Przejdź do treści

Medytacja Wewnętrznego Ogrodu

Medytacja Wewnętrznego Ogrodu

28.01.2011 godz. 20.00

To zasadniczo jedna z piękniejszych i najskuteczniejszych medytacjo-wizualizacji, której celem jest bardzo konkretne i rzeczowe uporanie się z jakimś problemem.
Może być to naprawdę dowolna sprawa, a zastosowanie tej techniki, może w niektórych przypadkach zaoszczędzić parę ładnych lat psychoterapii.

Medytacja Wewnętrznego Ogrodu, może też być użyta do spełnienia wybranego  życzenia (naprawdę!)

Ale…( no pewnie, że zawsze jest jakieś małe “ale” ;), więc – ale pod warunkiem, że na samej medytacji się nie skończy i przez kolejne 3 tygodnie będziesz wykonywać pewne ultrakrótkie, ale za to szczególne ĆWICZENIE ODDECHOWE, które poznałam studiując starożytną Hunę (i lekko je zmodyfikowałam, w wyniku własnych experymentów z tą metodą).

Oczywiście dokładne instrukcje co do ćwiczenia podam na zakończenie medytacji – i będzie to forma Twojej pracy domowej (tak, jak w szkole :)! ), którą odrobisz z przyjemnością i zaangazowaniem, jeśli tylko chcesz, by Twoje życzenie rzeczywiście się spełniło 🙂 !

Technikę tę przerabiałam na sobie wiele razy, a efekty często przerastały moje najśmielsze oczekiwania.
W “tajemnicy” powiem, że podobnej techniki uczą na pewnej słynnej w świecie rosyjskiej uczelni, która jest ni mniej ni więcej tylko autentycznym współcześnie istniejącym odpowiednikiem Hogwartu dla osób szczególnie usdolnionych parapsychicznie 🙂

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut

Twoja inwestycja: 20zł

Zabierz ze sobą koc ew. karimatę

Nie potrzebujesz żadnego doświadczenia,
po prostu przy mojej pomocy wejdziesz w stan głębokiego, bardzo przyjemnego relaksu.

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

telefon


Kontakt:

Monika tel: 602-155-757

e-mail: instytut.arete@gmail.comAdres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. email

Ze względu na ograniczoną ilość miejsc, prosimy o wcześniejszą rezerwację

miejsce – Bemowo ul.Dostępna24

{module Mapa dojazdu}

Kliknij i oceń

Koszyk