Przejdź do treści

Medytacja Mapy Marzeń na nowiu i nowym numerologicznym cyklu

Zapraszam na magiczną medytację Siania Marzeń na nowiu Księżyca 

Na wykładzie przed medytacją opowiem o pewnej starożytnej technice pracy z marzeniami, która ma 100% sprawdzalność! (nie jest to tybetańska technika, którą publikowałam kilka dni temu)

W najbliższą sobotę czeka nas pierwszy jesienny nów Księżyca, który otwiera nowy rok osobisty czyli cykl życia wg Gladys Lobos.
Coś w rodzaju numerologicznego Nowego Roku.

Co to oznacza?
Pożegnanie starego i przygotowanie się na nowe.
Otwiera się nowy rozdział, dla każdego troszkę inny. Na dole artykułu znajdziesz link, jak policzyć swój aktualny cykl, który rozpocznie się z tym nowiem.

Czas nowiu Księżyca jest doskonały do zasiewania marzeń, myśli, intencji, a także do rozpoczynania projektów.
Numerologiczny Nowy Rok tę jakość wrześniowego nowiu pogłębia, tworząc szczególne momentum, w którym marzeniami można dookreślić nadchodzące 12 miesięcy nowego numerologicznego cyklu.
Czas nowiu w Wadze jest też idealny na rytuały w intencji miłości!

Zapraszam Cię z tej okazji na Medytację Mapy Marzeń. Dokładnie na nowiu, ponieważ nów w naszej szerokości geograficznej będzie o 20:26.

Do tego czasu mam dla Ciebie 2 prace domowe:
1. Do nowiu zrób porządek w domu i powyrzucaj wszystko, czego nie używasz od ponad roku, co jest zepsute lub nie daje Ci radości.
2. Na medytację przygotuj 9 życzeń, ponieważ w trakcie medytacji z Mapą Marzeń zrobimy magiczny rytuał ich zasiewania 🙂

spotykamy się w sobotę (28.09 godz.20.00)
    w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/737-medytacja-mapy-marzen-na-nowiu-i-nowym-numerologicznym-cyklu#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

 Marzenia zasiane w żyznej glebie naszej podświadomości stają się integralną częścią naszego losu, wręcz bywa, że rzeczy dzieją się same… (rzecz jasna nie wszystkie 🙂 

Jednak marzenia to też, jak się okazuje, niebezpieczna rzecz. Czasami niewłaściwymi marzeniami możemy sobie nabałaganić w strukturach losu. Kiedyś tego nie wiedziałam i marzyłam naprawdę dużo.
Część rzeczy materializowała się, jak za dotknięciem magicznej różdżki. To w ogóle sprawiło, że zaczęłam interesować się oddziaływaniem fal myśli na materialną rzeczywistość.
Jednak część marzeń nie spełniała się, mimo, że kosztowała sporo energii i czasu.

Dlaczego tak jest, czyli o podstawach BHP pracy z marzeniami opowiem na wykładzie podczas niedzielnych zajęć.
Zdradzę tylko, że dużo ma to wspólnego z Rodem i poziomem świadomości,  na którym funkcjonuje Twoja Jaźń.

 Skorzystamy z przestrzeni siatki Ba Gua, na której bazuje Feng Shui – sztuka aranżacji przestrzeni z uwzględnieniem energii subtelnych.
W oparciu o wiedzę o tworzeniu marzeń na bazie Ba Gua, w każdej strefie życia zasiejemy symbol marzenia.
To ciekawa metoda, która pozwala usystematyzować marzenia; w dodatku ma dość sporą sprawdzalność.
Więc jeśli masz ochotę poeksperymentować ze wzorcami swoich myśli, do zobaczenia w niedzielę 🙂

Niebo sprzyja przekuwaniu marzeń na konkrety i inicjacji nowych działań, projektów.


 żródła:

https://moonsetstory.blogspot.com/2013/08/now-509-2013-poczatek-nowego-cyklu.html – tu znajdziesz informacje, jak obliczyć swój rok numerologiczny

obrazek – praca własna na podstawie materiałów z Pixabay


Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swoją Jaźń – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nieszeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

Twoja inwestycja: 35zł (proszę, weź drobne – z góry dziękuję)

 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

Kliknij i oceń

Koszyk