Przejdź do treści

Medytacja siania marzeń na nowiu Księżyca

Przed nami nów Księżyca zaiste niezwykły. Nie dość, że w znaku Lwa, który to znak przypomina nam o marzeniach naszego serca, to jeszcze dokładnie w dzień nowiu Merkury rusza do przodu po miesiącu retrogradacji (pozornego ruchu wstecznego – chociaż każdy dobrze wie, że to wielka ściema z tymi pozorami – elektronika wysiadała, umowy się nie za bardzo udawały, nie mówiąc już o inwestycjach i wszystko to bynajmniej nie było pozorne).
Jak to się ma do zasiewania marzeń, bo jak wiadomo w każdy nów warto zasiać marzenia na nowy miesiąc – jest to rodzaj samo-programowania własnego losu – automagiczna metoda o wysokiej sprawdzalności. W ten nów jednak możemy zasiać marzenia z przytupem, a raczej z kosmicznym wykopem. Nów w Lwie pozwoli na głębokie poczucie tego, co naprawdę sami chcemy, tak z głębi serducha, a ruszający do przodu Merkury doda kosmicznego paliwa, żeby te marzenia się rzeczywiście ziściły. Co więcej w połowie miesiąca również Jowisz rusza do przodu, a Jowisz – największa planeta układu słonecznego, doda niesamowitego rozmachu, wzrostu, powodzenia i pomyślności wszelakiej naszym planom i marzeniom właśnie. Dlatego na tym magicznym nowiu zasiejemy marzenia nie tylko na najbliższy miesiąc, ale również te wielkie, życiowe – życzenia z rozmachem, które potrzebują wyjątkowego, kosmicznego wsparcia.

Zatem zapraszam na medytację Siania Marzeń na nowiu Księżyca 🙂

spotykamy się w czwartek (01.08 godz.20.00)
    w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/600-medytacja-siania-marzen-na-nowiu-ksiezyca#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2] 

Dlaczego właśnie tak?

Ponieważ jak stara mądrość ludowa głosi – nów jest czasem siania, a pełnia jest czasem zbierania plonów tego, co się na nowiu zasiało.
Zatem zgodnie z tą rolniczą tradycją, na tym nowiu zasiejemy nasionko…nasionko marzenia…w naszej świadomości 🙂
Jeśli nie możesz się z nami spotkać w niedzielę, to po prostu zrób to po swojemu, tam gdzie Ci będzie dobrze i wygodnie.
Ale skorzystaj z energii nowiu, naprawdę warto 🙂

Nów obserwujemy kiedy Słońce i Księżyc znajdą się w jednej linii, a nasz satelita jest po środku między Ziemią a  Słońcem. Oświetlona jest wówczas tylko druga strona dla nas niewidoczna. Ponieważ Słońce i Księżyc znajdują się po jednej stronie w stosunku do Ziemi, ich siły grawitacyjne sumują się oddziałując w jednym kierunku. Obserwujemy teraz największe przypływy i odpływy.

Na skutek zsumowania sił grawitacyjnych środowisko płynne organizmu jest przyciągane ku głowie, a masa ciała jest mniejsza niż zazwyczaj.

Nów (jak wiedzą wszyscy dobrzy ogrodnicy) jest czasem siania, a pełnia jest czasem zbierania plonów tego, co się na nowiu zasiało

Przypomnę na marginesie, że dzieje się tak, ponieważ siły wzajemnych oddziaływań Słońca, Księżyca i Ziemi nakładają się liniowo, kiedy Księżyc przyjmuje pozycje nazywane przez nas pełnią i nowiem.
Pomnożone siły planety, księżyca i gwiazdy wywołują pływy syzygijne wody – czyli pływy wielokrotnie silniejsze niż normalnie. 
Dotyczy to oczywiście również wody naszych ciał – wody, z której w 78% jesteśmy zbudowani. (pomyśl 3/4 Ciebie jest płynne 🙂

Podczas nowiu ludzie generalnie czują się pełni sił witalnych, gotowi rozpocząć nawet najbardziej śmiałe przedsięwzięcia. Wszelkie plany czy postanowienia będą w tym czasie konsekwentnie realizowane. Świadomie podejmowane mocno i na dobre zakodują się w naszej podświadomości. Łatwo wówczas o konsekwencję i wytrwałość.


Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nie szeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

Twoja inwestycja: 35zł

 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

 

 

Kliknij i oceń

Koszyk