Przejdź do treści

Medytacja białego ekranu.

Jeśli czytasz tę wiadomość, to znaczy, że udało Ci się pomyślnie przeżyć kolejny “koniec świata”. Tak, nie żartuję – w minioną środę mieliśmy przyjemność dożyć daty, którą sam słynny Nostradamus obstawiał jako świata tego koniec 🙂
Liczenie kolejnych końców świata od 2012 r stało się moim osobistym hobby, ale przyznam się, że w ubiegłym roku było już ich tyle, że poniekąd straciłam rachubę.
Przypomnę tylko, że ostatni koniec świata mieliśmy we wrześniu tego roku, po 3 super pełniach czerwonego super Księżyca – tę konfigurację obstawiał Jan ewangelista.

Więc skoro świat się z nami nie patyczkuje i się “kończy” kilka razy do roku, to my też nie miejmy skrupułów i wypłyńmy na nieco głębsze fale samoświadomości.
Dlatego na najbliższym Wieczorze z Medytacją zaprezentuję Wam Medytację białego Ekranu. To prawdziwa perła, wśród medytacji.

Pierwszy raz z Medytacją ekranu zetknęłam się kilka lat temu u Drunvalo Melchizedeka. Jednak jak to on, nie zdradził żadnych szczegółów – wspominał tylko niesamowite efekty i możliwości tej medytacji. Natchnęło mnie to do stworzenia własnej Medytacji wewnętrznego ekranu.
Okazuje się, że intuicja mnie nie zawiodła. Kilka tygodni temu natrafiłam na słowiańskie źródło tej medytacji i dotarłam do znacznie głębszego jej znaczenia, niż przedstawiał to Drunvalo, który twierdził, że jest to sposób wewnętrznego widzenia. Jest to prawda na pewnym poziomie.
Jednak Medytacja Białego Ekranu, którą mam zamiar Wam pokazać na najbliższych zajęciach potrafi zmieniać los, a dokładniej – czyści stare zapisy energoinformacyjne i pozwala wprowadzać nowe wzorce, które wybierasz TY.

 

spotykamy się w sobotę (28.11 godz. 20.30)
 
  w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/674-medytacja-bialego-ekranu#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

 


 

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nie szeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

Twoja inwestycja: 30zł

 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

 

 

Kliknij i oceń

Koszyk