Przejdź do treści

Medytacja z Nieskończonością

Witajcie! Zapraszam Was na ciąg dalszy symbolicznych medytacji i jednocześnie na kolejną medytację z symbolem nieskończoności.

 W ubiegłym tygodniu doświadczaliśmy symbolu nieskończoności jako potężnego akumulatora, którym można skutecznie doładować ciało energią. W następny Wieczór z Medytacją chciałam zaprezentować Wam w jaki sposób użyć symbolu nieskończoności, by pobudzić nasze umiejętności postrzegania pozazmysłowego.

 

Zapraszam na Medytację z Nieskończonością, która pomaga rozwijać postrzeganie pozazmysłowe

 

spotykamy się w poniedziałek(15.12 godz. 20.30)
 
  w Good Life Academy  (Warszawa , ul. Paryska 6/8) [readon2 url=”https://instytutarete.pl/aktualnosci/wieczory-z-medytacja/660-medytacja-z-nieskonczonoscia#mapka-dojazdu”]Mapka dojazdu[/readon2]

 

Wielokrotnie zapewne słyszeliście o tzw. pozazmysłowym postrzeganiu.
Jak inne tego typu niezwykłe rzeczy, owiane tajemnicą urastają do miana nieosiągalnych, czegoś co przydarza się tylko wybrańcom.
W rzeczywistości postrzeganie pozazmysłowe jest dla nas czymś tak naturalnym, jak oddychanie, czy ruch ręką.

Medytacja z symbolem nieskończoności, wykorzystuje technikę, która aktywuje właśnie nasze możliwości postrzegania pozazmysłowego.
Jej celem jest połączenie tej części Ciebie, której jesteś świadomy – z olbrzymią wiedzą, która jest w Tobie zapisana, a której sobie jeszcze nie uświadamiasz.

Tę medytację znam i stosuję już od wielu lat. Była ona również jedną z pierwszych, które nagrałam. Tutaj znajduje się link do tego nagrania[readon2 url=”http://sklep.instytutarete.pl/nagrania,%20medytacje/nagrania,%20medytacje?product_id=144″]Medytacja z symbolem nieskończoności[/readon2]

Tutaj znajdziecie jeszcze inny przykład wizualizacji z symbolem nieskończoności [readon2 url=”/pomedytuj/medytacje/115-wietlisty-symbol-nieskoczonoci.html”]Świetlisty symbol nieskończoności[/readon2]

 


 

Medytacja razem z ćwiczeniami towarzyszącymi trwa ok. 60 minut
nie potrzebujesz żadnego doświadczenia, ani specjalistycznego sprzętu,
weź swój umysł – to wystarczy 🙂
Jeśli masz zwyczaj marznąć, to również weź ze sobą koc (lub nie szeleszczący śpiwór), a także karimatę (na sali jest kilka sztuk, ale nie zawsze ta ilość starcza dla wszystkich)

 Twoja inwestycja: 30zł

 

Cykl “Wieczory z Medytacją” to medytacje prowadzone – czyli w przyjemnym rozluźnieniu słuchasz barwnych, poetyckich opowieści nasączonych pozytywnym psychologiczno-motywacyjnym kodowaniem, jak dobry tort ponczem – dzięki czemu, Twoja podświadomość, zostaje naładowana nowymi WZORAMI MYŚLI, które służą Ci i wspierają Cię.
Pozytywne efekty przychodzą całkowicie automatycznie i nie wymagają Twojego świadomego zaangażowania – ponieważ właśnie tak działa Twoja podświadomość – powiela wzorce i schematy myślowe, które raz zostały w niej zasiane; właśnie dlatego tak wiele można zdziałać, jeśli tylko właściwie wykorzystuje się potęgę podświadomości!

 


Mapka dojazdu na ul. Paryską 6 w Warszawie (Good Life Academy‎ )


Wyświetl większą mapę

 

Kliknij i oceń

Koszyk