Przejdź do treści

Medytacja siania marzeń z przestrzeni Serca na nowiu

Zapraszam Cię na medytację siania marzeń w porze najlepszej do tego – na nowiu.

Ostatnio ilość negatywnych informacji z zewnątrz wzrosła niesłychanie na skalę dotąd nie spotykaną. I ilość tego złego jest doprawdy przytłaczająca, zarówno w skali jednostki, jak i całego narodu ludzkiego. Ale natrafiłam na pewną informację w sieci, że w ten czas należy zrobić wszystko, by strumień energii uwagi przekierować na rzeczy, których chcemy doświadczać, a nie na to, czego absolutnie nie chcemy.
I mimo, że jest to trudne, to trzeba z głębi siebie dołożyć wszystkich starań, by całą swoją mentalną energię, a zwłaszcza całą swoją emocjonalną energię, która płynie z serca i ze splotu słonecznego, przekierować na pozytywne i bezpieczne ścieżki rzeczywistości.
Ponieważ przyszłość jest zawsze POTENCJALNA, to znaczy może się wydarzyć, albo nie, a wersji potencjalnych przyszłości jest od groma i ciut ciut, natomiast przydarza się zawsze ta wersja, która pochłania najwięcej naszej emocjonalnej uwagi.

spotykamy się w piątek (17.08 godz.21.00)
w Mikroklimacie (Warszawa , ul. Tarczyńska 9 – na tyłach hotelu Sobieski)

[readon url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/398-medytacja-siania-marzen-z-przestrzeni-serca-na-nowiu.html#rezerwacja”]Zarezerwuj miejsce na to spotkanie[/readon]

Dlatego szczególne ważne jest, by na ten czas afirmować jak najbardziej pozytywną i bezpieczną wizję przyszłości dla siebie i dla swoich bliskich. Właśnie taką wizję mam zamiar zasiać z Wami na nowiu w najbliższy czwartek. Będzie to wizja dotycząca zarówna nas samych, ale również pomedytujemy nad bezpieczeństwem i pomyślnością Ziemi i wszystkich istot czujących.

Jedną z takich afirmacji, którą dobrze byłoby powtarzać codziennie rano jest np:

“Jest moim zamiarem doświadczyć harmonijnego życia. Jest moim zamiarem doświadczyć zdrowia i energii, która zaprowadzi mnie ku twórczym przygodom. Jest moim zamiarem, abym był dobrze zaopatrzony, abym miał schronienie, pożywienie, wszystko czego trzeba, aby doświadczać życia w wielkiej obfitości i abym tę obfitość dzielił z innymi.”

Zwiastuni Świtu

Choć jak uczy mistrz Saint Germain – aby afirmacja przyniosła skutek najszybciej jak do możliwe, należy powtarzać ją CO GODZINĘ, (ponieważ jak zauważyłam , jest to częstotliwość rezonansowa dla wszechświata)

 Ale czy co godzinę, czy raz dziennie, po prostu programuj w myślach swoją przyszłość bo to najważniejsze teraz! Programuj ją dobrze i czule i nie żałuj sobie niczego, bądź szczodry i obfity dla siebie, bądź dla siebie najlepsza!
Twoja afirmacja, nie musi wyglądać jak ta powyższa, może być zupełne inna, ale uwzględnij w niej swoje bezpieczeństwo, miłość, obfitość, twórczy wzrost i rozwój… twórz najwspanialszy świat.

Teraz jest moment by rozwinąć szeroko skrzydła twórczych myśli i wzlecieć na nich wysoko. Jak orły wypuszczone z gniazda.
Wszechświat już przyszykował dla Ciebie pozytywne wstępujące wibracje. Tylko nie daj się wciągnąć bagnu smutku i zwątpienia. Bo zło, które na świecie szaleje jest formą wilka (tego, który poganiał Arjune w Niekończącej się opowieści ), wilk który chce Cię zjeść jest wymarzoną wprost motywacją, by rączym galopem dobiec do celu.

Więc zajmij się na serio skupianiem swojej uwagi i uczuć na najlepszej wizji przyszłości, od tego zależy nie tylko Twoja przyszła pomyślność, ale i bezpieczeństwo.


Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

Twoja inwestycja: 30zł

{rsform 18}

napisz do nasJeśli powyższy formularz nie działa właściwie, po prostu wyślij e-mail, z informacją, że będziesz [readon2 url=”mailto:instytutarete@instytutarete.pl”]wyślij e-mail[/readon2]

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 

Kliknij i oceń

Koszyk