Przejdź do treści

Medytacja Pięknego Ciała

hmm.. brzmi kusząco, nieprawdaż? 🙂
ale najpierw trochę medycznej wiedzy

W każdej chwili naszego życia, podczas gdy chodzimy, myślimy, mówimy – w każdej z komórek naszego ciała toczą się niezwykłe procesy przepisywania i odczytywania naszego kodu DNA.

Kod DNA po odczytaniu jest tłumaczony na język sekwencji aminokwasów, tworzących w zasadzie wszystko to, czym fizycznie, materialno-namacalnie jesteśmy.

Tok i kierunek tych przemian DNA zależą od tego, jaki hormon lub impuls nerwowy zadziała na komórkę –> a te z kolei (hormony i impulsy nerwowe) uzależnione są stricte od tego jak się czujemy i co myślimy w danej chwili.

Mantak Chia -mistrz Tao powiedział kiedyś:

Kiedy ktoś się uśmiecha jego organy uwalniają substancje podobna do miodu, która daje pożywienie całemu ciału. Kiedy ktoś się złości, stresuje – wtedy produkuje substancje jadowitą, która blokuje kanały, przez które przepływa energia.

Powyższe nasuwa bardzo wyraźną sugestię, że odpowiednio zaprogramowanymi myślami, można wpływać na WSZYSTKIE procesy w swoim ciele!

Zatem spotykamy się na Medytację Pięknego Ciała by nadać pożądany kierunek naszym myślom i poglądom na ciało – jego wygląd, stan zdrowia, a nawet odczucie wieku naszych komórek…

spotykamy się w niedzielę (01.12 godz.20.00)
Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego  (Warszawa , ul. Karowa 18)
[readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/219-medytacja-piknego-ciala#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

[readon url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/219-medytacja-piknego-ciala.html#rezerwacja”]Zarezerwuj miejsce na to spotkanie[/readon]

 

 


 

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nie szeleszczący śpiwór). Nie ma potrzeby brać ze sobą karimaty, ponieważ sala na której mamy zajęcia cała wyłożona jest miękką matą do judo, są też bardzo miękkie materace.

 

Twoja inwestycja: 30zł

{emailcloak=off}{rsform 18}

napisz do nasJeśli powyższy formularz nie działa właściwie, po prostu wyślij e-mail, z informacją, że będziesz [readon2 url=”mailto:kontakt@instytutarete.pl”]wyślij e-mail[/readon2]

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!


Mapka dojazdu na ul. Karową 18 w Warszawie (Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego – sala Klubu judo AZS UW‎)


Wyświetl większą mapę

 

 

Kliknij i oceń

Koszyk