Przejdź do treści

Jesienna złota medytacja z Obfitością

Złota jesień to czas, w którym zbieramy obfite plony lata. Cześć z nich zachowujemy na potem, a częścią możemy nacieszyć się od razu. Nasza podświadomość w naturalny sposób czuje tę obfitość, którą przesycone jest powietrze. Dlatego to świetny czas, by pomedytować z obfitością i by znowu rozszerzyć i pogłębić stan umysłu nieodzownie z tym związany – chodzi mi oczywiście o świadomość obfitości.

Tym razem chcę zwrócić szczególną uwagę na pewien szczególny aspekt owego stanu umysłu, z którym obfitość i bogactwo wszelakie są związane – na aspekt przyjmowania. I wbrew pozorom, mimo, że z grubsza wydaje się to proste, to w rzeczywistości większość z nas ma z tym kłopoty.
Mamy ustawioną zbyt dużą czułość filtra świadomości pod tytułem – “nie mogę sobie pozwolić na bycie takim egoistą” i skutkiem tego mamy daleko za bardzo przesunięte granice w stronę, żeby tym egoistą nie być. Nie mam zamiaru namawiać tutaj do popadania ze skrajności w skrajność, ale stanowczo jestem za przywołaniem równowagi w tej przestrzeni naszej świadomości.

 

spotykamy się w niedzielę (07.10 godz.20.00)
Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego  (Warszawa , ul. Karowa 18)
[readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/489-jesienna-zlota-medytacja-z-obfitoscia#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

[readon url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/489-jesienna-zlota-medytacja-z-obfitoscia#rezerwacja”]Zarezerwuj miejsce na to spotkanie[/readon]

Przyjmowanie jest niezwykle ważne. Jeśli masz psychiczne świadome i/lub podświadome blokady związane z przyjmowaniem, wiele naprawdę dobrych rzeczy w życiu Cię omija. Hamujesz w ten sposób dopływ bogactwa i obfitości  w różnej formie. Czasami blokujesz się w ten sposób na dopływ większej ilości pieniędzy do Twojego życia, a czasami na pojawienie się prawdziwej Miłości, która jest również jak najbardziej formą, w jakiej bogactwo Wszechświata się objawia.
Bywa, że przez dłuższy czas pracujesz z programowaniem świadomości, stosując afirmacje czy wizualizacje, a upragniony efekt wciąż i wciąż odwleka się w czasie. W znakomitej większości przypadków dzieje się tak dlatego, że nie pozwalasz sobie na bogactwo lub masz bardzo konkretne oczekiwania co do formy, w jakiej ma się ono pojawić (ale w zasadzie sprowadza się do tego samego – nie pozwalasz sobie na bycie bogatym w dowolnej formie, która jest na daną chwilę dla Ciebie najlepsza).

Zatem pozwól, że przytoczę uniwersalną definicję obfitości, ponieważ nie zawsze oznacza to dużą ilość pieniędzy.

Obfitość to możliwość zrobienia tego co potrzebujesz, wtedy kiedy potrzebujesz.

To jest prawdziwa obfitość i na tym polega prawdziwe życie w obfitości, by można było robić to, co potrzebujesz, wtedy kiedy tego potrzebujesz, będąc do tego obficie zaopatrzonym we wszystkie niezbędne środki, by to zrobić.

Oczekując, że bogactwo ma wyglądać tak i tak i pojawić się w takiej to a takiej formie, zamykamy się na całą masę bogactwa, które już dawno dostarczyłoby środków byśmy mogli żyć w sposób w jaki chcemy żyć.
Sęk w tym, że bardzo często nawet nie zadajemy sobie pytania, co to właściwie dla nas znaczy bogactwo i od kiedy się zaczyna. Co to znaczy dla Ciebie być kimś bogatym?
Bo bogactwo jest kwestią totalnie subiektywną. Jest nawet taki żart, który mówi o tym:

“Co wspólnego ma Bill Gates z nędzarzem? Obaj nie potrafią sobie wyobrazić stówy…”

No więc skoro granica, od której czujesz się bogaty jest tak różna, to w zasadzie można by przyjąć, że postawić ją można w dowolnym miejscu i od dowolnie wybranej sumy możesz się po prostu zacząć czuć bogatą osobą.
A w tym tkwi właśnie magiczny sekret, ponieważ od tego się zaczyna rozwijać prawdziwa świadomość obfitości. Skutkiem jej pojawienia się w umyśle, rzuca Ci się na oczy i nagle zaczynasz dostrzegać szanse, które wcześniej jakimś dziwnym trafem umykały Twojej uwadze. Co więcej, zaczynasz te szanse pozytywnie wykorzystywać, co w naturalny sposób skutkuje wykwitami obfitości w coraz i coraz większej ilości.
Istotnym jest, żeby zrozumieć, że w tym wszystkim nie chodzi o ilość, w tym chodzi o jakość – jakość uczucia, jakość przekonania, jakość nastawienia psychicznego i jakość świadomości. Jak jesteś w stanie w sobie tę jakość stabilnie utrzymać – odciśnie ona piętno na rzeczywistości otaczającego Cię wszechświata – tak się dzieje zawsze, bez względu na wyjściowe warunki, w których obecnie się znajdujesz – i tak staniesz się zamożną osobą. Piszę to całkiem serio.

 I jeszcze na koniec dorzucam instrukcje ze Złotej Księgi co do tego konkretnego stanu świadomości.

Jest tylko jedna jedyna bezpieczna opoka, na której można zbudować wolność finansową, a jest nią całkowite odczucie i poznanie we wszystkich swoich komórkach i tkankach, że:

JA JESTEM SUBSTANCJĄ, OBFITOŚCIĄ,
JUŻ UDOSKONALONĄ W MOIM ŚWIECIE
I KAŻDĄ KONSTRUKTYWNĄ RZECZĄ,
KTÓRĄ MOGĘ TERAZ OTRZYMAĆ LUB ZAPRAGNĄĆ.

JA JESTEM NIESKOŃCZONYM BOGACTWEM BOGA,
PŁYNĄCYM DO MOICH RĄK I DO MOJEGO UŻYTKU,
KTÓREGO NIKT NIE MOŻE ZATRZYMAĆ!

Każdy, kto wyraził przypuszczenie ekonomicznej straty niech powie natychmiast:

JA JESTEM ZMARTWYCHWSTANIEM I ŻYCIEM mojej firmy, mojego sklepu, mojego zrozumienia, mojego zdrowia, mojego bogactwa.

Aby maksymalnie skrócić efekt dylatacji czasowej (czyli żeby stało się to szybko, najszybciej jak to dla Ciebie możliwe) powyższe afirmacje powtarzaj co godzinę (no nie wtedy, kiedy śpisz rzecz jasna, ale poza tym co godzinę).

A w ramach lektury uzupełniającej film:

O obfitości i ufaniu temu co jest.


Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

Twoja inwestycja: 30zł

{rsform 18}

napisz do nasJeśli powyższy formularz nie działa właściwie, po prostu wyślij e-mail, z informacją, że będziesz [readon2 url=”mailto:instytutarete@instytutarete.pl”]wyślij e-mail[/readon2]

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!


Mapka dojazdu na ul. Karową 18 w Warszawie (Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego – sala Klubu judo AZS UW‎)


Wyświetl większą mapę

 

 

 

 

Kliknij i oceń

Koszyk