Przejdź do treści

Medytacja Przesilenia Zimowego – Medytacja Wschodzącego Serca

Zapraszam Cię na Medytację Wschodzącego Serca.
Jest to technika połączenia z Centrum Galaktyki aktywizująca nasze ciało świetliste w przestrzeni serca. Jest to najwłaściwsza medytacja na teraz, ponieważ nasza planeta w okresie 21-23.12.2012 znajdzie się pod silnym wpływem promieniowania z naszego Centralnego Słońca galaktyki, co spowoduje bardzo pozytywne zmiany w naszym świecie, zarówno na poziomie jednostkowym jak i kolektywnym. Technika ta jest bardzo pomocna, gdyż ułatwia przyjęcie tej ogromnej porcji kosmicznej energii, a zarazem przekierowuje ją również na zewnątrz wprost do naszej ludzkiej rodziny i planety, ułatwiając proces wzniesienia naszym ciałom, umysłom i duchom 🙂
Medytacja ta pochodzi z  pochodzi z materiałów Wingmakers.

 

spotykamy się w czwartek (20.12 godz. 20.00)
Mikroklimat  (Warszawa , ul. Tarczyńska 9)
[readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/537-medytacja-przesilenia-zimowego-medytacja-wschodzacego-serca.html#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

[readon url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/537-medytacja-przesilenia-zimowego-medytacja-wschodzacego-serca.html#rezerwacja”]Zarezerwuj miejsce na to spotkanie[/readon]

12.21.12 Przesilenie Zimowe nastąpi po południu, o godz 12:12, a dokładnie o 12:11:32. Momenty Przesileń i Zrównań to dla Ziemi przełomowe kosmiczne wydarzenia, które trwają zaledwie sekundę. W tych momentach z kosmosu przychodzi nowy impuls i Ziemia ładuje strumień nowych kodów informacji od natury. Świadome uczestniczenie w takich momentach nie wymaga od nas wymyślnych ceremonii, lecz zakotwiczenia się w ziemi, ześrodkowania w sobie i przyzwolenia na nowe ….

z astronomicznego punktu widzenia (od Astrologia Pełni):

Po internecie krążą informacje natury “astronomicznej” o tym, że 21 grudnia “Nasze słońce i planety układu słonecznego znajdą się w jednej linii z centrum galaktyki, w ten sposób, że planety będą pomiędzy słońcem a centrum galaktyki”. Krążą również ilustracje ukazujące Słońce, Ziemię i Centrum Galaktyki w jednej linii z Ziemią pośrodku. Rzecz w tym, że owszem te trzy obiekty znajdą się w jednej linii ale po środku będzie Słońce…. a planety będą się od tej linii trzymać daleko… słowem coś dzwoni, ale nie wiadomo w którym kościele 😉

Mam poczucie, że to co się z astronomicznego punktu widzenia ma wydarzyć jest na tyle wyjątkowe i ważne, że nie potrzeba żadnych sztucznych makijaży… wręcz przeciwnie – jeżeli mamy na prawdę doświadczyć tego co się wydarza jako przemianę na poziomie duchowym warto byśmy mieli kontakt z Kosmosem takim jaki on jest, a nie takim jak nam wciskają, że jest… Przypomnę krótko jeszcze raz to o czym pisał Wojciech Jóźwiak: jak co roku będzie Przesilenie, ale w tym roku znajdzie się w tym czasie dokładnie po środku Drogi Mlecznej, co więcej akurat żyjemy w czasie kiedy Centrum Galaktyki spotyka się z ekliptyką (zjawisko takie przydarza się raz na 60 mln lat), co oznacza, że raz do roku – właśnie 21.12 ! – Słońce i Centrum Galaktyki mogą się spotkać. Nie ulega więc wątpliwości, że jest to wydarzenie epokowe!!!!

z punktu widzenia Majów

21 grudnia 2012, to już legendarna data. Nie jest tak ważne, że mainstreamowe media rozpropagowały jej wizję jako moment końca świata. Cel został poniekąd osiągnięty: uwaga wszystkich ludzi skupiona jest już na tym dniu. 21 grudnia to dzień zimowego przesilenia. “Prze-silenie”- już samo to słowo mówi nam o zmianie sił, mocy, energii, która na nas oddziałuje. Tego dnia, Ziemia znajdzie się pod wpływem działania bardzo silnej energii płynącej z galaktycznego centrum, które Majowie nazywają Hunab-Ku. Jest to moment wyznaczający koniec wielkiego cyklu (13 Baktun) i wejścia w kolejny. To początek ery, którą Majowie nazywają “Piątym Słońcem”.

A poniżej fragmenty materiałów Wingmakers odnośnie medytacji Wschodzącego Serca

“Ciało świetliste jest rdzeniem świadomości i owy wewnętrzny rdzeń ulega teraz przemieszczeniu. W twoim świecie wraca on z powrotem w okolice twojego serca, lecz jego ośrodek pozycyjny znajduje się teraz między sercem a gardłem; miejsce to nazywane jest grasicą, lub „koroną serca”. My będziemy nazywali je terminem Wschodzące Serce. Wschodzące Serce ulokowane jest na przecięciu dwóch osi czy też pól wibracji: pierwsza z nich to oś pozioma (horyzontalna), będąca Polem Planetarnym. Druga to oś pionowa (wertykalna), będąca Polem Centralnego Słońca.

