Skip to content

7 prawd huny

Poniżej przedstawiam Wam podstawy modlitwy wg Huny, opracowane przez Śpiącego Niedźwiedzia

IKE 

Świat jest taki, jaki myślisz, że jest

Ustal przedmiot modlitwy, stwórz dla niego mentalną reprezentacje(obraz, symbol, postawa, słowa).

KALA

Nie ma żadnych ograniczeń

Połącz się, poczuj(stwórz wyobrażenie, przekonanie), że jesteś nieoddzielony od sił(y) zdolnej spełnić Twoje życzenie (Wyższe Ja, Bóg, Kosmiczna Inteligencja, twoje Otoczenie, Ty sam)

MAKIA

Energia podąża za uwagą

Skup się na sobie(jeśli chcesz to również na otaczającej cię Rzeczywistości- rejonie na który ma działać Twoja modlitwa) Przywołaj w wyobraźni mentalną reprezentację swojego celu.

MANAWA

Moment mocy jest teraz

Zachowaj przytomność i bądź świadom, że jest to magiczna chwila w której spełniają się twoje marzenia, poczuj, że to co robisz jest ważne. (pomoże ci się to skupić)

ALOHA

Miłość jest po to, by przynosiła szczęście.

Wzmocnij swoje poczucie szczęścia związane z celem. Inne znaczenie słowa ALOHA to „radosne dzielenie się oddechem życia”. Oddychaj intensywniej, pełniej, wzmacniając przyjemność płynącą z ciała i odczucie entuzjazmu, euforii, radości.

MANA

Cała moc pochodzi z naszego wnętrza

Poczuj się w bezpośredniej relacji z Twoim celem: nadaj mu znaczenie, np. umieść się w wyobrażeniu pożądanej sytuacji lub wyobraź sobie stapianie się symbolu z Tobą lub skup się na tym, ze przekazujesz go sile zdolnej spełnić swoje życzenie, lub wypromieniowujesz je w świat.

PONO

Skuteczność jest miarą prawdy

Działaj:-) Nawet jeśli z początku tym działaniem jest „tylko” powtarzanie modlitwy i oczekiwanie rezultatów.

 

Kliknij i oceń
Czytaj także:  Twoje zobowiązanie.

Shopping cart