Przejdź do treści

Medytacja Przepływu

Πάντα ῥεῖ καὶ οὐδὲν μένει

wszystko płynie, nic nie stoi w miejscu, jest w ciągłym ruchu

Heraklit

Zapraszam Cię na medytację z Przepływem.
Po pierwsze, ważne, by na przepływ w sobie i swoim życiu w ogóle pozwolić.
Po drugie pierwsze, ważne, żeby to był WŁAŚCIWY przepływ.. Dość łatwo to poznać, trudności w życiu świadczą o tym, że walczysz z przepływem lub/i nie znajdujesz się we właściwym strumieniu… ( to znaczy nie robisz tego, co należy – tego, co zaplanowałeś/zaplanowałaś na poziomie Duszy, co ma służyć twojemu najwyższemu rozwojowi).
Pozwolić na przepływ, żeby Wszechświat przez Ciebie i Twoje życie falą energii płynął swobodnie, to znaczy postępować zgodnie ze swoim sercem, zgodnie z prawdą o sobie, a to znaczy właśnie wykonywać plan Duszy.

Zatem zapraszam na medytację pozwalania na Przepływ tchnienia Ducha Życia, pozwolenia na synchroniczne koincydentalne współdziałanie z całym Wszechświatem.

spotykamy się w niedzielę (19.01 godz.20.00)
Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego  (Warszawa , ul. Karowa 18)
[readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/596-medytacja-przeplywu.html#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

Ponieważ kiedy już się zacznie płynąć na tej fali synchroniczności z Wszechświatem, to zaczyna się dziwny, niezwykły czas – czas zwany Chronos ustaje, a rozpoczyna się czas Kyrios – czas niepowtarzalnych szans,  które otwierają olśniewające alternatywy życia.

To czas “zmiennej niemożliwej”…

 


 

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nie szeleszczący śpiwór). Nie ma potrzeby brać ze sobą karimaty, ponieważ sala na której mamy zajęcia cała wyłożona jest miękką matą do judo, są też bardzo miękkie materace.

 

Twoja inwestycja: 30zł

 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!


Mapka dojazdu na ul. Karową 18 w Warszawie (Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego – sala Klubu judo AZS UW‎)


Wyświetl większą mapę

Kliknij i oceń

Koszyk