Przejdź do treści

Medytacja otwarcia 12 czakr na pełni Księżyca

Otwarcie czakr i zezwolenie na przepływ kosmicznych energii przez ciało całkowicie odświeży Twojego ducha oraz doda mocy Twemu życiu.

Zapraszam Cię na spotkanie przy pełni Księżyca. Pora szerzej otworzyć podwoje swojego ciała i umysłu na niezwykłe wysoko wibracyjne energie z centrum galaktyki, które obecnie zalewają Ziemię.
Zrobimy to naprawdę konkretnie, pracując świadomością z każdą z naszych 12 czakr po kolei.
Przez otwarte czakry pomysły i idee niesione przez wyżej wspomniane energie, mogą głęboko wnikać w nasze pole świadomości. Wtedy możemy je sobie uświadomić lub jak wolisz – wpaść na genialny pomysł, który możliwe, że przyniesie wiele kreatywnych recept i rozwiązań dla Twoich dotychczasowych problemów, jakie by one nie były..
Cała atmosfera przepełniona jest ożywczą siłą energii i jeśli Twoje czakry są otwarte, ta energia będzie przez nie wpływać i wypływać, wspomagając Twą twórczość mentalną, emocjonalną równowagę, zdrowie fizyczne oraz od­nowę duchową.

spotykamy się w czwartek (02.08 godz.20.30)
  Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego 
(Warszawa , ul. Karowa 18)
tym razem mamy naprawdę komfortową salę, która spokojnie pomieścić może nawet do 40 osób

[readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/416-medytacja-otwarcia-12-czakr-na-pelni-ksiezyca.html#rezerwacja”]Zarezerwuj miejsce na to spotkanie[/readon2]
[readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/416-medytacja-otwarcia-12-czakr-na-pelni-ksiezyca.html#mapka-dojazdu”]Zobacz mapkę dojazdu[/readon2]

Fale pulsujących energii są napędową siłą kosmosu. Choć może Ci się wydawać, że istniejesz w formie stałej, to tak naprawdę jesteś stworzony z drgających energii, które wnikają i przenikają Twe ciało niczym roztań­czone fale światła. Struktura ludzkiego istnienia, nasz „skład”, jest o wie­le bardziej okazały niż sądzisz.
Drzwi, które znasz jako czakry, a które służą jako niefizyczne bramy prowadzące w głąb pola tożsamości, pozwa­lają, aby subtelne siły energetyczne jak energia eteru lub też „chi” (ang. qi), lub kosmiczne promieniowanie wprowadzały albo wyprowadzały fi­zyczne i niefizyczne wersje ciała.
Istnieje siedem głównych centralnych bram skojarzonych z ciałem fizycznym oraz pięć istniejących poza jego fizycznym kształtem, a przedłużających indywidualną tożsamość przez podłączenie do siecią Istnienia, wiodące w najdalsze otchłanie kosmosu.
Siedem czakr ciała fizycznego odpowiada siedmiu gruczołom układu hor­monalnego, który kieruje wielką wewnętrzną farmakopeą enzymów i hor­monów oraz zarządza skomplikowaną inteligencją chemiczną, ta z kolei, wespół z układem nerwowym, współorganizuje wiele funkcji ciała. Każda czakra działa jako ośrodek inteligencji, służy przetwarzaniu kosmicznej energii w świat materii fizycznej.Czakry można przestawić jako wirujący kalejdoskop koloru, światła, symboli i dźwięku.

Więcej o czakrach przeczytasz tutaj [readon2 url=”https://instytutarete.pl/poczytaj/duch/czakry/411-o-naszych-12-czakrach.html”]O naszych 12 czakrach…[/readon2]

Natomiast tutaj znajdziesz skrypt medytacji pięknie otwierającej czakry, którą możesz wykonać indywidualnie [readon2 url=”https://instytutarete.pl/pomedytuj/medytacje-teksty/412-medytacja-otwarcia-czakr-medytacja-otwarcia-czakr.html”]Medytacja otwarcia czakr[/readon2]

Lekcje, jakie niesie ze sobą życie, dotyczą określonego obszaru uwagi i rozwoju, związanego z kolei z każdym z tych ośrodków energetycznych.
Twoje przekonania i nastawienia oraz własna interpretacja życia to czynniki, które określają stopień otwarcia lub zamknięcia bram. Lęk powoduje ich kurczenie, podczas gdy oddech, piękno, miłość i śmiech je poszerzają.

Otwarcie czakr wymaga zafundowania swojemu wewnętrznemu domowi dokładnych wiosennych porządków. Energia, która płynie przez Twoje ciało, wydobędzie na światło dzienne te ukryte kwestie, które przejęły nad Twoim życiem kontrolę. Mimo że zetknięcie się z tymi głęboko ukrytymi, wewnętrznymi przekonaniami może stanowić spore wyzwanie, to przynosi ono także uwolnienie się od krępujących cię ograniczeń. Nie ma zatem lepszego czasu niż obecnie, aby to zadanie wykonać.

Otwarcie czakr i zgoda na to, by wypełnione wiedzą i informacjami kosmiczne ener­gie wpłynęły w głąb twego ciała jak świeży, chłodny strumień kryształowo czystej, tętniącej życiem wody, który ostatecznie odświeży ducha i umocni twe życie, pozwoli ci w pełni dotknąć prawd tego czasu.

 Powyższy tekst powstał w opraciu o Ścieżkę Mocy – mądrość Plejadian dla świata pogrążonego w chaosie, Barbary Marciniak


Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

Twoja inwestycja: 30zł

{rsform 18}

napisz do nasJeśli powyższy formularz nie działa właściwie, po prostu wyślij e-mail, z informacją, że będziesz [readon2 url=”mailto:instytutarete@instytutarete.pl”]wyślij e-mail[/readon2]

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!


Mapka dojazdu na ul. Karową 18 w Warszawie (Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego – sala Klubu judo AZS UW‎)


Wyświetl większą mapę

Kliknij i oceń

Koszyk