Przejdź do treści

Medytacja siania marzeń na nowiu

Zasiejmy marzenia

Na ostatniej pełni mogliśmy się przekonać na własnej skórze (kolejny z resztą raz), jak silnie nasze ciała zareagowały na wspólną wizualizację.

Przypomnę na marginesie, że dzieje się tak, ponieważ siły wzajemnych oddziaływań Słońca, Księżyca i Ziemi nakładają się liniowo, kiedy Księżyc przyjmuje pozycje nazywane przez nas pełnią i nowiem.
Pomnożone siły planety, księzyca i gwiazdy wywołują pływy syzygijne wody – czyli pływy wielokrotnie silniejsze niż normalnie.
Dotyczy to oczywiście również wody naszych ciał – wody, z któej w 78% jesteśmy zbudowani. (pomyśl 3/4 Ciebie jest płynne 🙂

Zatem korzystając z tej okazji

spotykamy się w najbliższy poniedziałek (29.08 godz.20.00)
w Mikroklimacie (Warszawa , ul. Tarczyńska 9 – na tyłach hotelu Sobieski)

na medytację Siania Marzeń 🙂

Dlaczego właśnie tak?

Bo jak stara mądrość ludowa głosi – nów jest czasem siania, a pełnia jest czasem zbierania plonów tego, co się na nowiu zasiało.
Zatem zgodnie z tą rolniczą tradycją, na tym nowiu zasiejemy nasionko…nasionko marzenia…w naszej świadomości 🙂
Jeśli nie możesz się z nami spotkać w poniedziałek, to po prostu zrób to po swojemu, tam gdzie Ci będzie dobrze i wygodnie.
Ale skorzystaj z energii nowiu, naprawdę warto 🙂
(na co to przyszło, reklamuję Księżyc 🙂

 

Podczas nowiu ludzie generalnie czują się pełni sił witalnych, gotowi rozpocząć nawet najbardziej śmiałe przedsięwzięcia. Wszelkie plany czy postanowienia będą w tym czasie konsekwentnie realizowane. Świadomie podejmowane mocno i na dobre zakodują się w naszej podświadomości. Łatwo wówczas o konsekwencję i wytrwałość.


 


 

 

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

Twoja inwestycja: 30zł

{module Zarezerwuj miejsce na Wieczorze z Medytacją|none}

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzoneczyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

A cały sekret polega na tym, że mózg nie odróżnia Twojej WYOBRAŹNI od obserwującej świat realny JAŹNI…

e-mailemail: instytutarete@instytutarete.plKoszyk