Skip to content

PRAWDZIWE ŚWIĘTO – TO MIŁOŚĆ.

Otóż święta te nie zostały wymyślone przez ludzi dobrych, a bardzo złośliwych, którzy wnieśli w Wieczne Koło tą właśnie zdradliwą misję, by drzewo wyciąć i zabić je – i miliony drzew wycina i zabija się. I ludzie nie zdając sobie z tego sprawy sami PODCINAJĄ SWOJE KORZENIE, i rodziny są niszczone dzięki tym świętom.

A ozdabiają – zauważ przecież, że ozdabiają nie tą żywą. Cóż, chcesz ozdobić drzewko – zatem pójdź do lasu i ozdób, lub w sadzie, w swoim ogrodzie, a nawet jakiekolwiek drzewko można ozdobić, nie koniecznie choinkę.

Ale cóż, niech będzie choinka – zobaczcie, najpierw wytną, a potem ozdabiają, czyli cieszą się śmierci – i to naprawdę dzieję się w rzeczywistości, i jest to wielkie nieszczęście dla ludzi. A dla samej przyrody, dla żywych drzew? A dla przestrzeni kosmicznej?

Przecież czym jest Kosmos – to są właśnie one, drzewa, połączone z kosmosem, czyli z tymi gwiazdkami, które widzicie z daleka, i one takie malutkie są – a przecież posiadają olbrzymią moc. I drzewa te potrafią zetknąć się w energiach z tymi planetami, czyli tymi malutkimi gwiazdkami.

I oto żyją one na Ziemi, cały Kosmos je odżywia, i człowiek również odżywia się Kosmosem dzięki tym właśnie drzewom. I dlatego było wam powiedziane, żebyście w ogrodach mieszkali. Ale nie chcecie w sadzie, chcecie w mieście, w budowlach betonowych, mieszkaniach z betonu, gdzie nawet światła słonecznego nie ma, i powietrza czystego, o jakich drzewach może być tu mowa? I nie ma tam żadnych drzew. I już. A od tego wszystko się zaczyna.

I ten – Sylwester – jest to obłuda rzecz jasna; w dodatku pijaństwo – to jest taka obłuda, że nawet nie możecie sobie tego wyobrazić. Ponieważ gdybyście potrafili sobie w pełni wyobrazić tragedię takiego “świętowania” to byście umarli od cierpienia i smutku, wasze serduszko nie dałoby rady wytrzymać takiej głupoty i najwyższego przejawu nienawiści do Boskiego świata (w NAJWYŻSZYM PRZEJAWIE nienawiści, podkreślam to) I tak właśnie wygląda sprawa.

Czytaj także:  Ogólnoświatowa zsynchronizowana medytacja Pokoju

I jeżeli będziecie potrafili podziękować Słońcu z całego serca, w ten czas dni będą łagodniejsze, noce cieplejsze; i rok ten, który nadchodzi według waszego kalendarza, będzie bardziej łagodny, uwierzcie mi. Oto czym jest PRAWDZIWE ŚWIĘTO – MIŁOŚĆ.
________________________________________________
Argoz (9,5 tys. lat) – Wiedza o Miłości.

tekst przetłumaczony przez Radostę Helenę

 

Kliknij i oceń

Shopping cart