“Promieniste i inteligentne wyrażanie całego ciała świetlistego, stanowi prawdziwy sens życia w ramach osi planetarnej, jako że działania te dynamizują inteligencję kolektywną, a ta z kolei powoduje zbiegnięcie się zaplanowanych i niezaplanowanych ścieżek ewolucyjnych i uruchomienie skoków planetarnych umożliwiających ascendencję wymiarową wszystkim tym, którzy są na to przygotowani. Taka zwiększona aktywność wyrażania światła i miłości w obrębie danej sfery planetarnej otwiera Wielki Portal, który jest dla planety bramą dostępu do piąto-wymiarowej matrycy czystej, łączącej energii, która w istocie jest boską miłościo-inteligencją.

“Oddech przepływa przez Wschodzące Serce zarówno podczas wdechu jak i wydechu. Podczas wdechu, energia symbolicznie spływa z Centralnego Słońca i przepływając przez czakrę korony dociera do splotu słonecznego tuż poniżej serca. Tutaj, błyszczy w złotym świetle tonu twojej sygnatury. Podczas wydechu energia przepływa ze splotu słonecznego w górę do osi planetarnej znajdującej się na wysokości grasicy czy też Wschodzącego Serca, po czym żwawo promieniuje zewnętrznie na obszar planu horyzontalnego.

“Obszar przecięcia się dwóch osi (Planetarnej i Centralnego Słońca) jest punktem aktywacyjnym jednostki. Połączenie oddechu i wyobraźni jest najskuteczniejszą metodą, poprzez którą aktywacja taka może mieć miejsce oraz być utrzymana w instrumencie ludzkim.

“Oddech duszy kierowany jest przez ciało świetliste, którego ośrodek inteligencji przebywa w okolicy Wschodzącego Serca. Możesz go sobie wyobrazić jako portal w ciele, który z wdechem wciąga pole elektromagnetyczne światła z Centralnego Słońca i kieruje je do splotu słonecznego; z kolei przy wydechu kanalizuje owo pole w obręb osi planetarnej i osadza jego energię w polu istot trzecio-wymiarowych.

“To właśnie takie osadzanie energii, kierowanej przez ciało świetliste, nasączonej wewnętrzną koherencją instrumentu ludzkiego umożliwia ludzkiemu polu emocjonalnemu budowanie kolektywnego serca oraz zespolonego umysłu, a te umożliwiają planecie przejście przez wyżej wymiarowe bariery w relatywnie łatwy i elegancki sposób.

“Gdy planety przechodzą proces wznoszenia się do następnego wymiaru, potrzebują one silniejszego połączenia z Centralnym Słońcem, po to, aby przenieść swoją obecną siatkę wymiarową na następny poziom. Instrukcje do tegoż osiągnięcia są dokładnie tymi, które Nauczyciele Centralnego Słońca przekazują Nauczycielom Planetarnym i koncentrują się one na: ułatwieniu uzyskania tego silniejszego połączenia poprzez szereg technik aktywujących ciało świetliste nauczycieli światła, tak aby mogli oni kolektywnie stworzyć owe silniejsze połączenie.

“Kiedy wdychasz światło Centralnego Słońca i wprowadzasz je do pracowni duszy, wzbogacając je swoją sygnaturą miłości do twoich braci i sióstr, a następnie wysyłasz to wyższe światło wprost do nich i do planety, to wraz z tą prostą czynnością tworzysz wspomniane silniejsze połączenie z Centralnym Słońcem. Nie tylko dla siebie samego, ale dla wszystkich.” (fragmenty z opracowania “Wschodzące Serce”)

Zainteresowanych pełnym, bardziej szczegółowym i zaawansowanym opisem odsyłam do pełnego e-booka: http://eventtemples.wingmakers.pl/download.php?f=Wschodzace+Serce+%28p%29.pdf

Złota energia Słońca jest do Twojej dyspozycji
oddychaj nią, wzbogacając ją sygnałami miłości
przesłanymi na skrzydłach Twojej Istoty
na Ziemię poniżej
gdzie wszystkie dzieci grają melodię do pieśni stworzenia
jest to miejsce ku któremu popłynie Twój cel.

Wschodzące Serce przebudzi dźwięk z jednego kierunku…
…Domu

 

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

Twoja inwestycja: 30zł

{emailcloak=off}{rsform 18}

napisz do nasJeśli powyższy formularz nie działa właściwie, po prostu wyślij e-mail, z informacją, że będziesz [readon2 url=”mailto:kontakt@instytutarete.pl”]wyślij e-mail[/readon2]

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!


Mapka dojazdu na ul. Tarczyńską 9 w Warszawie – Mikroklimat


Wyświetl większą mapę

 

 

 

 

Kliknij i oceń

Koszyk