Przejdź do treści

Medytacja wzmocnienia i regeneracji CUN 2.0

Zapraszam Was na medytację wzmocnienia i regeneracji centralnego układu nerwowego w nowej wersji – 2.0 😉
To moja propozycja antidotum na wręcz absurdalnie przyspieszający świat 🙂

Przed nami ostatnie dwa tygodnie względnego spokoju. 6 marca Uran wchodzi do Byka i to, co dotąd wydawało się stabilne i niezmienne, no cóż, przestanie takim być. Wszystkich nas czekają zmiany, oczywiście dla każdego z nas będą różne, ale jednak będą miały też pewien wspólny mianownik – świat ulegnie przyspieszeniu (tak, jeszcze większemu niż dotychczas). Jeśli nie ruszasz się wystarczająco szybko na którymś z poziomów swojej egzystencji, to możesz za tym nowym rytmem świata nie nadążyć, a to bywa boleśnie dotkliwe.

Przed wyżej wspomnianym tranzytem zapraszam Was na medytacyjną siłownię – będziemy przyspieszać i usprawniać cały nasz układ nerwowy.
Znana już Wam jest medytacja “na porost mózgu” (jak ją roboczo nazywam), która wspomaga tworzenie się nowych połączeń neuronalnych. Tym razem zapraszam Was na wersję, powiedzmy, że 2.0 tej medytacji. Rozszerzymy pole pracy z wizualizacją na cały nasz CUN (Centralny Układ Nerwowy) – czyli pobawimy się w mózgu i w rdzeniu kręgowym.

spotykamy się w niedzielę (24.02 godz.20.00)
    w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/759-medytacja-wzmocnienia-i-regeneracji-cun-2-0#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię

Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

Medytacja razem z wykładem trwa ok. 90 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swoją Jaźń – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nieszeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

Twoja inwestycja: 35zł (proszę, weź drobne – z góry dziękuję)

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

Kliknij i oceń

Koszyk