Skip to content

Woda jest inteligentna

Hopi i Japończycy mówią: Woda jest inteligentna – zawiera/niesie inteligencję

Członek Hopi z Black Mesa Trust powiedział, że woda niesie/zawiera inteligencję – Japończycy odkryli to, co Hopi i inne ludy rdzenne od zawsze wiedzą.

“Woda jest żywa.”

Vernon Masayesva, dyrektor wykonawczy Black Mesa Trust, niedawno odwiedził Japonię i spotkał kapłanów Shinto i badacza dr Masaru Emoto, szefa Hado Institute w Tokio i autora „Wiadomość od wody.”

Podczas konferencji Hisot Navoti (Wiedza przodków) w sprawie wody – w Centrum Weteranów Hopi, ujawniona wiedza na temat wody została omówiona wspólne przez Hopi i Japończyków.

Masayesva pokazał niesamowite materiały filmowe, ujawniając zaskakujące przemiany w kryształach wody pod wpływem muzyki i słowa pisanego. Fotografie doktora Emoto pokazują kryształy wody/ skrystalizowana wodę pod dużym powiększeniem, drastycznie różne formy z różnych źródeł wody. Ponadto, Emoto udowodnił, że woda zmienia swój wyraz w wyniku działań ludzkich.

Gdy woda jest potraktowana muzyka Mozarta i Beethovena, kryształy rozwijają się i stają się piękniejsze. Kryształy te przypominają diamenty, z wzorami pąków kwiatowych kwitnących na ich zakończeniach – pod wpływem muzyki.

Emoto wyjaśnia, że woda niesie kod i reaguje na wibracje muzyki.

Pokazał też jeszcze bardziej zdumiewające wyniki badań, wskazujące na to, iż woda reaguje na słowo pisane.

Kiedy pojemniki z czysta woda wody są umieszczone nad pozytywnymi i negatywnymi słowami, struktura kryształów wody zaczyna się zmieniać. Można zaobserwować rosnące i rozwijające się piękno kryształów wody umieszczonych nad słowem „pokój”, a przekształcanie się w ciemne i brzydkie wzory kryształów umieszczonych nad słowem „wojna”.

Gdy woda znajduje się nad słowem „niech(chcę, by)”, kryształy rozwijają się i zwiększają, kumulują w sobie piękno. Jednak, gdy woda znajduje się nad słowem „musieć”, kryształy stają się brzydkie z ciemno-zielonym środkiem.

Emoto mówi, że woda pozwala nam uświadomić sobie ukryta moc słów.

Czytaj także:  Wszystko o pozbywaniu się grzybicy ogólnoustrojowej

informacja od wody - badania dr Masaru Emoto

Podczas spotkania w obronie czystej wody, Jerry Honawa, starszy Hopi , powiedział:

„Woda ma i przenosi inteligencję”.

Mówiąc o wodzie, Masayesva powiedział: „Jeśli jesteś szczęśliwy, będziesz miał w sobie szczęśliwe kryształy, jeśli jesteś zły, masz złe kryształy.”

Masayesva opowiedział historię ludzi Hopi, ujawniając ze ich los splata się losami z ziemi i jest wpisany w jej tajemnice.

„Według Hopi, nie było nic oprócz wody na początku Czasu. To nazywamy Pierwszy Świat, według Hopi.” Życie powstało z Wody, świat został stworzony z wody, z ziemi, od słońca „.

Kiedy życie zostało stworzone, to było piękne, A Perfect Circle (Idealne Kolo). Na ziemiach Hopi do dziś istnieją obszary pełne doskonale zachowanych skamielin i muszli; dowód, że były one kiedyś całe pod wodą – mówią Hopi .

„Skąd węgiel pochodzi? Pochodzi z roślin. Gdziekolwiek idziesz, widzisz tropów dinozaurów.

To musiało być piękne miejsce w tamtym Czasie.”

W pierwszym świecie panowała równowaga, harmonia i pokój. Tę równowagę i harmonię przerwano,zostały zniszczone w Czasie trwania Trzeciego Świata z powodu człowieka i jego chciwości.

Przodkowie rozpoczęli poszukiwania bezpiecznego miejsca, aby rozpocząć nowe życie. Ptak został wysłany i wrócił z wiadomością o tym miejscu.

“Przez bambus, weszli do nowej ziemi” – mówił Masayesva – „To jest metafora, nie wiem co znaczy dokładnie – ale pochodzimy skądś, gdzie rosły bambusy.”

