Przejdź do treści

Medytacja Pomyślności i Obfitości na pełni Księżyca na pełni Ziemi

Przed nami kolejna pełnia Księżyca …

Skąd taki dziwny tytuł? Ponieważ najbliższą pełniową medytację na pełni Księżyca chciałabym zadedykować nie tylko dla nas i dla naszego użytku, ale również chciałabym byśmy tę podróż odbyli dla całej Ziemi. Mam zamiar byśmy pomedytowali nad dobrobytem zarówno własnym, jak i naszej Ojczyzny, i wszystkich narodów Ziemi. Niech otworzą się kanały dopływu i możliwości, i klapki w mózgu, i na oczach niech się otworzą także; niech przejawią się i zostaną zauważone szanse. Wejdźmy na wyższą oktawę percepcji obfitości, pomyślności i BOGActwa.

Co prawda robiliśmy już tak w poprzednich medytacjach Obfitości, ale teraz czuję, że powinniśmy zrobić to jeszcze jakoś tak bardziej, żeby Mieszkańcy Ziemi obecni tu w tym czasie, nauczyli się dostrzegać swoje bogactwo i je doceniać, i umiejętnie, konstruktywnie z niego korzystać. By świat dzięki temu stawał się coraz lepszym miejscem dla nas wszystkich.

Zatem zapraszam Cię na wspólną Medytację Pomyślności i Obfitości,
dzięki której świadomie i starannie zaprojektujemy ścieżki naszych myśli –

– by wszystkie procesy myślowe – zarówno te, które toczą swój bieg świadomie, jak i te, które wrą pod powierzchnią naszej świadomości – całkowicie wspierały naszą pomyślność;

spotykamy się w niedzielę (10.08 godz. 20.00)
  w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8)
[readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/633-medytacja-pomyslnosci-i-obfitosci-na-pelni-ksiezyca-na-pelni-ziemi.html#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

Obfitość to możliwość zrobienia tego co potrzebujesz, wtedy kiedy potrzebujesz.

To jest prawdziwa obfitość i na tym polega prawdziwe życie w obfitości, by można było robić to, co potrzebujesz, wtedy kiedy tego potrzebujesz, będąc do tego obficie zaopatrzonym we wszystkie niezbędne środki, by to zrobić.

Oczekując, że bogactwo ma wyglądać tak i tak i pojawić się w takiej to a takiej formie, zamykamy się na całą masę bogactwa, które już dawno dostarczyłoby środków byśmy mogli żyć w sposób w jaki chcemy żyć.

Sęk w tym, że bardzo często nawet nie zadajemy sobie pytania, co to właściwie dla nas znaczy bogactwo i od kiedy się zaczyna. Co to znaczy dla Ciebie być kimś bogatym?
Bo bogactwo jest kwestią totalnie subiektywną. Jest nawet taki żart, który mówi o tym:

“Co wspólnego ma Bill Gates z nędzarzem? Obaj nie potrafią sobie wyobrazić stówy…”

No więc skoro granica, od której czujesz się bogaty jest tak różna, to w zasadzie można by przyjąć, że postawić ją można w dowolnym miejscu i od dowolnie wybranej sumy możesz się po prostu zacząć czuć bogatą osobą.
A w tym tkwi właśnie magiczny sekret, ponieważ od tego się zaczyna rozwijać prawdziwa świadomość obfitości. Skutkiem jej pojawienia się w umyśle, rzuca Ci się na oczy i nagle zaczynasz dostrzegać szanse, które wcześniej jakimś dziwnym trafem umykały Twojej uwadze. Co więcej, zaczynasz te szanse pozytywnie wykorzystywać, co w naturalny sposób skutkuje wykwitami obfitości w coraz i coraz większej ilości.
Istotnym jest, żeby zrozumieć, że w tym wszystkim nie chodzi o ilość, w tym chodzi o jakość – jakość uczucia, jakość przekonania, jakość nastawienia psychicznego i jakość świadomości. Jak jesteś w stanie w sobie tę jakość stabilnie utrzymać – odciśnie ona piętno na rzeczywistości otaczającego Cię wszechświata – tak się dzieje zawsze, bez względu na wyjściowe warunki, w których obecnie się znajdujesz – i tak staniesz się zamożną osobą. Piszę to całkiem serio.

 I jeszcze na koniec dorzucam instrukcje ze Złotej Księgi co do tego konkretnego stanu świadomości.

Jest tylko jedna jedyna bezpieczna opoka, na której można zbudować wolność finansową, a jest nią całkowite odczucie i poznanie we wszystkich swoich komórkach i tkankach, że:

JA JESTEM SUBSTANCJĄ, OBFITOŚCIĄ,
JUŻ UDOSKONALONĄ W MOIM ŚWIECIE
I KAŻDĄ KONSTRUKTYWNĄ RZECZĄ,
KTÓRĄ MOGĘ TERAZ OTRZYMAĆ LUB ZAPRAGNĄĆ.

JA JESTEM NIESKOŃCZONYM BOGACTWEM BOGA,
PŁYNĄCYM DO MOICH RĄK I DO MOJEGO UŻYTKU,
KTÓREGO NIKT NIE MOŻE ZATRZYMAĆ!

Każdy, kto wyraził przypuszczenie ekonomicznej straty niech powie natychmiast:

JA JESTEM ZMARTWYCHWSTANIEM I ŻYCIEM mojej firmy, mojego sklepu, mojego zrozumienia, mojego zdrowia, mojego bogactwa.

Aby maksymalnie skrócić efekt dylatacji czasowej (czyli żeby stało się to szybko, najszybciej jak to dla Ciebie możliwe) powyższe afirmacje powtarzaj co godzinę (no nie wtedy, kiedy śpisz rzecz jasna, ale poza tym co godzinę).

 


Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nie szeleszczący śpiwór) i karimatę.

Twoja inwestycja: 30zł

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)

 


Wyświetl większą mapę


 

 


Kliknij i oceń

Koszyk