Przejdź do treści

Medytacja Wzmacniającego Oddechu – Piko Piko

Witajcie! W ramach dnia otwartego w Good Life Academy mam przyjemność zaprosić Was dziś na otwarty Wieczór z Medytacją. Z tej okazji przygotowałam dla Was Medytację Piko-Piko, która pochodzi z Hawajów z kręgu kulturowego Huny. Technikę tę przetestowałam już wielokrotnie, czasem nawet w dość ekstremalnych warunkach i zawsze przynosiła efekt podobny do tego, który daje kilka godzin dobrego, doenergetyzowującego snu. Hawajski język kahunów to starożytny język polinezyjskiej magii – słowo Piko oznacza w nim zarówno “szczyt głowy” jak i “pępek”. Specjalna technika oddechowa, polegająca na koncentracji na tych dwóch punktach ciała, potrafi bardzo mocno napełnić energią ciało.

 

Medytacja Wzmacniającego Oddechu

spotykamy się w niedzielę (07.12 godz.19.00)
 
  w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/659-medytacja-wzmacniajacego-oddechu-piko-piko#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

 

to ćwiczenie z wyobraźnią i oddechem, które wspaniale doenergetyzuje Twoje ciało.

Możesz je wykonywać rano, zanim rozpoczniesz na dobre swój dzień.
Doda Ci to niesamowicie dużo energii i znacznie poprawi samopoczucie na całą dobę!

 Tu możesz posłuchać i pobrać to nagranie za darmo:

[readon2 url=”http://sklep.instytutarete.pl/index.php?route=product/product&product_id=114″]Medytacja Wzmacniającego Oddechu[/readon2]

 


Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nie szeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

 

 Twoja inwestycja: jest to otwarte darmowe spotkanie

 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

 

 

 

 

Kliknij i oceń

Koszyk