Pokochaj SIEBIE. Czyli jak wyjść z zaklętego kręgu sadomasochizmu. Warsztat z psychologii tantrycznej.

 Wszystko co Cię w życiu spotyka jest tak naprawdę odzwierciedleniem Twojej miłości do SIEBIE.

WEBINAR TYLKO DLA KOBIET!  

 Zajmiemy się podstawami autoterapii w ujęciu psychologii tantrycznej.

- Dlaczego wciąż odtwarzasz doświadczenia bólowe w relacjach? Czyli o programach cierpienia zakodowanych w tym, czego nas nauczono o miłości.

- Zasługujesz na związek, w którym jesteś. Czyli co pokazuje Ci Twój mężczyzna.

- Relacja z Twoimi rodzicami - o rodowych kodach cierpienia i programach zniszczenia - jak powstają i jak z nimi pracować... i co to ma wspólnego z Twoim poczuciem własnej wartości.

- Tajemna sztuka rozdzielania granic i dlaczego od niej zależy Twoje zdrowie psychiczne. Tu porozmawiamy sobie o osobowości dojrzałej i niedojrzałej.

- Jak kształtujesz swój los? Co to znaczy, że los mieszka na końcu języka kobiety? - Nieco tantrycznej wiedzy o mocy mowy, szczególnie w żeńskim wydaniu 💖

- Co to znaczy, że kobieta jest magnetyczna? Na czym polega Twoje magnetyczne oddziaływanie na rzeczywistość? - Bez owijania w bawełnę - opowiem Ci o Twojej mocy i jak ważne jest, żebyś Siebie kochała i dobrze zarządzała tą mocą - Porozmawiamy o jednej z podstawowych różnic pomiędzy mocą kobiety i mężczyzny.

 

Uwolnienie się od lęku przed życiem, od ocen i ograniczających przekonań na temat miłości - otwiera zupełnie nowe możliwości samorealizacji w Twoim najważniejszym związku życia - związku z sobą.

Pamiętaj, że to Ty jesteś autorem szczęścia i nieszczęścia w swoim życiu.
Wszystko jest kwestią interpretacji tego, co Ci się przydarza.

 

Co Nas czeka? ... dużo pracy

- praca z kodami sadomasochistycznymi, czyli odkłamywanie miłości. Główny akcent naszego warsztatu - oczyszczanie z kodów samopoświęcania się, niezasługiwania, kochania za bardzo, uzależnień w miłości. Jak pokonać lęki i stare przekonania, które uniemożliwiają nam kochanie siebie.

- praca z wdrukiem wczesnodziecięcym, czyli Twoim libido

- będziemy pracować nad traumami dziecięcymi. Dlaczego do tego należy wracać? Ponieważ dopóki tego nie przerobimy, to w jakiś dziwny, magiczny sposób będziemy przyciągać wciąż te same sytuacje.
Mówiąc "przerabianie" nie mam na myśli rozdrapywania starych ran, ale reframing - czyli profesjonalna psychologiczna zmiana perspektywy ( narzędzie wykorzystywane w NLP - neurolingwistycznym programowaniu umysłu)

- praca w polu kwantowym z Twoimi rodzicami

- praca z granicami - Rozpoznawanie sytuacji zlewania granic. Ośrodek Umiejscowienia Kontroli. Korzystając z Tantry i psychologii będziemy pracować nad stworzeniem podstaw osobowości dojrzałej.
Można mieć 60 lat i być niedojrzałym. Jeżeli ludzie Cię wykorzystują, wciąż wpadasz w relacje z narcyzami, psychopatami. Czujesz się w życiu bardziej ofiarą, niż zwycięzcą i życie cały czas Ci dopieka - to ten punkt w szczególności Ciebie dotyczy...

- głęboko uzdrawiająca, tantryczno-psychologiczna medytacja

To trening, który wymaga dużej odwagi i chęci zmiany.

Zresetujemy Twoje połączenia nerwowe, aby działały inaczej, a Ty poczujesz się jak nowo narodzona kobieta 💖

 

O wdruku wczesnodziecięcym mówię na kanale Wiedza dla Wszystkich:

Pokochaj SIEBIE!

Psychologia tantryczna to szczególne połączenie nauk tantrycznych ze współczesną psychologią, które pozwala zrozumieć spoza ram przyczyny i przebieg zjawisk emocjonalnych, które zachodzą w nas i pomiędzy nami.
Wiedza tantryczna tłumaczy energetyczną naturę zjawisk, pozwala zrozumieć pierwotną przyczynę procesów psychicznych zachodzących w naszym wnętrzu.

 

 

O prowadzącej:

Monika Burzyńska - lekarz medycyny, od wielu lat zajmuje się badaniem energetycznej natury zjawisk psychicznych i fizycznych w człowieku. 
Od 15 lat pracuje z technikami wizualizacji i programowania umysłu. W swojej pracy wykorzystuje wiedzę wedyjską, Tantrę, ezoterykę taoistyczną, Tradycyjną Medycynę Chińską, jak również współczesną psychologię kliniczną i medycynę akademicką.

 

Kontakt:

Monika Burzyńska   

 

Pokochaj SIEBIE. Warsztat psychologii tantrycznej

WARSZTAT Pokochaj SIEBIE ONLINE 

199zł

 

DANE DO PRZELEWU:

Numer rachunku (PLN):

75 1050 1012 1000 0090 8111 9951

DANE DO PRZELEWU ZAGRANICZNEGO:

Numer rachunku (EUR):

IBAN: PL 74 1050 1012 1000 0090 8111 9969

BIC/SWIFT:  INGBPLPW

Istnieje mozliwość wystawienia faktury.

Proszę wyślij maila na adres  z potwierdzeniem przelewu

Twój adres e-mail jest mi potrzebny, żebym mogła Ci wysłać link do webinaru.

W przypadku płatności PayPal nie musisz mi nic wysyłać, Twój adres jest wtedy dla mnie widoczny automatycznie.