Skip to content

Woda: Wielka tajemnica

Producent: Saida Medvedeva
Rok produkcji: 2008
Język : Polskie napisy

„Woda jest siłą napędową natury” – Leonardo da Vinci

„Podobnie jak w filmie pt. WHAT THE BLEEP, dzięki wodzie możemy dostrzec fakt, że nasze myśli wywierają wpływ na otaczającą nas rzeczywistość. Wyobraźmy sobie teraz te wszystkie możliwości, które mielibyśmy do dyspozycji, gdyby ludzie zdali sobie sprawę z ich własnego potencjału kreowania rzeczywistości. Filmy takie jak ten dają mi nadzieję, że istnieje coś na kształt zbiorowej inteligencji, która rozwiąże problemy świata.” – Deepal Chopra

Film ten opowiada o wodzie, o najbardziej niesamowitej badanej obecnie substancji. Od niepamiętnych czasów naukowcy, filozofowie i teolodzy starali się zrozumieć jej właściwości, zarówno te widoczne gołym jak i te ukryte, które stanowią swoisty fenomen, wykraczający poza prawa fizyki i natury.

 

 

Świadkowie ostatnich, zapierających dech w piersiach odkryć dokonanych przez badaczy z całego świata m.in. z Rosji, Kazachstanu, Szwajcarii, Izraela, USA, Wielkiej Brytanii, Austrii, Japonii, Argentyny, Chin i Tybetu. Dyskusje wyjaśniające niecodzienne i ambitne założenia uzupełniające w istotne informacje wiele lat badań naukowych, które mogą otworzyć ludzkość na nowe horyzonty, takie jak zastosowanie konstrukcji wodnych w rolnictwie czy użycie wody w leczeniu najpoważniejszych chorób.

Materiał przedstawiony w tym filmie dotyczy całego świata. Przypuszczenia na temat rzeczywistych właściwości wody wykraczają daleko poza układ słoneczny, sugerując tym samym, że dzięki tej substancji można przesyłać informacje szybciej od prędkości światła, co prawdopodobnie łączy ją z absolutem. Jedno jest pewne – woda jest unikatowa i niebywała, a cuda z nią związane wciąż czekają na odkrycie.

 

 

 

Plakat

Film dokumentalny z 2008 roku
Producent: Saida Medvedeva

http://www.intentionmediainc.com/water.asp
http://www.masaru-emoto.net/english/baikal.html

 

Film „Woda. Wielka Tajemnica” (The Water. Greate Mistery) w wersji *.avi
http://thepiratebay.org/torrent/4958638/Water_the_great_mystery
http://www.przeklej.pl/plik/water-the-great-mystery-mp4-000c7n8ok40i
Napisy PL
http://www.przeklej.pl/plik/water-the-great-mystery-srt-00102r2431dc

Kliknij i oceń
Czytaj także:  Sekrety rozwoju pamięci hipnopedia,badanie języków w transie

Shopping cart