Kiedy ludzie przybyli do nowej ziemi, myśleli,ze udało im się zostawić Zło za nimi/ uwolnić od Zła. Ale po śmierci jednego z dzieci, uświadomili sobie, że Zło przyszło z nimi. Osoby z „dwoma sercami” przybyły za nimi .

„Zło jest konieczne do zrozumienia, co naprawdę jest dobre,” – powiedział Masayesva .

Ludzie wiedzieli, że muszą uczyć się na błędach i wyciągnąć wnioski ze zniszczenia Trzeciego Świata i
nie wracać do tego sposobu życia. Chcieli stworzyć nowa drogę postępowania.

Czytaj także:  Gdyby ciało mogło mówić...

Hopi nie byli więc więcej prowadzeni/ rządzeni przez przez polityków, lecz przez kapłanów/ przywódców duchowych?, często najbiedniejszych mężczyzn w wiosce, którzy odmawiali sobie wszystkiego dla dobra swoich dzieci, by zapewnić im godny byt.

Na nowym miejscu Hopi znaleźli człowieka, który hodował piękna ,dorodna kukurydze. To był Ma’sau, opiekun kraju.

Ma’sau powiedział, że są na niegościnnej ziemi, ale jeżeli ludzie zechcą żyć w sposób, jaki żyje Ma’sau – mogą tu zostać.

Ma’sau rzekł:

„Jeśli będziecie żyć ten sposób, będziecie mogli zostać tu na zawsze.” Ma’sau pokazał ludziom kukurydze, tykwę* z woda i kij do sadzenia. Powiedział: „Jeśli zdecydujecie się tu zostać – musicie mi pomóc zadbać o tę ziemię, a wtedy możecie tu żyć.”

Ma’sau powiedział im też, że inni nadejdą.

„Oni zażądają wszystkiego, gdy nadejdą, będą chcieli wszystko na własność i tylko dla siebie, jako tylko ich – nawet oceanów, powietrza i gwiazd.”

Ma’sau powiedział ludziom Hopi, by emigrowali we wszystkie cztery strony świata, a następnie wrócili do Black Mesa

*

Tykwa z woda była także objawieniem-znakiem, że woda w TYM świecie NIE jest nieskończona, jest ograniczona.

Masayesva powiedział, że kolory kukurydzy reprezentują kolory wszystkich ludzi- żółty, purpurowy(niebieski), czerwony i biały . Kukurydza jest również symbolem również przodków a purpura Niebios .

Kukurydza też dała Hopi nowy sposób życia, i oznaczała, że ludzie nie muszą już szukać pokarmu każdego dnia, mając dzięki temu Czas wolny na robienie innych rzeczy.

Patyk do sadzenia stanowi odpowiednik, symbol narzędzi lub technologii, które mogą być wykorzystane do czynienia dobra lub powodowania zniszczenie.

Był czas, kiedy ospa prawie wyeliminowała ludzi Hopi, tylko 300 Hopi ocalało.

Masayesva mówi,ze dzięki tej technologii można zapobiegać i leczyć choroby dzisiaj, ale jednocześnie grozi ona końcem ludzkości z powodu produkcji bomb atomowych. Energia jądrowa i podróże do odległych planet doprowadziły niebezpiecznego poczucia i błędnego przekonania o posiadaniu mocy równych boskim.

Czytaj także:  FAZY KSIĘŻYCA w roku 2012

Wody – zbiorniki wód podziemnych, źródeł, jezior, rzek, oceanów i lodowce – pracują w harmonii by podtrzymać wszelkie życie. Hopi wierzą w oddech wody, oddech deszczu i śniegu – wdech i wydech. Źródła- są otwory do oddychania. Ludzkość jest uczestnikiem życia wody – myśli ludzi maja na nią wpływ, za każdym razem gdy pada deszcz i śnieg.

„Z wody na świecie dziś,- powiedział Masayesva – 97 procent to woda morska a 2 procent jest zatrzymany w lodowcach. Jedynie 1 procent jest dostępy/ nadaje się do picia.”

Jednak Ameryka jest narodem odpadów.

„Jesteśmy społeczeństwem marnotrawców. Uważamy, że nigdy nie zabraknie niczego”.

Masayesva powiedział, że ludzie muszą honorować zaufanie do siebie, jakim ich obdzielono – jako strażników wód i ziemi.

“Jeśli nie będziemy tego honorować, przestrzegać – to przerwiemy/zniszczymy koło (życia).”

Artykuł napisany 12.1.2004

(Żółte Krystaliczne Ziarno, Fala Wędrowca, Rok Spektralnego Maga):

westgatehouse.com/art147.html

tłumaczenie: Katarzyna Wojnar

Kliknij i oceń

Shopping cart