Przejdź do treści

Medytacja – Modlitwa Huny

HUNA – to Tajemna Wiedza pozwalająca leczyć, czynić cuda, spełniać życzenia. A Kahuni to od niepamiętnych czasów strzegą jej Tajemnicy 🙂

GRZECHEM JEST TYLKO TO, CO SZKODZI BLIŹNIEMU – twierdzą Kahuni.
Cała reszta to właściwa technika zbierania siły życiowej i modlitwa.
Przeciętny człowiek rzadko wkłada w modlitwę uczucie emocji, przeważnie jest to zwykłe „odklepanie pacierza”,
a tymczasem to właśnie silne emocje powodują,
że nasze niższe „ja” wytwarza siłę życiową
i zaczyna zwracać uwagę na nasze potrzeby i życzenia 🙂

Spotykamy się w piątek

25.02.2011 godz. 20.00
na Medytację Modlitwę Huny
– medytację, która spełni nasze jedno marzenie 🙂
Medytacja ta zostanie powtórzona
w środę 02.03.2011 o godz. 20.30

Poniżej przedstawiam Wam podstawy modlitwy wg Huny, opracowane przez Śpiącego Niedźwiedzia

IKEŚwiat jest jaki myślisz, ze jest
Ustal przedmiot modlitwy, stwórz dla niego mentalną reprezentacje(obraz, symbol, postawa, słowa).

KALANie ma granic
Połącz się, poczuj(stwórz wyobrażenie, przekonanie), że jesteś nieoddzielony od sił(y) zdolnej spełnić Twoje życzenie (Wyższe Ja, Bóg, Kosmiczna Inteligencja, twoje Otoczenie, Ty sam)

MAKIAEnergia podąża za uwagą
Skup się na sobie(jeśli chcesz to również na otaczającej cię Rzeczywistości- rejonie na który ma działać Twoja modlitwa) Przywołaj w wyobraźni mentalną reprezentację swojego celu.

MANAWATeraz jest moment mocy
Zachowaj przytomność i bądź świadom, że jest to magiczna chwila w której spełniają się twoje marzenia, poczuj, że to co robisz jest ważne. (pomoże ci się to skupić)

ALOHA Kochać znaczy być szczęśliwym z…
Wzmocnij swoje poczucie szczęścia związane z celem. Inne znaczenie słowa ALOHA to “radosne dzielenie się oddechem życia”. Oddychaj intensywniej, pełniej, wzmacniając przyjemność płynącą z ciała i odczucie entuzjazmu, euforii, radości.

MANA Cała moc pochodzi z wnętrza
Poczuj się w bezpośredniej relacji z Twoim celem: nadaj mu znaczenie, np. umieść się w wyobrażeniu pożądanej sytuacji lub wyobraź sobie stapianie się symbolu z Tobą lub skup się na tym, ze przekazujesz go sile zdolnej spełnić swoje życzenie, lub wypromieniowujesz je w świat.

PONO Skuteczność jest miara prawdy
Działaj:-) Nawet jeśli z początku tym działaniem jest “tylko” powtarzanie modlitwy i oczekiwanie rezultatów.

A oto praktyczno – techniczny wzór modlitwy według systemu Huny, do stosowania samemu w domu:


