Przejdź do treści

Medytacja jesiennej równonocy – czas pomiędzy czasem

Przed nami jesienna równonoc – ekwinokcjum.(22/23.09)

Święto Równonocy Jesiennej zwane również Mabon lub Alban Elved, Świętem Winobrania. To czas równowagi między Światłem a Ciemnością. Dzień i noc zrównują się ze sobą, przypominając o tym, że wszystko ma swój początek i koniec, ma swoją przeciwwagę. Dlatego ważne jest by w tym dniu zwrócić szczególną uwagę na zrównoważenie aspektów energii męskiej i żeńskiej, Boga i Bogini, życia i śmierci. Przyroda przygotowuje się do zimy, a my zbieramy plony i robimy zapasy na nadchodzące zimne, ciemne, długie dni.
To czas refleksji i planowania przyszłości, czas zbiorów i wdzięczności dla Matki Natury, za jej dary dla nas. Święto Równonocy Jesiennej jest podsumowaniem roku i oceną naszych osiągnięć oraz zastanowieniem nad tym, co nas spotkało, co przeżyliśmy, czego chcemy , a co jest dla nas ciężarem i czego chcemy się z życia pozbyć.

Stare musi odejść, by mogło przyjść nowe.

Z racji niezwykłości tego wydarzenia zapraszam Cię na Medytację Równonocną.

spotykamy się w sobotę (22.09 godz.20.00)
 
  w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/467-medytacja-jesiennej-rownonocy-czas-pomiedzy-czasem#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

Jesienną równonoc we wrześniu świętowano przez wiele dni. Obrzędy zawierały głównie podziękowanie bogom za plony. Ten słowiański zwyczaj przetrwał do dzisiaj. W czasach PRL urządzane były uroczyste dożynki centralne transmitowane w telewizji. Z resztą Kościół również przytulił sobie dożynki.

 

Wejdziemy w stan wewnętrznej równowagi.
Pożegnamy to, z czego chcielibyście oczyścić nasze życia i otworzymy się na Nowe – to, o czym marzymy, by tego doświadczać.
Pogadamy sobie też przy tej niebanalnej okazji oczywiście z Duchem Wszechświata…

To będzie taki bardzo przyjemny rytuał dla świadomości z podwyższaniem wibracji w tle 🙂


Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię

Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

Medytacja tym razem potrwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swoją Jaźń – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nieszeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

Twoja inwestycja: 35zł (proszę, weź drobne – z góry dziękuję)


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

obrazek źródło: Pixabay

Kliknij i oceń

Koszyk