Dzisiaj podobno jest jeden z najszczęśliwszych i najbardziej pomyślnych dni w roku. Twierdzą tak źródła słowiańskie i tybetańskie, do których mam dostęp.
Dziś modlitwy i medytacje, błogosławieństwa będą działać o wiele mocniej.
Z tej okazji udostępniłam jedną z ciekawszych medytacji, które od wielu lat mam w repertuarze - medytację z Pokojem Odpowiedzi

To bardzo prosta technika pracy ze świadomością, w której tworzy się przestrzeń pokoju - łatwego do wyobrażenia dla każdego.
Pokój ten jest przestrzenią zaprogramowaną tak, by w ciągu maksymalnie 36 godzin udzielać odpowiedzi na zadane w nim pytanie lub ( i jest to bardzo ciekawe zjawisko) dzieją się rzeczy, umożliwiające uzyskanie odpowiedzi.
Dzięki tej technice możesz wzmocnić i wprowadzić w życie pożądaną rzeczywistość, komunikując się z podświadomym i nieświadomym poziomem Twojego umysłu.

Kalendarz tybetański. Zalecenia na 26 kwietnia 2020 r
Niedziela, księżycowy władca Jowisza.
3 miesiąc księżycowy, 3 dzień księżycowy Smoka.
„DZIEŃ DOBRYCH WYDARZEŃ” - bardzo przychylnie!

W tym okresie zaleca się czerpanie jak największej radości z życia i czerpanie różnych przyjemności - jest to konieczne, aby zwrócić uwagę Duchów Dobrobytu i przyciągnąć Szczęście do swojego życia.

W języku tybetańskim dzień ten nazywa się „Legpa Jedzom” („Zebrano osiem błogosławieństw”), a mianowicie: brak choroby, władzy, chwały, bogactwa i możliwości (siddhi) w czterech rodzajach aktywności (uspokajanie, rozwijanie, przytłaczanie i niszczenie).

Wszelkie ważne przedsięwzięcia są w tym dniu wyjątkowo korzystne.