Przejdź do treści

Medytacja z Kulą Miłości – wariacja na temat wewnętrznego uśmiechu

Tym razem przygotowałam wizualizację, która jest w pewnym sensie wariacją na temat Wewnętrznego Uśmiechu w połączeniu z pewną szczególną ludową metodą uzdrawiania – kulanie jajkiem. I mimo, że brzmi to przezabawnie, najzabawniejsze jest to, że to niezwykle skuteczna metoda uzdrawiania.

[readon url=”/pomedytuj/techniki-medytacyjne/543-sekret-wewnetrznego-usmiechu-kompletny-przewodnik.html”]O Wewnętrznym Uśmiechu przeczytasz tutaj >[/readon]

Zaczerpnięta z medytacji taoistycznego Wewnętrznego Uśmiechu technika samoobserwacji w połączeniu z wyżej wspomnianą ludową metodą, daje w efekcie wizualizację o wyjątkowo silnie uzdrawiających właściwościach.

Zapraszam na uzdrawiającą wizualizację z Kulą Miłości..

spotykamy się w niedzielę (10.02 godz.20.00)
    w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/597-medytacja-z-kula-milosci-wariacja-na-temat-wewnetrznego-usmiechu#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

 Ta wizualizacja nasyci ciała (nasze fizyczne i subtelne) inteligencją Miłości, co zapoczątkuje głęboki zarówno komórkowy, jak i psychologiczny proces samouzdrowienia 🙂

A przy okazji nauczycie się jak tworzyć kule energii w swoich dłoniach, kule do leczenia i do energetyzowania (np. posiłków)

Wykorzystując wewnętrzną obserwację przetacza się po swoim ciele kulę pełną energetycznego koncentratu Miłości.

Kula ta ma właściwości inteligentnego Kosmicznego Jaja, które (podobnie jak w ludowej metodzie) zbiera z naszego ciała wszystkie zanieczyszczenia i te fizyczne, i te energetyczne.

 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię

Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

Medytacja razem z wykładem trwa ok. 90 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swoją Jaźń – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nieszeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

Twoja inwestycja: 35zł (proszę, weź drobne – z góry dziękuję)

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎)


Wyświetl większą mapę

 

Kliknij i oceń

Koszyk