1. Zdecyduj o co będziesz prosił. Prze myśl to bardzo dokładnie, bo raz powziętej decyzji nie powinno się zmieniać.
2. Uzyskaj współpracę trzech „Ja” (podświadomości, świadomości i nadświadomości) – wyobraź je sobie dokładnie.
3. Wytwórz nadmiar siły życiowej:
„Mam zamiar wytwarzać teraz siłę życiową przez głębokie oddychanie. Gromadzę nadmiar siły życiowej wdychając coraz więcej tlenu. Moja wola staje się silna i stała tak, że jestem przepełniony zdecydowaniem osiągnięcia wszystkich rzeczy, których pragnę”.
4 Wykonaj serię głębokich oddechów:
,,Moja żywotność wzrasta, moje niższe ,,ja” wytwarza silę życiową. Siła życiowa płynie jak woda do pucharu. Zbiera się w pucharze. Widzę, jakiej ciągle przybywa, aż przeleje się jak woda w fontannie”.
Trzeba to nie tylko powtarzać, ale i dokładnie widzieć w wyobraźni. Im dokładniejsze, pełniejsze wyobrażenie, tym skuteczniejsza modlitwa.
5. Oddychaj w dalszym ciągu, aż poczujesz się naładowany: „Teraz rozkazuję mojemu niższemu ,,ja” zatrzymać siłę życiową, aż do chwili, gdy będę gotów przesłać ją wyższemu ,,ja”.
6. Skontaktuj się z wyższym „ja”: „Duchu Rodzicielski, który przebywasz w królestwie światłości – wołam do Ciebie. Niech doskonałość Twojego poziomu istnienia opromieni mnie. Proszę, abyś prowadził mnie i kierował we wszystkim. Proszę, abyś aktywnie uczestniczył w moim życiu. Niech Twoja moc stworzy dla mnie wszystkie dobra, najpierw najpierw w tym doskonałym królestwie, a potem spraw, żeby pojawiły się na moim poziomie istnienia”.
7. Wytwórz wyobrażenie tego, co chcesz uzyskać. Powtórz prośbę 3 razy z największą możliwą emocją.. Używaj zawsze tych samych słów: „Widzę już siebie otrzymującego to, o co proszę i składam za to podziękowanie”.
8 Prześlij formę myślową niższemu „Ja”, aby mogło przedstawić ją wyższemu:
„Trzymam ten obraz przed zwierciadłem wyższego „ja” a odbicie przesyłam w głąb niższego ,,ja”.
9. Wzmocnij prośbę siłą życiową:
„Przesyłam moją prośbę wraz ze strumieniem siły życiowej do Ciebie. Niech dar siły życiowej da Ci moc działania na Twoim poziomie”.
10. Zakończ modlitwę uczuciem wiary i zaufania:
„Kończę moją modlitwę i uwalniam ją, abyś mógł pracować nad jej spełnieniem tak długo, jak uznasz to za stosowne. Wiem, że jest tylko kwestią czasu, aby moje pragnienie pojawiło się jako rzeczywistość na moim poziomie. Moja modlitwa uleciała. Niech światłość mojego wyższego ,,ja” spłynie na mnie. Niech tak się stanie!”
Osoby praktykujące modlitwę Huny twierdzą, że w tym momencie pojawia się wrażenie jakby na ciało spadła olbrzymia Ilość drobniutkich, elektrycznych Igiełek lub dreszczy rozchodzących się od splotu słonecznego w górę i w dół. To znak, że Wyższa Świadomość przyjęła nadmiar siły życiowej i odsyła ją w naszą stronę. Modlitwa wkrótce się spełni.
Ale zdarza się i tak że nawet najgorętsze prośby nie skutkują. Dla Kahunów jest to znak, że w duszy człowieka zagnieździł się jakiś kompleks – i wtedy najpierw trzeba się go pozbyć, trzeba przekonać niższe „ja”, żeby wybaczyło sobie zrobienie komuś krzywdy i wybaczyło innym wszystko, co mogli złego uczynić.
Dobrze jest o prostu iść i poprosić o wybaczenie, przyznać się do grzechu i zmyć go z siebie i dopiero potem prosić o spełnienie modlitwy.
Kahuni wierzyli, że myśl to energia – a więc zła myśl to zła energia, która osłabła silę życia. Nienawiść, zazdrość chęć odwetu, wyrzuty sumienia – wszystkie te uczucia niweczą możliwość spełnienia prośby i wracają do człowieka, który je „produkuje”.
Krzywda uczyniona komuś to grzech. A grzech powoduje poczucie winy, które stwarza barierę między grzesznikiem a jego wyższym „ja”. Modlitwa nie może wtedy zostać spełniona.
A oto prosta technika pozwalająca uzyskać przebaczenie.
Uspokój umysł, odpręż się I powtarzaj:
„Całkowicie i szczerze wybaczam.., (imię winowajcy). Jestem czysty I on jest czysty. Życzę wszystkim zdrowia, pokoju i wszelkich błogosławieństw życia. Czynię to szczerze, całą mą wewnętrzną Istotą. Kiedykolwiek pomyślę o kimś, kto minie skrzywdził, powiem: „Pokój niech będzie z Tobą”.
Powtarzaj to tak często, jak często myśl dotycząca określonej sprawy czy krzywdy będzie nawiedzała twój umysł. Przekonasz się, że wkrótce złe myśli przestaną cię nawiedzać.

Na podstawie książki Sławomira Hulanickiego „Huna. Tajemna wiedza Kahunów (Wydawnictwo „Pegaz”)

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut

Twoja inwestycja: 20zł

Zabierz ze sobą koc ew. karimatę

Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia,
po prostu przy mojej pomocy wejdziesz w stan głębokiego, bardzo przyjemnego relaksu.

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

telefon


Kontakt:

Monika tel: 22-213-91-78; 602-155-757

e-mail: instytutarete@instytutarete.pl email

miejsce – Bemowo ul.Dostępna24

{module Mapa dojazdu}

Koszyk