Przejdź do treści

Medytacja z Kwiatem Życia na nowiu

Ponieważ dobrze rozluźniony człowiek w stanie medytacji siłą swojego umysłu w zasadzie może wszystko (i nie jest to przenośnia) – pojawił się pomysł, z którym już od 8 lat prowadzimy udane eksperymenty:
wpływanie siłą umysłu na zdrowie, funkcjonowanie, kształt i wygląd swojego ciała.
Nie będę ukrywać, że eksperyment ów przynosi nam wręcz nadzywczajne wyniki. O czym dobrze wiedzą wszyscy, którzy oscylują wokół Instytutu Arete i czasem bywają na Wieczorach z Medytacją.

Ale dość chwalenia się, do czego zmierzam:
Mam przyjaciółkę Honoratę. Hono ma przyjemność być aktualnie w dość zaawansowanej ciąży i od paru tygodni wierci mi dziurę w brzuchu, żebym stworzyła medytację dla ciężarnych na bazie moich wieloletnich doświadczeń z pracą z umysłem.

Doskonale jestem świadoma głębokiego wpływu jaki wywierają oboje rodzice na rozwijające się w łonie matki malutkie Życie.
A w związku z tym, że przed nami nów – czas siania marzeń i życia –

– przygotowałam specjalną medytację – z dedykacją dla Honoraty i dla wszystkich Mam

jednak zapraszam na nią każdego, komu życie miłe 🙂

gdyż będzie to głęboko uzdrawiająca medytacja pielęgnacji życia.

Medytacja z Kwiatem Życia

spotykamy się w piątek (25.11 godz. 20.00)
w Mikroklimacie (Warszawa , ul. Tarczyńska 9 – na tyłach hotelu Sobieski)

 

Zarezerwuj miejsce na to spotkanie [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnoci/wieczory-z-medytacj/305-medytacja-z-kwiatem-zycia-ma-nowiu.html#rezerwacja”]Rezerwacja[/readon2]

Do prośby mojej przyjaciółki podeszłam bardzo poważnie, więc jeśli miałam stworzyć medytację, która autentycznie pielęgnuje, odnawia, regeneruje, czy wręcz kreuje życie w naszych ciałach, musiałam się udać do początku – tego co stwarza życie…

Co stwarza życie?

Bo jak już to ustaliliśmy, nie przynoszą go bociany 🙂
Nie chodzi mi tu o aspekt biologiczny powstawania życia, ale raczej o fizyczną naturę całego zjawiska – fizyczną i korpuskularno-falową 🙂

stadium zarodka ludzkiego - bardzo wyraźnie widoczny wzór Kwiatu Życia

Aby życie powstało potrzeba zastrzyku energii, wpuszczonego w pole elektromagnetyczne o szczególnej geometrycznej konfiguracji – takiej, w której dochodzi do najdoskonalszej implozji fal energii – z energotrysku implodujących fal kształtują się molekuły materii, a geometryczny kształt pola jest w stanie osadzić w niej świadomość – oblekając w ten sposób nowe życie w formę.

Ten szczególny geometryczny kształt nazywa się Kwiatem Życia, a jego zarys widoczny jest w dzielącym się zarodku ludzkim, wszystkich innych gatunków, w zarodkach roślin, ptaków i ryb..
…wszystkiego co skacze fruwa, biega lub pełza po nad i pod powierzchnią nasze kochanej Planety.

Co to jest Kwiat Życia?

“Flower of life” czyli Kwiat Życia zawiera w sobie proporcje każdego aspektu i formy życia. Wszędzie, gdzie go odkryto nosi tę samą nazwę “kwiat życia”, choć w kosmosie nazywany jest Językiem Ciszy lub Językiem Światła. Przy pomocy Kwiatu Życia i Świętej Geometrii można opowiedzieć historię świata, począwszy od jego stworzenia poprzez działanie czterech żywiołów, proporcje i rozwój ludzkiego ciała.

Miano Kwiatu Życia zyskał nie z powodu podobieństwa do kwiatów, jakie znamy, ale przez analogię do cyklu życia drzewa owocowego: kwiat, owoc, nasionko, drzewo, kwiat, owoc…
Nazywa się go kwiatem, ponieważ symbolizuje  cykl wegetacji drzewa rodzącego owoce. Drzewo wypuszcza najpierw pąk kwiatu, który zmienia się w owoc. Owoc zawiera w środku zarodek, który spada na ziemię, aby mogło narodzić się z niego nowe drzewo.  Cykl więc rozpoczyna się od drzewa, które rodzi kwiat, z kwiatu powstaje owoc, z owocu zarodek i znowu nowe drzewo. Składa się on z pięciu etapów i stanowi absolutny cud.

Dawniej wszystko, co istnieje we wszechświecie znało symbol Kwiatu Życia  jako wzór stworzenia, wykres geometryczny prowadzący do życia fizycznego i wyprowadząjący z tego życia. Później ludzkość utraciła wysoki stan świadomości i zapomniała o tym kim była. Sekret Kwiatu Życia przetrwał jednak tysiące lat wyryty na ścianach starożytnych  budowli na całym świecie. Zamieszczony obok wizerunek Kwiatu Życia został odnaleziony w Egipcie, Irlandii, Turcji, Japonii, Izraelu, Chinach, Grecji, Anglii, Syrii, Polsce i wielu innych krajach.

wzór Kwiatu Życia jest świetnym energetyzatorem i odpromiennikiem, więc przygotowałam go specjalnie w dwóch formach do wydrukowania[readon2 url=”https://instytutarete.pl/poczytaj/ciao/na-zdrowie/306-kwiat-zycia.html”]Energetyzator z Kwiatem Życia[/readon2]

Energetyzator z Kwiatem Życia

 

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
chyba, że masz zwyczaj marznąć, to możesz również wziąć ze sobą koc

 Twoja inwestycja: 30zł

 

{module Zarezerwuj miejsce na Wieczorze z Medytacją|none}

 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzoneczyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 

A cały sekret polega na tym, że mózg nie odróżnia Twojej WYOBRAŹNI od obserwującej świat realny JAŹNI…


Kliknij i oceń

Koszyk