Przejdź do treści

Medytacja wewnętrznej Ciszy i świętego Spokoju – na nowiu

Zapraszam na nowiowe sianie marzeń w głębokim stanie medytacji 🙂

Cisza…
Medytacja wewnętrznej błogości, pustki, spokoju i uśmiechu w czas nowiu Księżyca ..
by w tej ciszy usłyszeć siebie… by poczuć siebie

 W ciszy, po nasyceniu komórek ciała wewnętrznym uśmiechem, wejdziemy w Przestrzeń Serca – najświętsze miejsce w całym naszym ciele i posłuchamy, co SERCE ma nam do powiedzenia.

Oczywiście tradycyjnie każda medytacja na nowiu w Instytucie Arete połączona jest z zasiewaniem marzenia. Tym razem również zasiejemy nasze ziarno marzenia dla siebie i dla Ziemi.

spotykamy się w niedzielę (23.07 godz. 20.00)
w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/533-medytacja-wewnetrznej-ciszy-i-swietego-spokoju-na-nowiu.html#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

 

 W naszym wnętrzu kryje się taki ogrom siły duchowej, który jest wprost niebywały. Zamieszkuje w nim energia organiczna, która jest energią miłości bezwarunkowej. Ośrodek Serca tkwiący głębiej niż jego czakram łączy nas z naszą własną Wieczną Esencją, która istnieje nieskończenie poza tym Wszechświatem.

Być prawdziwym sobą to podążać za swoim Sercem.

Kiedy jesteś prawdziwym sobą podążasz za swoim wewnętrznym czuciem/intuicją. Robisz to co sprawia Ci przyjemność i radość a jednocześnie pomaga Ci wzrastać i ma pozytywny wpływ także na innych ludzi. Kiedy jesteś autentycznym sobą podążającym za głosem Serca jaśniejesz prawdziwym organicznym światłem które przyciąga do Ciebie odpowiadające temu stanowi doświadczenia oraz ludzi. Wtedy płyniesz z prądem własnej Duszy a matrix nie ma na Ciebie żadnego destrukcyjnego wpływu. Bardzo ważnym elementem jest także odzyskanie jedności swojego wnętrza z Matką Ziemią. Przebywanie w naturze bardzo pomaga odnowić to połączenie.

 

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi i krótkim wykładem trwa ok. 1,5 godziny
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nie szeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

Twoja inwestycja: 35zł

 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

Kliknij i oceń

Koszyk