Przejdź do treści

Medytacja uwolnienia Potencjału Twojej Wewnętrznej Mocy

To wizualizacja, która zabierze nas do wnętrza ciała, do środka jednej z naszych komórek.
Tam – wykorzystując wszechpotężną moc naszej wyobraźni – oczyścimy i naenergetyzujemy jej wnętrze, szczególną uwagę poświęcając naszemu kodowi DNA.

Zabieg ten wspomaga nasz organizm na bardzo głębokich poziomach, aktywizując procesy samo-oczyszczenia i samo-uzdrowienia we wszystkich komórkach symultanicznie.

Oczyszczone w ten sposób energetycznie ciało uruchamia procesy oczyszczania również na biologicznym – materialnie namacalnym poziomie.

Cały ten proces uwalnia w nas niezmierne pokłady energii, które dotąd ciało wykorzystywało na walkę z energetycznym i emocjonalnym gruzem, z którego ta prosta wizualizacja właśnie oczyszcza.

To tak w tele-graficznym skrócie, bo oczywiście dochodzi do tego zabawa z symbolami i ich energią kształtu, które dodatkowo wkomponowałam w tę medytację, a które świetnie posłużą nam za coś w rodzaju wytrychu do uwolnienia MOCY z komórek 🙂

Aha, tak na marginesie…
W każdej Twojej komórce jest tyle energii, że można by nią oświetlać New York przez grubo ponad 2 lata.
Nie pytaj skąd o tym wiem 🙂

Spotykamy się w poniedziałek (wybaczcie to odstępstwo od reguły)

07.03.2011 godz. 20.00


na Medytację uwolnienia
Potencjału Naszej Wewnętrznej Mocy

Medytacja ta zostanie powtórzona
w środę 09.03.2011 o godz. 20.30 (również jeszcze na Bemowie)

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

telefon


Kontakt:

Monika tel: 22-213-91-78; 602-155-757

e-mail: instytutarete@instytutarete.pl email

miejsce – Bemowo ul.Dostępna24

{module Mapa dojazdu}

Kliknij i oceń

Koszyk