Przejdź do treści

Medytacja z DNA

W każdej chwili naszego życia, podczas gdy chodzimy, myślimy, mówimy – w każdej z komórek naszego ciała toczą się niezwykłe procesy przepisywania i odczytywania naszego kodu DNA.

Kod DNA po odczytaniu jest tłumaczony na język sekwencji aminokwasów, tworzących w zasadzie wszystko to, czym fizycznie, materialno-namacalnie jesteśmy.

Tok i kierunek tych przemian DNA zależą od tego, jaki hormon lub impuls nerwowy zadziała na komórkę –> a te z kolei (hormony i impulsy nerwowe) uzależnione są stricte od tego jak się czujemy i co myślimy w danej chwili.

Zapraszam na medytację z naszym kodem genetycznym dezoksyrybonukleinowym

spotykamy się w niedzielę (18.03.2012 godz.20.00)
w Mikroklimacie (Warszawa , ul. Tarczyńska 9 – na tyłach hotelu Sobieski

[readon url=”https://instytutarete.pl/aktualnoci/wieczory-z-medytacj/343-medytacja-z-dna.html#rezerwacja”]Zarezerwuj miejsce na to spotkanie[/readon]

Mantak Chia -mistrz Tao powiedział kiedyś:

Kiedy ktoś się uśmiecha jego organy uwalniają substancje podobna do miodu, która daje pożywienie całemu ciału. Kiedy ktoś się złości, stresuje – wtedy produkuje substancje jadowitą, która blokuje kanały, przez które przepływa energia.

Na przemiany naszego genetycznego kodu w ogromnej mierze ma wpływ elektromagnetyka bicia serca!
Elektromagnetyczne fale, które rozchodzą się po całym ciele jako skutek skurczu mieśnia sercowego mają wpływ na zachowanie się pewnego enzymu “suwaka”, który spina i rozpina genetyczne helisy, decydując o tym ,które z nich będą odczytane, a które nie.
Tylko do “rozpiętych: nitek kodu mają dostęp enzymy dekodujące informacje zapisane w kodzie. Gdy helisy są “spięte” ze sobą informacja w nich zakodowana nie może zostać odczytana, w związku z czym organizm nie ma do niej dostępu i powiązane z tymi informacjami funkcje, czy struktury nie mogą zostać utworzone.

A teraz zrobię czarymary i ten naukowy bełkot przełożę na coś po ludzku zrozumiałego, aczkolwiek brzmiącego jak magia…

Bicie Twojego serca – (a ono uzależnione jest bezpośrednio od nastroju w jakim jesteś i uczucie, które czujesz), no więc bicie Twojego serca DECYDUJE o tym ile i które informacje z Twojego kodu genetycznego zostaną odczytane i przetłumaczone i spożytkowane!

Im gorszy masz nastrój, im gorsze uczucie czujesz tym MNIEJ odpakowuje się Twojego kodu, tym mniej posiadasz inforomacji jak funkcjonować ma Twój organizm!

Najpierw zaczynasz odczuwać brak białek odpornościowych, pojawia się katar, grypa, opryszczka, ale im dłużej trwa określony psychiczny stan tym większe specyficznie określony braki pogłębiają się w organizmie – somatyzując się jako taka czy inna “choroba”.

więc spójrzmy na to tak:

ODPOWIADASZ za bicie swojego SERCA!


Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

Twoja inwestycja: 30zł

{rsform 18}

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości.

Kliknij i oceń

Koszyk