"Istnieje tylko jedno dobro - WIEDZA, oraz tylko jedno zło - IGNOROWANIE WIEDZY".

- Sokrates

Zapraszam na magiczną medytację Siania Marzeń. To głęboko uzdrawiająca medytacja pielęgnacji życia z Kwiatem Życia i sianiem marzeń przy pomocy magicznych nici AKA

Intencja jest taka, by stworzyć medytację, która autentycznie pielęgnuje, odnawia, regeneruje, czy wręcz kreuje życie w naszych ciałach, aby to osiągnąć musimy się udać do początku - tego co stwarza życie...

Co to jest Kwiat Życia?

“Flower of life” czyli Kwiat Życia zawiera w sobie proporcje każdego aspektu i formy życia. Wszędzie, gdzie go odkryto nosi tę samą nazwę “kwiat życia”, choć w kosmosie nazywany jest Językiem Ciszy lub Językiem Światła. Przy pomocy Kwiatu Życia i Świętej Geometrii można opowiedzieć historię świata, począwszy od jego stworzenia poprzez działanie czterech żywiołów, proporcje i rozwój ludzkiego ciała.

Co to są nici AKA?

To coś, co Kahuni opisują jako magiczną pępowinę, która łączy człowieka z określoną wersją rzeczywistości. Przy właściwym użyciu magicznych nici AKA można znacząco wpłynąć na swój los.

 

Nagranie pochodzi z ubiegłotygodniowego Wieczoru z Medytacją.
Zanim rozpoczniesz - pomyśl życzenie, na końcu tej wizualizacji zamieściłam technikę na jego spełnienie :)

Tym razem zapraszam w szamańską podróż z podwójną „incepcją” (po głębokim rozluźnieniu, dwukrotnie zaśniesz i wyjdziesz z ciała w tej wizualizacji) i spacerem podziemnym tunelem wśród kryształów rezonujących kolejno z kolorami Twoich czakr - to je głęboko doenergetyzuje i wyreguluje ich aktywność.
Na zdrowie! <3

Zapraszam na medytację regeneracji zębów i tkanek przyzębia, tym razem bardziej w stylu szamańskiej podróży i spotkania z Rodem oraz własną Mocą.

Nagranie medytacji

 

medytacja wzmocnienia i regeneracji tkanek ciała

Zasiejemy dobre myśli w przestrzeni komórek naszych ciał.

To wizualizacyjna podróż, w której dokonujemy głębokiego oczyszczenia naszych komórek i organelli wewnątrz nich. Wnikamy w niej również w strukturę naszego kodu genetycznego DNA, aktywizując nasze piękne helisy czystym światłem w spektrum od barwy złotej po ultrafiolet.

Wdzięczna Medytacja - nagranie Wieczoru z Medytacją

Ćwiczenie WDZIĘCZNOŚCI zawsze wzmocni Twoją wiarę i odnowi Twój ZAMIAR.
Wdzięczność to ten magiczny stan, który otwiera drzwi do obfitości wszechświata.

OBFITOŚĆ - to znaczy możliwość zrobienia tego, co potrzebujesz, wtedy kiedy potrzebujesz.

 

Znajdź chwilę by pomedytować. W ciszy zagłąb się w Siebie. Odpuść myśli. Uspokój i pogłęb oddech. Przygotuj się dziś na niezwykłe energetyczne spotkanie z Twoją wewnętrzną stroną.

 Dla tych, którzy nie wiedzą do końca jak to zrobić, w podarunku daję jeden ze sposobów. Oto on:

 

13 pełnia niebieskiego Księżyca

 

 

Nagranie wieczoru z medytacją

Medytacja siania marzeń
z podróżą przez czakry

 

Medytacja siania marzeń

Czas trwania: 79:44

Wyłączne prawa autorskie do nagrania posiada Monika Burzyńska

wszelkie kopiowanie i powielanie w jakiejkolwiek formie bez zgody autorki jest zabronione