Przejdź do treści

Medytacja SamoOdrodzenia

Chciałabym Cię zaprosić na medytację eksperymentalną. Choć większość moich medytacji jest w pewnym sensie eksperymentalna.

Zaistniały po temu okoliczności – bliska mi Osoba potrzebuje głębokiego uzdrawiania, a jednocześnie pojawiła się też wiedza, dająca nowe, głębsze poziomy zrozumienia Praw Natury.

Z tej wiedzy chciałabym skorzystać podczas najbliższej medytacji, zatytułowałam ją Medytacją SamoOdrodzenia. Będziemy w trakcie niej sami siebie odradzać z własnych komórek rozrodczych. Wiem, brzmi ciekawie – podkreślam jeszcze raz – to eksperyment. Skorzystamy z prawa natury, które opisuje ogromną kumulację energii życia w nasionach i gametach. Owa skumulowana energia z powodzeniem może być wykorzystywana w procesach samoodrodzenia i samoregeneracji.
Szczegóły wyjaśnię podczas krótkiej pogadanki wstępnej.

spotykamy się w niedzielę (14.01 godz.20.00)
    w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/725-medytacja-samoodrodzenia#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

Wspomina też o tym Luczis w swoim najnowszym wykładzie:

 Karma w relacjach seksualnych

 

 


Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 90 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swoją Jaźń – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nieszeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

 

Twoja inwestycja: 35zł

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

Kliknij i oceń

Koszyk