Skip to content

Uwolnienie od kodów antyzwiązkowych

Marek Białach, Małgorzata Białach

Modlitwa ta skuteczna jest na silne hipnozy i zaślepienia, na strażników idealnego związku, na ślubowania i wyrzeczenia związków. Do zrobienia jej potrzebne jest kadzidło lub krótka świeczka. Tekst modlitwy można czytać lub pisać. Po zakończeniu modlitwy należy w medytacji odczekać, aż kadzidło wypali się do końca. Przy silnych wpływach astralnych oczyszczanie powtórzyć przez kilka dni, a potem codziennie śpiewać na głos mantrę OM, aby podnieść wibracje i wyjść ponad to, do skutku.

 

Tekst modlitwy:

Kochany Boże, który jesteś czystą miłością, mądrością i mocą we mnie, proszę Cię o pomoc, wsparcie i ochronę podczas tego uzdrawiania.

Miłością, mądrością i mocą prawdziwego Boga we mnie rozkazuję spalenie w tym ogniu w kadzidle wszelkich hipnoz i manipulacji, by nie tworzyć szczęśliwego związku miłości i nie uprawiać seksu z najbardziej harmonizującą ze mną partnerką, którą proponuje mi moje Wyższe Ja.
Miłością, mądrością i mocą prawdziwego Boga we mnie uwalniam się od wszystkich zakazów spotkania najbardziej harmonizującej ze mną partnerki i od wszystkich zakazów tworzenia z nią związku miłości i współżycia seksualnego z nią.

Miłością, mądrością i mocą prawdziwego Boga we mnie zwracam wolność wszystkim moim strażnikom żyjącym i astralnym, którzy mieli nie dopuścić do spotkania i do stworzenia szczęśliwego harmonijnego związku miłości z moją najbardziej harmonizującą ze mną partnerką. Zwalniam ich z wszelkich obowiązków i rytuałów strażnikowania mnie i zwracam im wolność.
Miłością, mądrością i mocą prawdziwego Boga we mnie uwalniam się od wszystkich wkodowanych mi wzorców idealnej partnerki oraz od wszystkich wkodowanych mi i przywiązanych do mnie idealnych partnerek. Niechaj to się spali w tym ogniu w kadzidle. Zwracam wolność sobie i wszystkim wkodowanym mi idealnym partnerkom. I rozkazuję, aby spaliły się wszelkie kody razem z treścią przeciwko mojemu związkowi miłości z najbardziej harmonizująca ze mną partnerką. Niechaj dokona się spalenie całej tej manipulacji i presji narzuconej mi przez innych.

Czytaj także:  Ćwiczenie oddechowe z Wszechświatem

Miłością, mądrością i mocą prawdziwego Boga we mnie rozkazuję spalenie w tym ogniu w kadzidle wszystkich klątw śmierci i wkodowanych mi mechanizmów samozniszczenia, które miały się uruchamiać przy spotkaniu mojej najbardziej harmonizującej ze mną partnerki. Niech się dokona spalenie wszystkich kar i klątw, które miały uruchomić się za stworzenie związku miłości i za seks z najbardziej harmonizującą ze mną partnerką. Proszę o całkowite oprzytomnienie i oczyszczenie mojej podświadomości z tego.

Miłością, mądrością i mocą prawdziwego Boga we mnie rozkazuję spalenie w tym ogniu w kadzidle wszystkich moich lęków i oporów przed związkiem miłości i seksem. Uwalniam się od wszelkich lęków przed karą boską za to. Miłością, mądrością i mocą prawdziwego Boga we mnie rozkazuję spalenie w tym ogniu w kadzidle wszystkich zakazów od moich mistrzów, awatarów i bogów, tworzenia związku z idealnie harmonizująca ze mną partnerką i uprawiania z nią seksu. Rozkazuję spalenie wszystkich hipnoz i autohipnozy, że w związku nie można się rozwijać duchowo i że związki i seks opóźniają i uniemożliwiają rozwój duchowy i oświecenie, że oddzielają od Boga. Proszę o całkowite oprzytomnienie i oczyszczenie całej mojej Duszy i ciała z tego.

Miłością, mądrością i mocą prawdziwego Boga we mnie rozkazuję spalenie w tym ogniu w kadzidle wszystkich moich ślubowań wyrzeczenia się związku miłości i seksu. Zwalniam siebie w tej chwili ze wszystkich moich ślubowań czystości i wyrzeczenia się związków i seksu dla własnego rozwoju i oświecenia oraz dla nauczania i oświecania innych. I rozkazuję spalenie w tym świętym ogniu w kadzidle wszystkich religijnych zakazów tworzenia związku miłości z kobietą i współżycia seksualnego, wszystkich nakazów rozwoju bez związku miłości z kobietą i bez seksu. Miłością, mądrością i mocą prawdziwego Boga we mnie zwalniam siebie w tej chwili ze wszystkich wyrzeczeń związku i seksu z kobietą. I rozkazuję spalenie w tym ogniu w kadzidle wszystkich wyobrażeń o ciele, związkach, seksie, bogactwie, rozwoju duchowym i o oświeceniu, które przejąłem od moich guru, mistrzów, awatarów i bogów w astralu. Uwalniam się od całego pomieszania i od zaślepienia, że nie można tego wszystkiego połączyć.

Czytaj także:  Boski Plan Stworzenia - dekret

Miłością, mądrością i mocą prawdziwego Boga we mnie rozkazuję spalenie w tym ogniu w kadzidle wszystkiego, o czym zapomniałem napisać i czego nie jestem świadomy, a co sabotuje stworzenie harmonijnego związku miłości z najbardziej harmonizującą ze mną partnerką, którą proponuje mi moje Wyższe Ja. Uwalniam się w tej chwili od wszelkich manipulacji samym sobą, aby nie stworzyć związku i nie uprawiać seksu z najbardziej harmonizującą ze mną partnerką, którą proponuje mi moje Wyższe Ja. Uwalniam się od wszelkich własnych lęków i oporów przed życiem, związkiem miłości i seksem z tą partnerką.

Miłością, mądrością i mocą prawdziwego Boga we mnie odwołuję wszystkie razem i każde z osobna ślubowania i przysięgi, które złożyłem oraz unieważniam wszystkie zakazy i nakazy, którym uległem. Uznaję to wszystko za nieważne w tej inkarnacji i we wszystkich poprzednich. Niechaj dokona się uwolnienie, oczyszczenie i uzdrowienie na każdej płaszczyźnie energetycznej. Niechaj całe oczyszczenie, uzdrowienie i zwrócenie wolności nastąpi łagodnie i bezpieczne dla mnie.
Niechaj dokona się przebaczenie sobie, pełne otwarcie mnie i pełna gotowość do harmonijnego związku miłości i seksu z najbardziej harmonizującą ze mną partnerką, którą proponuje mi moje Wyższe Ja.

 

Kochany Boże, który jesteś czystą miłością, mądrością i mocą we mnie, dziękuję Ci, że już się dokonało to oczyszczenie i uzdrowienie zgodnie z Najwyższym Dobrem moim i innych !

 

źródło: http://www.atmajoga.pl/uwolnienie-kody-zwiazek/

Kliknij i oceń

Shopping cart