"Istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło - IGNOROWANIE WIEDZY".

- Sokrates

Zapraszam na magiczną medytację Siania Marzeń. To głęboko uzdrawiająca medytacja pielęgnacji życia z Kwiatem Życia i sianiem marzeń przy pomocy magicznych nici AKA

Intencja jest taka, by stworzyć medytację, która autentycznie pielęgnuje, odnawia, regeneruje, czy wręcz kreuje życie w naszych ciałach, aby to osiągnąć musimy się udać do początku - tego co stwarza życie...

Co to jest Kwiat Życia?

“Flower of life” czyli Kwiat Życia zawiera w sobie proporcje każdego aspektu i formy życia. Wszędzie, gdzie go odkryto nosi tę samą nazwę “kwiat życia”, choć w kosmosie nazywany jest Językiem Ciszy lub Językiem Światła. Przy pomocy Kwiatu Życia i Świętej Geometrii można opowiedzieć historię świata, począwszy od jego stworzenia poprzez działanie czterech żywiołów, proporcje i rozwój ludzkiego ciała.

Co to są nici AKA?

To coś, co Kahuni opisują jako magiczną pępowinę, która łączy człowieka z określoną wersją rzeczywistości. Przy właściwym użyciu magicznych nici AKA można znacząco wpłynąć na swój los.

 

Wizualizacja wspierająca regenerację wątroby i uwolnienie od gniewu

Co Ci leży na wątrobie?
Jak się okazuje, to pytanie kryje w sobie o wiele więcej, niż można się było spodziewać.

Twoja Wątroba znajduje się w prawym podżebrzu. Waży ponad półtora kilograma i rządzi Twoją krwią, Twoimi emocjami, jak również odpowiada za prawidłowe podejmowanie decyzji.
Wątroba razem z krwią przechowuje wspomnienia. Tak o Wątrobie mówi Tradycyjna Medycyna Chińska.

Negatywną emocją Wątroby jest gniew.
Gniew pojawia się, gdy utrudnione jest spełnianie pragnień, kiedy grozi nam niesłuszna kara lub kiedy zagrożona jest nasza pozycja.

Zapraszam Cię na wizualizację, w której popracujemy z naszą wątrobą w jej wielowymiarowych aspektach, zarówno w wymiarze fizycznym, jak i na planie subtelnym.

W teorii pięciu elementów Wątroba należy do przemiany Drzewa.

„Wątroba dba o gładki przepływ wszystkich rzeczy”

Tradycyjna Medycyna Chińska mówi, że zdrowa wątroba zapewnia swobodny i łagodzący przepływ energii przez całą osobę, zarówno jej ciało, jak i umysł. Kiedy wątroba jest zharmonizowana nigdy nie dochodzi do powstania stresu czy napięcia. Ludzie posiadające zdrową wątrobę są spokojni, potrafią też dokonywać trafnego i nieomylnego osądu, zatem mogą być przywódcami i osobami odpowiedzialnymi za podejmowanie decyzji. Kiedy wątroba zostanie zablokowana, ulegnie zastojowi lub przegrzaniu, przepływ energii w wątrobie i w całym ciele zostaje utrudniony, co z kolei doprowadza do licznych problemów na poziomie fizycznym i emocjonalnym.

Jest to praca nad wzmacnianiem odwagi, siły woli, odporności immunologicznej, asertywności i umiejętności budowania własnych, zdrowych granic - okazuje się, że to różne oblicza zupełnie tego samego (o tym więcej na wykładzie przed medytacją).

Istnieje coś takiego jak JING - esencja i to od wzmocnienia jej właśnie trzeba zacząć jakiekolwiek samouzdrawianie.
Dlatego w tej medytacji skoczymy do nerek, do korzenia praktyk uzdrawiających i praktyką oddechową z Hara będziemy wzmacniać i regenerować esencję nerek - JING.
Jeżeli macie silne Nerki, to wiedziecie bardzo szczęśliwe życie.
Życie jest bardziej szczęśliwe jeżeli masz więcej energii i jesteś bardziej optymistyczny, masz więcej mocy.

Nerki przechowują tę bardzo ważną substancję, którą Chińczycy nazywają JING (dżing). W tłumaczeniu JING oznacza kwintesencję ciała.
Zgodnie z tradycyjnymi dziełami są dwie główne manifestacje JING – tzw. przedurodzeniowa i pourodzeniowa. JING przedurodzeniowa jest tym, co otrzymujecie od swoich rodziców. Tak więc jeżeli jesteście szczęściarzami i wasi rodzice w momencie poczęcia mieli silną konstytucję to wasza JING będzie silna. To co dostajemy od rodziców, nazywamy przedurodzeniowym źródłem JING QI. Jest ona zmagazynowana w Nerkach, ale w zasadzie Chińczycy określają, że jest ona przechowywana pomiędzy Nerkami. Istnieje również pourodzeniowe źródło JING QI. To jest to, co wytwarzacie Wy sami poprzez swoje nawyki umysłowe, poprzez czystość swojego umysłu bez zaburzonych emocji, ale zwłaszcza poprzez pożywienie, napoje i oddychanie. 

Zapraszam na medytację regeneracji zębów i tkanek przyzębia, tym razem bardziej w stylu szamańskiej podróży i spotkania z Rodem oraz własną Mocą.

Nagranie medytacji

 

Nagranie pochodzi z ubiegłotygodniowego Wieczoru z Medytacją.
Zanim rozpoczniesz - pomyśl życzenie, na końcu tej wizualizacji zamieściłam technikę na jego spełnienie :)

Tym razem zapraszam w szamańską podróż z podwójną „incepcją” (po głębokim rozluźnieniu, dwukrotnie zaśniesz i wyjdziesz z ciała w tej wizualizacji) i spacerem podziemnym tunelem wśród kryształów rezonujących kolejno z kolorami Twoich czakr - to je głęboko doenergetyzuje i wyreguluje ich aktywność.
Na zdrowie! <3

Wdzięczna Medytacja - nagranie Wieczoru z Medytacją

Ćwiczenie WDZIĘCZNOŚCI zawsze wzmocni Twoją wiarę i odnowi Twój ZAMIAR.
Wdzięczność to ten magiczny stan, który otwiera drzwi do obfitości wszechświata.

OBFITOŚĆ - to znaczy możliwość zrobienia tego, co potrzebujesz, wtedy kiedy potrzebujesz.