Przejdź do treści

Medytacja punktu ZERO

Jedna z dawnych nauk głosi, że na początku była Nicość, nie próżnia, tylko totalne NIC – ZERO.
Nicość następnie uległa rozdzieleniu na Świat i Antyświat. Wszystko co istnieje w Świecie ma swoją dokładną odwrotność w Antyświecie.

nicosc swiat antyswiat

System jest “nieszczelny”, bo fragmenty antyświata przenikają do świata, a fragmenty świata przenikają do antyświata. W naszym świecie fragmenty antyświata odbieramy jako dość nieprzyjemne i bolesne, ale dokładnie te odczucia są jedną z najdoskonalszych inspiracji do zmiany i taki też jest cel mieszania się fragmentów świata i antyświata – ruch/zmiana – panta rhei 
Δεν μπορείς να μπεις δυο φορές στον ίδιο ποταμό – „niepodobna wstąpić dwukrotnie do tej samej rzeki”

Owo przemieszanie wygląda mniej więcej tak:

yin yang

Każdy człowiek ma w sobie element Nicości, owego PraWszechświata, punktu ZERO – ten element nazywa się HARA.
Hara nie jest czakrą tzn centrum energetycznym, a jednak to największe źródło energii w nas. Kiedyś myślałam o tym “zasób” energetyczny, ale to nie jest żaden zasób, bo zasoby są wyczerpywalne, Hara nie jest…

Hara zasila tym czym JEST, czakrę Korzenia, dlatego w sanskrycie czakra ta nazywa się Mulad-Hara. Poprzez MuladHarę energia punktu Zero sublimowana jest do formy, w której nasze ciało jest zdolne ją zasymilować. 
Z MuladHary poprzez czakrę sakralną zasilana jest główna bateria naszego ciała – Splot Słoneczny. Z energią Splotu bezpośrednio połączone jest nasze realizowanie się w świecie, zdolność do osiągania celu, dokończenia projektu, realizacja marzeń.
Sekret tego, żeby się chciało tak, jak się nie chce 😉 leży właśnie w Splocie Słonecznym.

Ale do meritum. Spuszczenie fragmentu jaźni do przestrzeni HARA sprawia, że wchodzi się w stan PUSTKI, owej mitycznej Pustki pełnej błogostanu i spokoju bez-myśli. W tym stanie wewnątrz siebie można przeniknąć Nicość i rozpocząć kolejny proces stworzenia świata i antyświata, we własnej mikroskali. Byłam tam, widziałam, doświadczyłam – chciałabym się z Tobą podzielić tym niezwykłym doświadczaniem Hara w sobie i jeszcze bardziej niezwykłym przepływem energetycznym, który doświadczanie Hara zainicjowuje.
Zaczyna się człowiekowi chcieć 🙂  robić, działać, czuć, doświadczać – po prostu ŻYĆ – pięknie, zgodnie z prawdą i mocą, którą się jest, a którą się dotąd tylko czasami przeczuwało.

Więc jeśli masz ochotę i gotowość w sobie, zapraszam Cię na medytację z Twoim punktem ZERO – PraWszechświatem w Twoim brzuchu – nieskończonym źródłem mocy, dokładnie tym samym, którego badaniu poświęcił się Nicola Tesla 🙂

spotykamy się w niedzielę (19.11 godz.20.00)
    w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/721-medytacja-punktu-zero#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi i wykładem trwa ok. 90 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swoją Jaźń – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nieszeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

Twoja inwestycja: 35zł

 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

 

Kliknij i oceń

Koszyk