Przejdź do treści

Czakry poboczne – wykład i medytacja

Omawiając system energetyczny człowieka, nie sposób ominąć czakr tzw drugorzędnych (pobocznych).
Powszechnie znane są zazwyczaj jedynie główne 7 czakr, które budują strukturę naszej osobowości.
Posiadamy jednak również czakry drugorzędne, które z osobowością nic nie mają wspólnego, za to odpowiadają za podtrzymanie funkcji życiowych naszego ciała.
Zazwyczaj używamy ich na co dzień, ale nie koniecznie jesteśmy tego świadomi, tak jak nie cały czas jesteśmy świadomi bicia serca, czy procesów trawiennych.

Zapraszam na wykład i medytację dotyczącą czakr pobocznych.

spotykamy się w niedzielę (05.01 godz.20.00)
    w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/776-czakry-poboczne-wyklad-i-medytacja#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

Z grubsza rzecz ujmując można podzielić je na trzy kategorie:

1.Czakry drugorzędne służące do wymiany informacji energetycznej z otoczeniem. Przez nie zachodzi proces percepcji i uzdrawiania. Też jako czakry pomocnicze (modulujące) do czakr głównych.
2. Czakry “trawienne”, które pomagają doładowywać ciała energetyczne
3. I bardziej wyspecjalizowane czakry, które pomagają poczuć się/stać się jednym z naszym środowiskiem/przyrodą.


Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię

Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

Medytacja razem z wykładem trwa ok. 90 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swoją Jaźń – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nieszeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

Twoja inwestycja: 35zł (proszę, weź drobne – z góry dziękuję)

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

Obraz autorstwa Alexa Graya “Moon”

Kliknij i oceń

Koszyk