Przejdź do treści

Medytacja inspirująco-spełniająca na pełni

[dropcap cap=”Z”]apraszam na wspólny relaks w deszczu fal energii wprost z Księżyca :)[/dropcap]

Zapraszam na wspólną medytację, którą można osiągnąć więcej niż zwykle – ze względu na wyjątkowość wpływu sił międzyplanetarnych 🙂
i jak już się wielokrotnie przekonaliśmy, nie jest to bynamniej żart
Tu znajdziesz więcej informacji o tym [readon2 url=”index.php/poczytaj/ciao/na-zdrowie/284-jak-fazy-ksiyca-na-nas-wpywaj.html”]Jak fazy Księżyca na nas wpływają[/readon2]

spotykamy się w sobotę (10.12 godz. 20.00)
w Mikroklimacie (Warszawa , ul. Tarczyńska 9 – na tyłach hotelu Sobieski)

na Inspirująco-Spełniającą Medytację na pełni 🙂

Zarezerwuj miejsce na to spotkanie rezerwacja miejsc

Medytację tym bardziej niezwykłą, gdyż jednocześnie wypada i pełnia Księżyca i zaćmienie Słońca (w Polsce niewidoczne), a do tego będziemy obserwować czerwony Księżyc, w wyniku zaćmienia Księżyc wyjątkowo świecić będzie na czerwono

W trakcie zaćmień na pełni dzieją się niebywale ciekawe zjawiska energetyczne. Zaćmienie jest bowiem swoistym zatrzymaniem przepływu światła, a co za tym idzie i energii rzecz jasna, zatrzymanie to jest krótkotrwałe, ale bardzo silne.
Gdy zaćmienie schodzi, fala światła i energii na powrót zostaje uwolniona, a wtedy uderza ona ze zwielokrotnioną siłą o powierzchnię naszej Planety, osiągając przyspieszenie, z którym mało co może się równać.
Szukając dobrej metafory dla tego zjawiska, przychodzi mi na myśl tylko jedno porównanie – z erupcją wulkaniczną – masy rozgrzanej magmy wstrzymywane do momentu, w którym ciśnienie przeważy setki tysięcy ton uciskających skał, by w momencie erupcji eksplodować potężną falą płynnej gleby.
W trakcie zaćmień z falami kosmicznych energii jest dokładnie tak samo.
Oczywiście ma to swoje konsekwencje dla fizjologii naszych ciał i umysłów.
Miałam już raz przyjemność tego doświadczyć w tym roku w Egipcie, podczas prowadzenia warsztatu “Otwarcie na Moc”. Było piękne w pełni widoczne zaćmienie Księżyca na pełni. Wszyscy z zapartym tchem patrzyliśmy w niebo na znikający Księżyc, a gdy zaćmienie powoli schodziło z księżycowej tarczy, zebraliśmy się na plaży na wspólną medytację. To było jedno z najsilniejszych doświadczeń medytacyjnych, których doświadczyłam – silniejsze nawet od głębokiej medytacji w piramidzie Hufu (Cheopsa), która jest przecież jednym z najsilniejszych miejsc mocy na Ziemi.
Z moich ust popłynęła przepiękna starożytna medytacja z Kundalini w roli głównej, a na koniec całą sobą czułam, że muszę zaśpiewać pewną pieśń – był to Hymn o Miłości z 13 listu do Koryntian z Nowego Testamentu.
Było wśród nas kilka jasnowidzących osób i wszyscy oni widzieli wyraźny olbrzymi słup światła, który prosto z nieba zstępował na mnie, a przez moje ciało rozchodził się do wszystkich uczestników tej magicznej medytacji.
Wszyscy czuliśmy się doprawdy niezwykle i podniośle, mieliśmy świadomość, że dzieje się coś bardzo ważnego i wyjątkowego.
Po medytacji podeszła do mnie jedna z uczestniczek – pani w starszym wieku i powiedziała “Monika, przez kilkadziesiąt lat nie potrafiłam wysiedzieć paru minut o własnych siłach z wyprostowanym kręgosłupem, w trakcie tej medytacji mój kręgosłup był wyprostowany jak dobrze naprężona struna, a ja nie czułam nawet odrobiny zmęczenia, myślałam, że minęło z 10 minut, a myśmy medytowali z dobre półtorej godziny.” …

A poniżej do indywidualnej praktyki:

Medytacja na pełni Księżyca wg tradycji Majów

Dostrój się do pełni księżyca i zwróć jego światło w swoim kierunku, w dół poprzez czakry i wszelkie komórki ciała. Ujrzyj siebie jako istotę rozświetloną białym światłem Księżyca.
Następnie “przekaż” światło w dół poprzez stopy, wizualizuj korzenie wrastające w głąb Gai, wyobraź sobie jak energia białego światła Księżyca wnika w ziemię, w jej wewnętrzne warstwy i rozświetla całą swoją miłością naszą planetę.
Gdy już to zrobisz zobacz wszystkich swych bliskich w odwiecznej sieci życia, która łączy nas wszystkich: braci i siostry na ziemi w tym wyjątkowym czasie. Gaia to odczuje.
Matka Ziemia rodzi się na nowo. Ona jest naszym domem, naszą matką.
Kochaj ją tak, jak własną.”

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

Twoja inwestycja: 30zł

{module Zarezerwuj miejsce na Wieczorze z Medytacją|none}

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzoneczyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

A cały sekret polega na tym, że mózg nie odróżnia Twojej WYOBRAŹNI od obserwującej świat realny JAŹNI…


Kliknij i oceń

Koszyk