Przejdź do treści

Medytacja Noworocznych Marzeń i Postanowień na pełni Księżyca

Czas końca roku to moment, w którym tradycyjnie czynimy postanowienia, plany i snujemy marzenia na nowy nadchodzący rok.

Zapraszam Cię więc na Medytację Noworocznych Marzeń i Postanowień na pełni Księżyca.

Co będziemy robić?
Złapiemy się srebrnej grzywy fali energii Księżyca w pełni. To potężna fala wznosząca energetyczne kształty myśli, mówiąc literalnie – wprost do gwiazd 🙂 Kto medytował kiedykolwiek na pełni, doskonale wie o czym mówię. Wykorzystując tę naturalną siłę nośną, użyjemy koncentracji, woli i intencji, rzecz jasna w odpowiednim połączeniu z doenergetyzowującym oddechem – by napełnić mocą nasze noworoczne marzenia i plany.

 

spotykamy się w piątek (28.12 godz.20.00)
Mikroklimat  (Tarczyńska 9)
[readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/539-medytacja-noworocznych-marzen-i-postanowien-na-pelni-ksiezyca.html#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

[readon url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/539-medytacja-noworocznych-marzen-i-postanowien-na-pelni-ksiezyca.html#rezerwacja”]Zarezerwuj miejsce na to spotkanie[/readon]

Te marzenia i plany mają autentycznie szczególną moc, zwłaszcza gdy zostaną spełnione 2 warunki co do nich…

Warunek pierwszy to szczególnie intensywne połączenie INTENCJI i WOLI podczas marzenia i planowania. I jest to absolutnie niezbędny warunek, by coś z tego wyszło. Nie można marzyć i planować “na odwal”, bo skutek będzie taki, że mimo dobrych chęci wyjdzie “jak zwykle”…

Natomiast drugi warunek ( już nie aż tak bezwzględnie konieczny, ale bardzo przydatny). Okazuje się, że marzenia i plany zyskują szczególną moc, kiedy zostaną ZAPISANE.
Niby nic, a jednak – eterycznie zwiewna forma myśli, będąca roziskrzeniem nerwowych impulsów na neuronalnych synapsach, przyobleczona zostaje w materialny kształt i zaczyna istnieć w przestrzeni trójwymiarowej materii. Tak to prawda, że na razie “tylko” na kartce papieru, ale taka myśl jakby nie było staje się MATERIALNA – materializuje się, a jak się okazuje TO co ta myśl zawiera materializuje się też!
Sama wielokrotnie przekonałam się o wręcz magicznej mocy zapisywania. Wszystko to, co zostało zapisane, albo tak jakoś “samo się” realizuje, a jeśli wymaga to mojego wysiłku i pracy by “stało się”, to zawsze w trakcie pojawia się silna wewnętrzna motywacja, dająca niezbędny impet do zrealizowania zamiarów.
Nie ma wtedy tego uciążliwego problemu pt: “Boże spraw, żeby mi się chciało, tak jak mi się nie che”…

Więc pamiętaj by starannie marzyć!

 


Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

Twoja inwestycja: 30zł

{emailcloak=off}{rsform 18}

napisz do nasJeśli powyższy formularz nie działa właściwie, po prostu wyślij e-mail, z informacją, że będziesz [readon2 url=”mailto:kontakt@instytutarete.pl”]wyślij e-mail[/readon2]

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 


Mapka dojazdu na ul. Tarczyńską 9 w Warszawie – Mikroklimat


Wyświetl większą mapę

 

 

Kliknij i oceń

Koszyk