Przejdź do treści

Medytacja na pełni niebieskiego Księżyca.

Taka pełnia jak ta, to prawdziwa rzadkość. Zdarza się raz na kilka lat (ostatnia była 31 sierpnia 2012 roku) – pełnia, która wypada drugi raz w tym samym miesiącu. Tę 13 dodatkową pełnię w roku, nazywa się pełnią niebieskiego Księżyca (ale chyba nikt nie wie, czemu stał się to ulubiony motyw artystów tworzących koszulki z wilkami… 😉

Jak pisze Maria Moonset – wspaniały astrolog: “Czas pełni w Wodniku to czas celebracji więzi z ludźmi, które powstały z naszego wyboru: przyjaźni, wspólnot, duchowej rodziny. To również dobry moment na to, by spojrzeć w przyszłość i na zadanie sobie pytania o to w jakim świecie chcę żyć jutro, jak żyć i co wnosić do świata, oraz zobaczyć co mogę dziś zrobić by rozpocząć podróż w kierunku marzeń.”

Z tej niezwykłej okazji trudno by nie skorzystać, warto w tę noc (i dzień, ponieważ punkt pełni jest u nas o 12:43) pozwolić swoim marzeniom wzlecieć na skrzydłach Twojej wyobraźni.

Jeśli masz ochotę i czas, to zapraszam również na wspólny Wieczór z Medytacją. Popatrzymy w głąb naszych marzeń z perspektywy metaobserwatora spoza czasu.

 

spotykamy się w piątek (31.07 godz.20.30)
 
  w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/669-medytacja-na-pelni-niebieskiego-ksiezyca#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

 

Sama liczba 13 kryje w sobie dość pokaźną tajemnicę i to nie o jakichś tam abstrakcjach, tylko tajemnicę o ludzkiej mocy.(no dobra może nie tylko o ludzkiej, ale o MOCY)
13 mówi o przekraczaniu barier i granic. O przekroczeniu SIEBIE i tego co Ciebie dotąd ograniczało. 13 Błękitny Księżyc rzuca światło na możliwości, o których dotąd nie mieliśmy jako ludzie pojęcia.

Koniecznie znajdź dziś chwilę by pomedytować. W ciszy zagłąb się w Siebie. Odpuść myśli. Uspokój i pogłęb oddech. I pozwól by Błękitny Księżyc oświetlił drogę Twoim procesom myślowym. Przygotuj się dziś na niezwykłe energetyczne spotkanie z Twoją wewnętrzną stroną.

Co prawda powinnam dla podkreślenia nastroju wrzucić tu teraz Chrisa Isaaka wyśpiewującego tęsknie “Blue Moon”, jednak Cesaria Evora ze swoim “Besame Mucho” jakoś bardziej mi tu pasuje, no więc właśnie Nią pozwólcie, że Was uraczę. Poza tym Cesaria o wiele ładniej śpiewa od Chrisa.

 

“Besame mucho” wg google translatora oznacza “pocałuj mnie dużo” 🙂


 

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nie szeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

Twoja inwestycja: 30zł

 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

Kliknij i oceń

Koszyk