Przejdź do treści

Medytacja Pomyślności i Obfitości na Nowy 2013 Rok

Czy zauważyliście, że ostatnio czas materializacji myśli uległ znacznemu skróceniu?
Dlatego jak nigdy przedtem należy uważać na to co , o czym i jak się myśli.
By nie dawać uwagi – wzroku – woli żadnym niechcianym i niesprzyjającym okolicznościom.

Ponieważ Twoje słowa i myśli teraz spełniają się o wiele szybciej, warto stworzyć DOBRĄ WIZJĘ na ten nowy rok. Wizję, która falą pozytywnych myśli zapewni energetyczne i materialne (bo jedno pociąga za sobą drugie) wsparcie w realizacji naszych planów i marzeń.

Pomimo tego co głoszą nagłówki w mediach, wytwórzmy w sobie impet pozytywnej fali myśli – myśli o Obfitości – dla siebie i dla naszych bliskich. Gdziekolwiek jesteś po prostu zrób to! A zobaczysz, że masa “przypadkowych” zdarzeń przynosi Ci obfitość. A jeśli przy każdym takim zdarzeniu dodasz do niego kroplę wdzięczności, to drzwi do obfitości Wszechświata otwierać się będą przed Tobą coraz szerzej i szerzej..
A kiedy obfitość pojawi się w Twoim życiu, wykorzystaj ją na coś naprawdę dobrego, żeby wokół Ciebie na Ziemi było co raz lepiej.

spotykamy się w niedzielę (06.01.2013 godz.20.00)
Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego  (Warszawa , ul. Karowa 18)
[readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/541-medytacja-pomyslnosci-i-obfitosci-na-nowy-2013-rok.html#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

[readon url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/541-medytacja-pomyslnosci-i-obfitosci-na-nowy-2013-rok.html#rezerwacja”]Zarezerwuj miejsce na to spotkanie[/readon]

Tym razem jednak do procesu, który zajdzie w trakcie naszej wizualizacyjnej podróży, użyjemy tylko i wyłącznie naszych wewnętrznych możliwości. Tym razem nie będziemy prosić o pomoc żadnych aniołów, ani świetlistych istot. Skorzystamy tylko z tego co nosimy we własnych Sercach.

Skupimy wewnętrzny wzrok = wolę i oddech, by zajrzeć do Świętej Przestrzeni naszych Serc. To stąd popłynie błogosławieństwo w kierunku określonych linii czasu, w których zawarte są ścieżki realizacji naszych planów i marzeń, wszystkich naszych pozytywnych i konstruktywnych SPEŁNIEŃ.

Przejdziemy przez bramę w Świętej Przestrzeni Serca by doświadczyć głębokiego połączenia z Samym Sobą – tym KIM NAPRAWDĘ JESTEŚ.
Z tej przestrzeni pobłogosławimy ten Nowy Rok.
A jak uczy mądrość Kahunów – to co błogosławisz wzrasta.

Moc Błogosławieństwa i siła Wdzięczności, otwiera wszystkie drzwi obfitości we Wszechświecie…

 Uwaga: w miesiącu styczniu nie będzie zajęć z jogi przed niedzielnymi Wieczorami z Medytacją


Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

Twoja inwestycja: 30zł

{emailcloak=off}{rsform 18}

napisz do nasJeśli powyższy formularz nie działa właściwie, po prostu wyślij e-mail, z informacją, że będziesz [readon2 url=”mailto:kontakt@instytutarete.pl”]wyślij e-mail[/readon2]

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 


Mapka dojazdu na ul. Karową 18 w Warszawie (Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego – sala Klubu judo AZS UW‎)


Wyświetl większą mapę

 

Kliknij i oceń

Koszyk