Skip to content

Odkryj to, czego NAPRAWDĘ CHCESZ

Odkryj to, czego NAPRAWDĘ CHCESZ, następnie zacznij to sobie WIZUALIZOWAĆ.

A mianowicie wyobrażaj sobie sytuację, w której to, czego chcesz już Ci się przydarzyło. Zobacz to jak najwyraźniej oczyma swojej wyobraźni. Niech obraz ten stanie się jak najbardziej żywy. „Podkręć” kolory i dźwięki, zapachy (jesli potrafisz sobie wyobrazić zapach). A cały czas tworząc taki obraz w swojej głowie CIESZ SIĘ TYM 🙂

Poczuj w sobie wdzięczność i radość, bo przecież to, czego tak bardzo chciałaś/chciałeś właśnie się spełniło – czyż to nie jest powód do radości? To ważne żebyś poczuła/poczuł satysfakcję i zadowolenie ze SPEŁNIENIA.

Teraz wyobraź sobie jak z Twojego splotu słonecznego (ok 4-5 palców powyżej pępka) wychodzą NICI AKA. To nazwa z tradycji Huny, ale bardzo mi się podoba.

Nici Aka, sa energetycznymi sznurami (linami) splecionymi spiralnie (ale to od Ciebie zależy jak je sobie wyobrazisz). Niech nici te dotkną w Twojej wyobrażanej sceny spełnienia
– one dosłownie POŁĄCZĄ CIĘ Z CELEM.

Nici Aka są jak pępowina łącząca Cię z resztą Wszechświata. Działają trochę jak kotwica – kotwicząc Twoje TERAZ z wybraną przez Ciebie wersją rzeczywistości w PRZYSZŁOŚCI I PRZESZŁOŚCI (tak to nie jest pomyłka, ale o tym troszkę później). Oznacza to, że dosłownie PRZYCIĄGASZ w ten sposób do siebie to, co sobie wybrałaś/wybrałeś. (à jedynie wyobrażając sobie to, czego naprawdę chcesz).

Nici Aka wysuwają się na rozkaz Twojej wyobraźni, ale energia, która jak kablem nimi płynie jest ściśle związana z rodzajem odczuwanych przez Ciebie emocji i uczuć – one w decydujący sposób wpływają na to, co Ci się przydarzy.

Ponieważ:

– Jeśli cieszysz się czymś i jesteś wdzięczna/wdzięczny za coś, ma to miejsce wtedy kiedy coś Ci się udaje.

Czytaj także:  60 małych kroków w kierunku podniesienia jakości życia w ciągu następnych 100 dni

– Natomiast smucisz czy zamartwiasz, zawsze wtedy kiedy coś Ci nie wyszło, nie poszło po Twojej myśli.

Kiedy wizualizujesz, myślisz o czymś, kiedy coś przeżywasz emocjonalnie – ZAWSZE PRZYCIĄGASZ TO DO SIEBIE, nawet jeśli nie wyobrażasz sobie nici Aka.
Zawsze tak to działa.Pamiętaj, że nie ma nawet ułamka sekundy w Twoim życiu, żebyś tego nie robiła/ nie robił.

W takim razie należałoby odwrócić kolejność:

– COŚ CI SIĘ UDAJE, ODNOSISZ SUKCES I SPEŁNIASZ SWOJE MARZENIA WTEDY I TYLKO WTEDY, KIEDY CIESZYSZ SIĘ TYM I JESTEŚ WDZIĘCZNA/WDZIĘCZNY ZA TO co wybrałaś/wybrałeś żeby do siebie przyciągnąć

– PONOSISZ PORAŻKĘ, RZECZY NIE IDĄ PO TWOJEJ MYŚLI WTEDY I TYLKO WTEDY, KIEDY SMUCISZ SIĘ TYM I ZAMARTWIASZ O TO.

Ja wiem, że mamy głęboko zakorzenione przekonanie, że najpierw nam się coś przydarza, a my potem reagujemy na to emocjonalnie.

Ale przyjrzyj się swoim myślom i zobacz prawdę – ZAWSZE DŁUGO PRZED TYM, ZANIM COŚ CI SIĘ PRZYDARZY – MYŚLISZ O TYM, PRZEŻYWASZ TO EMOCJONALNIE.

Potem może rzeczywiście przez chwilę  zapominasz o tym, ale za jakiś czas – BUM!! – PRZYDARZA CI SIĘ TO. I przyznaj się ile razy myślałaś/ myślałeś w duchu lub całkiem na glos „wiedziałam/wiedziałem, że tak będzie”? albo „no jasne, mi to się wiecznie przydarza” lub coś w tym stylu, myślę, że dobrze wiesz, o czym mówię 😉

Dokładnie tak działa PRAWO PRZYCIĄGANIA naszych myślo-uczuć lub myślo-emocji.

(chyba pora najwyższa przestać tworzyć podziały w całym tym myślowo-uczuciowo-energetycznym proceie, który w nas się dzieje.)

Zatem jeszcze raz, podsumowując:

  1. wybierasz to, czego naprawdę chcesz
  2. wyobrażasz sobie, że to Ci się przydarzyło
  3. CIESZYSZ SIĘ TYM JUŻ TERAZ (tak jakby na zaś) 😉
  4. PRZYCIĄGASZ DO SIEBIE  to co chesz otrzymać (chwilkę może to zająć, to jak podróż Twojego prezentu do Ciebie. Poza tym jest to proces calkowicie nieświadomy, jak krążenie Twojej krwi, nie musisz o tym specjalnie myśleć – to po prostu samo się dzieje)
  5. OTRZYMUJESZ  to co chciałaś/chciałeś na początku 🙂
Czytaj także:  Techniki na koncentrację

KONIECZNIE WYPRÓBUJ TO NA SOBIE!!!

POWODZENIA 🙂

Ale zastanów się, czego chcesz i czy naprawdę tego chcesz 🙂

No dobra jesteś już duża / duży poradzisz sobie, trzymam za Ciebie kciuki 🙂

Kliknij i oceń

Shopping cart