, możesz łatwo manifestować, co chcesz w swoim życiu, używając swojej intuicji.

Oto typowe poziomy emocjonalne w skali Hawkinsa:

Skala Hawkinsa

Aby zmierzyć, gdzie jesteś na skali, możesz…

  • Zauważ, jakie emocje odczuwasz, a najniższa na skali to Twój poziom.
  • Możesz przesunąć dłonią lub spoglądać w dół listy, a gdzie ona się kończy, jest Twój poziom.
  • Możesz po prostu zapytać swoją intuicję, na jakim poziomie jesteś na skali i zobaczyć, jaki masz numer.
  • Zeskanuj arkusz i swoje reakcje z brzucha. Który z nich przyciąga najbardziej pozytywne i / lub negatywne wibracje?

Po podniesieniu poziomu wibracji do 500+ zacznij działać w natchnieniu w świecie fizycznym. Zadzwoń, wyślij wiadomość e-mail lub rozpocznij pracę, rób to wszystko pod wpływem swojej intuicji, której podszepty poprowadzą Cię najdoskonalej, ale pamiętaj, że ma to miejsce tylko na poziomach 500+. (Tak wiem, w Polsce to się trochę inaczej teraz kojarzy ;)

Twoja percepcja świata zależy zawsze od poziomu wibracji, na którym jesteś - świat jest wtedy złym, albo cudownym miejscem. Twoja wibracja stanowi rodzaj pryzmatu, przez który oglądasz świat i przez ten szczególny rodzaj patrzenia wydaje Ci się, że świat jest właśnie taki, jakim go widzisz. Dalatego szamani mówią, że oczy są magiczne. bo dosłwonie "stwarzają" obraz świata, na który patrzysz.


Cykl "Wieczory z Medytacją" to medytacje prowadzone - czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem - dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię

Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania - ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość - powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

Medytacja razem z wykładem trwa ok. 90 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swoją Jaźń - to wystarczy :)
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nieszeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

Twoja inwestycja: 35zł (proszę, weź drobne - z góry dziękuję)

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

Źródła:

Oko w oko z jaźnią - Dawid R. Hawkins
How to enhance your vibration - Natalia Kobylkina
Wikipedia
https://intuitiveleadershipmastery.com/emotional-physical-pain-one-hurts/

obrazek: pixabay