Przejdź do treści

Medytacja na pełni Czerwonego Księżyca

Słuchajcie 15 kwietnia jest pełnia Księżyca. Pełnia, którą straszą, że jest pełnią Czerwonego Księżyca, tą, którą to Jan ewangelista opisywał w swym wiekopomnym dziele pt “Apokalipsa”.
Czyli po ludzku mówiąc, znowu nas straszą końcem świata, a w zasadzie całą ich serią, bo jutro jeden (15 kwietnia) i 23 kwietnia kolejny…

Tak czy siak na niebie się będzie zadziewać, a że wszechświat ma naturę fraktalną, to jako na niebie tak i na ziemi. I mimo, że w różnych symultanicznych rzeczywistościach zmiany te będą przebiegać różnie, to w jakiejkolwiek wersji rzeczywistości się znajdziecie zmieny te i tak zajdą. Metaforycznie można je porównać do zwrotnicy na torach. Te zwrotnice zostaną poprzesuwane i pociągi różnych rzeczywistości rozjadą się w różne kierunki, choć dotąd ich tor przebiegał dość równolegle, kiedy ruszyły ze stacji zimowego przesilenia w 2012 roku.

To niezwykły czas, w którym każda decyzja (dosłownie każda) wpływa na Twój energetyczny stan kwantowy, a jakość tego kwantowego stanu przesądza o tym, którym “pociągiem” rzeczywistości jedziesz i do jakiej wersji przyszłości trafisz. Było tak i wcześniej, ale teraz nabiera to wyjątkowego znaczenia. Ponieważ do przesilenia zimowego w grudniu 2012 ścieżki alternatywnych rzeczywistości zbiegały się – “róża światów się zwijała” jak określają to wieduni. Od punktu przesilenia ścieżki te ponownie zaczęły się rozchodzić, a tempo ich rozszczepiania będzie co raz szybsze z roku na rok.
Póki ścieżki biegną blisko siebie – rzeczywistości wydają się być podobne – te same rzeczy się dzieją w równoległych światach, łatwo wówczas przeskakiwać pomiędzy wariantami rzeczywistości – zmieniając nastrój, nastawienie – zmieniając swój energetyczny kwantowy podpis. Ale rzeczywistości z równoległych płatków róży światów nabierają cały czas swoistego dla siebie dynamizmu i energetycznie wciągnie Cię w końcu ta rzeczywistość, której wibracji najbardziej odpowiadasz, wraz z grupą ludzi podobnych do Ciebie ( o podobnej energetycznej sygnaturze).
Więc zatem jeśli chodzi o wybór pociągu, którym jedziesz – to są w zasadzie ostatnie sekundy, by wskoczyć do właściwego składu i załapać się na trasę, którą na pewno chcesz jechać.

Zapraszam Cię z tej okazji na wizualizację pokoju, obfitości, bezpieczeństwa, wolności i szczęśliwego, spełnionego Życia

spotykamy się we wtorek(15.04 godz.20.00)
Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6)
[readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/612-medytacja-na-pelni-czerwonego-ksiezyca.html#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

Jak pisałam wyżej, pełnie czerwonych Księżyców i Wielki Krzyż z 23 kwietnia są takimi energetycznymi zwrotnicami, które właśnie rozdzielają tory, jeden pociąg pojedzie w tę, inny w tę…

Dlatego, kiedy słyszysz, że straszą kolejnym strasznym końcem świata, proszę znajdź czas dla siebie, usiądź w ciszy i chwilę pomedytuj nad Ziemią z Twoich marzeń i pomarz trochę o swoim idealnym życiu. Marzenia i wizualizacje są formą Twojego wewnętrznego dialogu z Twoją Duszą, które bardzo silnie determinują Twój energetyczny stan – a ten stan to Twój najważniejszy bilet na najważniejszy “pociąg”.

A w tym wszystkim pamiętaj PODĄŻAJ ZA GŁOSEM SWOJEGO SERCA, PODĄŻAJ ZA SWOJĄ NAJGŁĘBSZĄ, NAJPRAWDZIWSZĄ FASCYNACJĄ, energią, która sprawia, że chce Ci się żyć – wtedy możesz mieć pewność, że jesteś w “pociągu rzeczywistości”, który zmierza w najdoskonalszym dla Ciebie kierunku. Każdy inny kierunek, to rzeczywistość, która nie jest najwłaściwsza dla Ciebie.

Pozwolę sobie znowu zacytować Bashara, bo na prawdę dobrze o tym opowiada tutaj [readon2 url=”https://instytutarete.pl/filmoteka/filmy-pozytywnie-inspirujace/606-bashar-o-roku-2014-i-pociagach-alternatywnych-rzeczywistosci.html”]Bashar o roku 2014 i pociągach alternatywnych rzeczywistości[/readon2] – niestety materiał jakim dysponuję jest tylko w języku angielskim.


 

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nie szeleszczący śpiwór). Nie ma potrzeby brać ze sobą karimaty (są na sali).

 Twoja inwestycja: 30zł

 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

Kliknij i oceń

Koszyk