Przejdź do treści

Kula Miłości – wariacja na temat wewnętrznego uśmiechu

 

Tym razem przygotowałam wizualizację, która jest w pewnym sensie wariacją na temat Wewnętrznego Uśmiechu z pewną szczególną ludową metodą uzdrawiania – kulanie jajkiem.

[readon2 url=”https://instytutarete.pl/pomedytuj/medytacje/medytacja-wewntrznego-umiechu.html”]O Wewnętrznym Uśmiechu przeczytasz tutaj >[/readon2]

Medytacja przyszła mi do głowy w Walentynki, w odpowiedzi na pytanie – co takiego najlepszego, moglibyśmy dla siebie zrobić?

Nasycić swoje ciało miłością, co zapoczątkuje głęboki zarówno komórkowy, jak i psychologiczny proces samouzdrowienia – taka była moja odpowiedź i taka też jest podstawowa zasada tej wizualizacji.

Ale jak to zrobić technicznie?

I tu właśnie pojawiła mi się swoista kompilacja medytacji taoistycznego Wewnętrznego Uśmiechu i ludowa metoda leczenia, polegająca na kulaniu jajkiem (tak ja wiem, że to brzmi zabawnie)

 ciąg dalszy niżej…

Zapraszam na uzdrawiającą wizualizację z Kulą Miłości..

spotykamy się w niedzielę (19.02.2012 godz.20.00)
w Mikroklimacie (Warszawa , ul. Tarczyńska 9 – na tyłach hotelu Sobieski

[readon url=”https://instytutarete.pl/aktualnoci/wieczory-z-medytacj/327-kula-mioci-wariacja-na-temat-wewntrznego-umiechu.html#rezerwacja”]Zarezerwuj miejsce na to spotkanie[/readon]

Ale przechodząc do konkretów.
Zaczerpnięta z medytacji Uśmiechu technika wewnętrznej samoobserwacji w połączeniu z wyżej wsponianą ludową metodą, daje w efekcie wizualizację o wyjątkowo silnie uzdrawiających właściwościach.

A przy okazji nauczycie się jak tworzyć kule energii w swoich dłoniach, kule do leczenia i do energetyzowania (np. posiłków)

Wykorzystując wewnętrzną obserwację przetacza się po swoim ciele kulę pełną energetycznego koncentratu Miłości.

Kula ta ma właściwości inteligentnego Kosmicznego Jaja, które (podobnie jak w ludowej metodzie) zbiera z naszego ciała wszystkie zanieczyszczenia i te fizyczne, i te energetyczne.

Oczywiście, że skutki tej wizualizacji idą dalej niż tylko w wyobraźnia, ponieważ organizm się autentycznie po tym oczyszcza.

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

Twoja inwestycja: 30zł

{rsform 18}

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

Kliknij i oceń

Koszyk