Przejdź do treści

Medytacja siania marzeń i … tkankowej regeneracji

Zazwyczaj unikam rozwiązań 2 w 1, ale tym razem wprost nie mogłam się powstrzymać…
Gdyż albowiem nów przed nami zaiste niezwykły – nów w Baranie, a znawcy tematu twierdzą, że skoro Baran rozpoczyna rok astrologiczny, to nów w Baranie jest magicznym czasem zasiewania intencji i tworzenia tzw mapy marzeń wedle starej alchemicznej ( i nie tylko) zasady – jak na początku, tak i na końcu. Zatem jakie nasionka myśli zasiejemy, takie owoce będziemy zbierać przez rok cały.

Co zaś się tyczy regeneracji tkankowej, to również nie mogłam odpuścić tej niezwykłej okazji, by nie zasiać programów głębokiej tkankowej regeneracji w komórkowej pamięci naszych ciał.
Jest to pierwszy wiosenny nów, a czymże jest wiosna jak nie totalnym powrotem sił życia, uzdrowienia i regeneracji po zimowym okresie uśpienia.
Nasze ciała w zimę stały się nieco bardziej ospałe, zmagazynowały nieco tłuszczyku na zapas, a jednocześnie w zimowym bezruchu nagromadziło się w nas sporo toksyn, które nie zostały usunięte.

Mam zamiar zatem użyć energii tego pierwszego wiosennego nowiu do zasiania marzeń w oparciu o holograficzną siatkę bagua, jak i do implementacji programu całkowitej biologicznej odnowy naszych ciał. Nasz fizyczny wszechświat ciała niesamowicie silnie reaguje na taki wzorzec myśli i w trakcie każdego snu regeneruje ciało dokładnie według takiego wzoru. Dzieje się to naturalnie i samoistnie, bez angażowania w ten proces świadomości. Tzn raz zasiany dobry wzorzec działa automatycznie przez bardzo długi okres czasu, dopóki nie zostanie wyparty przez inne wzorce myślowe.

spotykamy się w niedzielę (30.03 godz.20.00)
Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego  (Warszawa , ul. Karowa 18)
[readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/605-medytacja-siania-marzen-i-tkankowej-regeneracji.html#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

 I jeszcze słówko o mapie marzeń. Dotąd zazwyczaj na nowiach pracowaliśmy z zasiewaniem jednego konkretnego marzenia. Natomiast mapa marzeń dotyczy nie jednego, a wielu marzeń jednocześnie. Słowo mapa jest pewnego rodzaju metaforą, ponieważ taką mapę wykonuje się w oparciu i tzw siatkę bagua.

siatka bagua

Siatka bagua pochodzi z metody feng shui. W jej założeniach chodzi o to, że w określonych strefach naszego domu/przestrzeni życiowej znajdują się miejsca, przez które energia Chi płynąc oddziałuje na określone sfery naszego życia. Czyli Twój dom wpływa na Ciebie i determinuje Twoje możliwości i ograniczenia. Mówiąc wprost przy blokadzie energii w strefie bogactwa, można popaść w realne finansowe tarapaty. Na Wschodzie ludzie przykładają bardzo dużą wagę do feng shui, ponieważ tysiące lat doświadczeń przekonały ich o głębokiej skuteczności tej metody – ale tylko wtedy gdy zostanie zastosowana prawidłowo. To co na Zachodzie uważamy za feng shui ma się tak do prawdziwego feng shui jak horoskop na ostatniej stronie gazety do precyzyjnych astrologicznych wyliczeń, biorących pod uwagę nawet ułamki sekund w w ruchu ciał niebieskich.

My będziemy pracować z holograficzną wersją siatki bagua, osadzoną jako myślokształt w naszej świadomości. Będzie nam ona potrzebna do tego, by żaden aspekt naszych marzeń o życiu nie został pominięty. W czasie tego niezwykłego nowiu w Baranie każde marzenie jest ważne i te o miłości, i te o pieniądzach i te o podróżach… słowem każdy aspekt naszego życia powinien zostać porządnie wymarzony, by stworzyć dla poruszających się fal energii życia właściwy scenariusz – drogę, po której mają płynąć. Owszem można tego nie robić, ale wówczas energia życia bierze sobie scenariusze z podświadomości np, gdzie jest cała masa niepoprzerabianych kwestii i zaczyna zasilać te scenariusze, a Ty się zastanawiasz czemu to Ciebie spotyka… Ponieważ scenariusze dla energii tworzysz non stop (na tym polega Twa pierwotna, głęboka natura – Twoje myśli tworzą rzeczywistość), Twój wybór czy zrobisz to świadomie, czy zdasz się na swą nieświadomość.


 

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nie szeleszczący śpiwór). Nie ma potrzeby brać ze sobą karimaty, ponieważ sala na której mamy zajęcia cała wyłożona jest miękką matą do judo, są też bardzo miękkie materace.

 Twoja inwestycja: 30zł

 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!


Mapka dojazdu na ul. Karową 18 w Warszawie (Wydział Socjologii Uniwersytetu Warszawskiego – sala Klubu judo AZS UW‎)


Wyświetl większą mapę

 

 

Kliknij i oceń

Koszyk