Przejdź do treści

Medytacja z czakrą 7 – czyli święta kapliczka w środku głowy

🙂 Jeśli chcesz przekonać się jak bardzo niezwykłą Istotą jesteś, to zapraszam Cię na najbliższy Wieczór z Medytacją.

Czakra siódma Sahasrara, Zgodnie z ezoterycznymi źródłami znajduje się ona poza ciałem fizycznym, nad czubkiem głowy. Odpowiada jej mniej więcej punkt GRT 20 – Baihui (Sto Spotkań). Zwana jest też centrum ciemieniowym lub czakrą korony i uważana za ośrodek łączności z wyższym wymiarem duchowym.

Otwarcie sahasrary usuwa ograniczenia przestrzeni i czasu, pozwala osiągnąć najwyższe stadium rozwoju duchowego – oświecenie, samadhi. Według dawnych wierzeń przez punkt Baihui dusza po śmierci opuszcza cielesną powłokę. Przyjęte było nawet usuwanie włosów z tego miejsca na głowie, aby ułatwić jej proces wychodzenia z ciała.
Symbolem sahasrary jest tysiąc płatkowy lotos, którego płatki ułożone są w dwadzieścia warstw, po pięćdziesiąt w każdej. Czakra ta nie ma mantry, lecz łączy się z nią czasem sylabę OM.

Wykonamy medytację, która zarówno otwiera Twoją percepcję na czynność czakry sahasrary, ale równocześnie silnie aktywizuje działalność sekrecyjną Twojej szyszynki.

spotykamy się w niedzielę (29.12 godz.20.00)
    w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/550-medytacja-z-czakra-7-czyli-swieta-kapliczka-w-srodku-glowy#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

 

Zaburzenia w funkcjonowaniu sahasrary mogą doprowadzić do nowotworów mózgu oraz nadciśnienia wewnątrz czaszkowego. Ponadto wywołują depresję, uczucie niezrozumiałej trwogi, psychozy i inne choroby psychiczne. Prawidłowe działanie siódmej czakry sprzyja osiągnięciu duchowego oświecenia, pozwala odczuwać miłość kosmiczną, daje kontakt z kosmiczną świadomością i miłością uniwersalną.
Przyporządkowany jest jej znajdujący się w mózgu gruczoł szyszynki.

Przypominam, że szyszynka wytwarza DMT – dimetylotryptaminę – neurohormon, bez którego czakra korony “nie odpali” choćby nie wiem jak się starać. W ten oto prosty sposób oświecenie zależy od ciała i ma bardzo fizyczny wykładnik. Więcej tutaj [readon2 url=”https://instytutarete.pl/filmoteka/filmy-z-wiedza/469-dmt-molekula-duszy.html”]DMT – molekuła duszy[/readon2]

Aktywna czakra korony jak się okazuje jest portalem wyjścia ze świata cierpień Samsary – ponieważ głębokie wglądy i świadomość kosmicznego umysłu w naturalny sposób wyzwalają z lęku i bólu – Samsara kończy się tu. Dołożono naprawdę wielu starań, aby wyjście z tego świata w formie ascendencji nam uniemożliwić.

Czego dowodzą badania naukowe – szyszynka jest przedmiotem zmasowanego ataku systemu – zabójczą dla niej bronią jest fluorek sodu.
Fluorek sodu kalcyfikuje szyszynkę i silnie hamuje jej aktywność. O metodach dekalcyfikacji szyszynki przeczytasz tutaj [readon2 url=”https://instytutarete.pl/poczytaj/cialo/na-zdrowie/468-jak-zabija-sie-twoja-szyszynke.html”]Jak zabija się Twoją szyszynkę?[/readon2]

Zobacz kompendium wiedzy o czakrze Korony, czyli sprawdzone, skuteczne metody aktywizacji tej czakry. [readon2 url=”https://instytutarete.pl/poczytaj/duch/czakry/476-czakra-siodma-czakra-korony.html”]Kompendium wiedzy o Sahasrara[/readon2]

Posłuchaj mantry OM – dźwięku, który aktywizuje czakrę Ajna na głębokich poziomach poza granicami, wśród których przekonania każą się Twojemu umysłowi poruszać

{mp3}Om{/mp3}


Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię

Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

Medytacja razem z wykładem trwa ok. 90 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swoją Jaźń – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nieszeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

Twoja inwestycja: 35zł (proszę, weź drobne – z góry dziękuję)

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

Kliknij i oceń

Koszyk